Reklama

Sbírka pro chlapce jménem Miško

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vikic1
Povídálka 31 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 23:08
zbierka

Dobrý večer. Chcem vás informovať o chlapcovi menom Miško. Miško sa zotavuje po páde do bazéna je ochrnutý a potrebujú peniaze na jeho liečbu a rehabilitáciu. Chcela som sa opítať či mi vie niekto poradiť ako sa zakladá zbierka vrchnákou kde to treba nahlasovať alebo ako to funguje.Viem mi niekto poradiť? Za každú radu budem vďačná

Reklama

Reakce:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 05.10.18 23:12

Tady je návod: http://www.neziskovky.cz/…nych-sbirek/

vikic1
Povídálka 31 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 23:14

ďakujem a platí to aj na slovensku? konkrétne v bratislavskom kra­ji?

Xsenova
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 05.10.18 23:25

@vikic1 chod na modry konik sk tam mas baby zo slovenska. V CR ti asi tazko niekto poradi.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 05.10.18 23:28

@vikic1 Určitě ne. To je český zákon o veřejných sbírkách, na Slovensku platí slovenské zákony.

vikic1
Povídálka 31 příspěvků 1 inzerát 06.10.18 08:38

ďakuejm za rady pôjdem na modrého koňa

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >