Zavirovaný počítač

Anonymní
10.10.20 15:24

zavirovan pc?

Dobry den, v mem notebooku mam antivirus Avast! Notebook jsem pouzivala kazdy den a obcas se sam pri zapnuti aktualizoval, tentokrat jsem sla po zapnuti do emailu a. htela jsem si stahnout soubor ale marne, psalo mi to ze: soubor obsahoval vir a byl smazan, takto nekolikrat s kazdym souborem, fotkou cimkoliv. zkusila jsem odinstalovat chrome- nic, pise to i u jineho prohlizece, vypnout avast- take nic, prosim co s tim ne? :nevim: Nozebook potrebuji kazdy den

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19033
10.10.20 15:30

No a kdyz ten antivirak otevres a udelas test, ukazuje ti to nějaký zdroj toho viru? A otviras ty soubory od ruznych odesilatelu, nebo ti to dela jen u nekoho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 15:33
@Kriss Tina píše:
No a kdyz ten antivirak otevres a udelas test, ukazuje ti to nějaký zdroj toho viru? A otviras ty soubory od ruznych odesilatelu, nebo ti to dela jen u nekoho?

Kdyz jsem spustila test neukazalo mi to zadny virus, a ano otviram, prave ted jsem zkousela stahnout chrome zpet ale neuspesne…

• Citovat
  • Nahlásit
5267
10.10.20 15:45

Dělají to tedy kompletně všechny přílohy od veškerých odesílatelů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 15:46
@Cenarius píše:
Dělají to tedy kompletně všechny přílohy od veškerých odesílatelů?

Vse co jsem zatim zkusila neslo stahnout(obrazek z google, priloha v emailu-word, prohlizec)…

• Citovat
  • Nahlásit
1614
10.10.20 16:42

Kontaktuj podporu Avastu, komunikuji rychle. Meli by ti poradit, co delat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama