Sbírka pro chlapce jménem Miško

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vikic1
Povídálka 43 příspěvků 05.10.18 23:08
zbierka

Dobrý večer. Chcem vás informovať o chlapcovi menom Miško. Miško sa zotavuje po páde do bazéna je ochrnutý a potrebujú peniaze na jeho liečbu a rehabilitáciu. Chcela som sa opítať či mi vie niekto poradiť ako sa zakladá zbierka vrchnákou kde to treba nahlasovať alebo ako to funguje.Viem mi niekto poradiť? Za každú radu budem vďačná

Reakce:
Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 05.10.18 23:12

Tady je návod: http://www.neziskovky.cz/…nych-sbirek/

vikic1
Povídálka 43 příspěvků 05.10.18 23:14

ďakujem a platí to aj na slovensku? konkrétne v bratislavskom kra­ji?

Xsenova
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 05.10.18 23:25

@vikic1 chod na modry konik sk tam mas baby zo slovenska. V CR ti asi tazko niekto poradi.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 05.10.18 23:28

@vikic1 Určitě ne. To je český zákon o veřejných sbírkách, na Slovensku platí slovenské zákony.

vikic1
Povídálka 43 příspěvků 06.10.18 08:38

ďakuejm za rady pôjdem na modrého koňa

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >