Závratě

120
18.7.11 16:33

závratě

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás nemá zkušenost s něčím podobným. Jsem půl roku po porodu a od minulého týdne se mi každý den šíleně motá hlava, někdy se mi z toho udělá i špatně od žaludku. Přijdu si jak na kolotoči. U doktora jsem byla, řekl, že to může být od páteře, že mám záda ztuhlý od toho jak tahám malou. Zkouším cvičit, 2× jsem se nechala namasírovat, ale je to pořád stejné. Nevíte co s tím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20557
18.7.11 16:34

A co tlak? Nemáš nízký?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2377
18.7.11 16:35

co tlak? ja mela cele tehu deeesne nizky tlak - mam teda i normalne a nekdy si taky tak prijdu.
jinak kvuli zadum taky, muzes mit skriply nerv nebo tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8532
18.7.11 16:36

Spíše ta páteř,je to potvora.Ještě k tomu můžeš mít bolesti hlavy,zvracení.Je to nepříjemné.
Pomohou masáže-ale dvě nestačí,alespoň 5,ale po masáži to chce odpočívat a netahat malou.Pokud by to šlo,aby jí někdo pohlídal.Ono jak je to po masáži rozvolněné,tak s to lehce zablokuje zpátky a někdy i víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15672
18.7.11 16:50

Ahoj. Mívám to taky (závratě, nevolnost). Osvědčilo se mi být co nejvíc venku na vzduchu, spát na pořádné posteli (hlavně pořádný polštář) a snažit se co nejvíc šetřit záda (na frak dostávají především při nošení dětí, kojení, sezení u PC a TV a já to měla asi hlavně z ručních prací, ty jsem teď v létě hodně omezila a je to mnohem lepší).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3910
18.7.11 17:03
:wink:

Příspěvek upraven 12.12.11 v 17:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3513
18.7.11 17:18

já byh zkusila ještě nasadit nějaký vitamíny pro maminky, třeba femibion mum a ještě si ktomu dávám rozpustnej hořčík s B6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
18.7.11 17:32

Díky holky, tlakem to nebude, mám ho nízký, ale to jsem měla vždycky. Jen doufám, že to jsou ty záda, protože mně doktor krev nenabral a rady od něj ať nic těžkého netahám, když malá ještě ani neleze, jsou mi naprd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
18.7.11 18:45

Ahoj,
napadá mě chudokrevnost - tzn. nedostatek železa. Začne to v těhotenství a pokračuje pak dál i po porodu. Jeden z hlavních příznaků je právě to, co popisuješ.
Dělali ti na hladinu železa během těhotenství rozbor krve? Pokud ne, nech si ho udělat teď s tím, ať se zaměří na železo v krvi.
Léčba je vcelku jednoduchá, berou se tablety.
Já od třetího trimestru beru Actiferin, dost mi na tyto stavy pomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24621
18.7.11 18:59

Tingi, jestli je to páteří, to chce rehabilitaci, párkrát tam zajít, naučit se pořádně nějaké cvičení…

Zuzulendo - a neuvažovala jsi třeba o psychologovi? Já kvůli takovým kolapsovým stavům u něj skončila na konci základky a dost to pomohlo… pokud sama přiznáváš, že to je i z nervů, proč to nezkusit, třeba by se ti aspoň částečně ulevilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3910
18.7.11 19:05
:roll:

Příspěvek upraven 12.12.11 v 17:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24621
18.7.11 19:08
zuzulenda píše:
Pipet, popravdě uvažovala. Ale ještě se k tomu neodhodlala.
Je to taky tím, že se strašně stresuji, někdy bych se vypovídala, ale není komu. Bydlíme tu krátce a nikoho pořádně neznáme a když ano, rozhodně se nebudu svěřovat s takovýma věcma. Takže všechno v sobě dusím a pořád nad tím přemýšlím, apod.
A taky mám strach z toho psychologa/psychiatra. Známá jednou chodila a odešla ještě v horším stavu :roll:

No na psychiatra je ještě čas… Zkus třeba někoho najít podle www.znamylekar.cz z vašeho regionu :think: Když ti nebude vyhovovat, podruhé už tam nemusíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
18.7.11 21:47

Jestli to do konce týdne nepřejde, tak zkusím zajít na tu krev, jsem takhle uplně neschopná cokoliv dělat. Díky holky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
18.7.11 23:35

Ahoj, já to taky tam mám, ale navíc mě zalehlo k tomu i ucho, šla jsem k dr, ta mě napsala léky, se kterýma jsem ve 2 měsících musela přestat kojit, a ž se ucho zlepšilo a začala jsem znovu slyšet, ale závratě a motání hlavy zůstalo, tak mě povídala, at se uklidním, že jsem vyčerpaná z mateřské atd. :pocitac: :pocitac: šla jsem k jiné dr. a ta mě odeslala ještě na neurologii a nakonec se zjistilo, že ty závratě amotání hlavy jsou neurologického původu… být tebou, tak to nepodceňuju, a zajdu na vyšetření…přeju hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ataka
11.11.11 15:49

Ahojte, jak Vás tak poslouchám připomíná mi to mě. rok po porodu u druhého dítěte,jsem prodělala chlamydie,od té doby mám takové silné závratě takovný rychlý kolaps moc nepříjemný,nedá se stím fungvat. diagnoza byla stanovena panická ataka,tak se poptejte u lékaře,protže je to opravdu znehodnocení života. já mám zavratí tak 3× za den,a zatím nic nepomohlo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat