Reklama

Půjčka u Providentu pro OZ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivulabambula
Povídálka 30 příspěvků 21.09.18 16:03
Pujcka u providentu pro OZ

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s tím vzít si půjčky pro Obchodního zástupce firmy Provident. Ja ano. Vzala jsem na sebe 2 ale po asi 6 měsících je obchodní zástupkyně přestala platit. Je to ted na mou hlavu. Jenže já na to vážně nemám platit ty splátky. Splátky dělají cca 7500kc a ja mam jen 3800.udala tam pri sepsani smlouvy falešné údaje v tom smyslu že ja s partnerem zadne dalsi pohledavky nemam pritom mame v bankach uver. Ja nejakych 25 000 a partner 250 000. Ani to tam nenapsala jinak by ty penize nedostala. a dnes jsem se na policii u vyslechu dozvedela ze Jsem 10ta koho takhle podvedla a svych dluhu ma taky dost. A je mozne ze ja budu mit z toho podminku nebo vezeni? Ja ten dluh platit nejenze odmitam a bude se to resit u soudu ale i s providentem jsem to pisemne resila a vi ze je nas poskozenych vis a je jim to u prdele. Jeste je treba zminit ze ty penize jsem ani na tom stole nevidela a ani v rukou nemela abych je mohla predat.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19066 příspěvků 21.09.18 16:08

Můžu se zeptat co ti za to slíbila, že jsi dokázala udělat takovou kravinu jako úvěrový podvod?

Janli
Kelišová 5694 příspěvků 9 inzerátů 21.09.18 16:19

Odmítat to sice platit můžeš, ale je to tvůj dluh a všechny sankce půjdou za tebou. Úvěr jsi si vzala dobrovolně, podepsala jsi smlouvu a to, že peníze nemáš, je tvůj problém, nikoliv Providentu. Navíc jsi se dopustila úvěrového podvodu, protože jsi odsouhlasila nepravdivé informace. A to buď ráda, pokud ti provident umožní splátky, protože taky může úvěr zesplatnit okamžitě a požadovat celou částku najednou. Nikdy nepochopím, co vede lidi k tomu, aby udělali takovou nebetyčnou blbost…

Sorin
Stálice 59 příspěvků 21.09.18 16:28

A takoví lidé mají volební právo :D :D

Ivulabambula
Povídálka 30 příspěvků 21.09.18 16:29

Byla to znama asi 9 let, psychicky na me nejak nalehala brecela ze je v tiani kvuli byvaleho manzela atd ja nevzala za to nic. Nic jsem nechtela jen pomoct.

Ivulabambula
Povídálka 30 příspěvků 21.09.18 16:33

Nemusite moralizovat… Ani se nejak vysmivat… Clovek chce pomoct. V tom ze jsem se dozvedela pozdeji ze tam dala jine informace nez pravdive za to nemuzu

Monchichik
Závislačka 4710 příspěvků 21.09.18 16:33

@Ivulabambula No tak to si jí moc hezky pomohla. To jako kvůli tomu, že někdo brečí, se necháš uvrtat do půjčky na svoje jméno? Budeš to muset holt splatit.

Denisa56
Kelišová 5997 příspěvků 21.09.18 16:35

@Ivulabambula Bohužel, spáchala jsi úvěrový podvod, když nebyly v žádosti uvedené pravdivé údaje. Do vězení za to asi nepůjdeš, ale podmínku bys dostat mohla. Nejlepší řešení by v tuhle chvíli bylo ty půjčky prostě splatit, nesoudit se. A pokusit se dostat ty peníze z té známé.

Monchichik
Závislačka 4710 příspěvků 21.09.18 16:35

@Ivulabambula A proč bys měla někomu takhle finančně vypomáhat? To můžeš udělat, pokud jsou ty peníze tvoje, máš je našetřené a v nejhorším případě je můžeš oželet. Ale brát si půjčku pro někoho je fakt naprostý nesmysl. To tě nenapadlo, že to může skončit tak, jak to skončilo? Tím, že to za ní zaplatíš?

Ivulabambula
Povídálka 30 příspěvků 21.09.18 16:39

Ano to me napadlo ze to takhle muze skoncit ale az o neco pozdeji. No zatim se to resi s policii takhle to udelala 10lidem. Takze nejsem jedina. Je to hromadna zaloba na tu dotycnou

Monchichik
Závislačka 4710 příspěvků 21.09.18 16:40

@Ivulabambula No ale stejně to asi budeš muset zaplatit. Pak se s ní budeš soudit a ona vám to bude muset splácet, když bude mít z čeho.

Ivulabambula
Povídálka 30 příspěvků 21.09.18 16:40

Uz jsem se i dozvedela ze budu mit opletacky za uverovy podvod ale kdyz je nas vic tak to zustane jen tak?

Anik
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 21.09.18 16:41

to mi kamarádka dělá taky, ale vůbec mě to neopravňuje udělat úvěrový podvod.

Nechápu jak se to může stát, měla jsem u Providentu 2× půjčku a vždycky prověřují registry, vždycky ten obchoďák volá nějaké vedoucí, ta to prověří, a do cca pěti minut dá zpátky vědět jak na tom jsem s ostatníma půjčkama apod.

Nicméně mám kamarádku, výše zmiňovanou, která udělala to samé co ty, ale z důvodu sebeobohacení. Spojila se s obchoďačkou, a udělaly takové nějaké podvody, na víc lidí, něco bylo právě i na tu kamošku, taky zatajené údaje. Byl soud, ta obchoďačka seděla, kamoška skončila s podmínkou. Takže buďto to budeš platit, nebo musíš s pravdou ven a čeká tě taky ten soud, předpokládám a doufám!!!!!!! Ano doufám!!!! přeju to takovým lidem, co podvádí, ať už k tomu mají důvod jakýkoliv, nezájem. Protože beztak jsou jejich samaritánské důvody většinou jen alibi. A obecně platí, že kvůli podvodníkům se zhoršují podmínky pro všechny, ať už se týká daní nebo teď třeba tomu halo kolem hypoték, zase kvli těm chudáčkům, co si nabrali půjčky a nemůžou a nechtěj je platit, a všichni je litují, jak jsou na tom špatně, a největší zlo pro svět jsou pak exekutoři a vymahači, že. Ale že pitomci a podvodníci jsou na opačné straně barikády, to už jaksi všem uniká.

@Ivulabambula píše:
Byla to znama asi 9 let, psychicky na me nejak nalehala brecela ze je v tiani kvuli byvaleho manzela atd ja nevzala za to nic. Nic jsem nechtela jen pomoct.

Markéta80
Hvězda diskuse 39669 příspěvků 21.09.18 16:43

@Ivulabambula tak zase určitě jsi jí pomohla :palec: jen nechápu že se někdo upíše k cizímu dluhu :lol:

Denisa56
Kelišová 5997 příspěvků 21.09.18 16:44
@Ivulabambula píše:
Uz jsem se i dozvedela ze budu mit opletacky za uverovy podvod ale kdyz je nas vic tak to zustane jen tak?

To ti tady těžko někdo řekne, jak to soudní jednání dopadne. Ona si to doskáče, ale ty možná taky, podepisovala jsi něco, co nebylo pravdivé a tímhle způsobem jsi získala peníze. Že je nakonec získala ona, je druhá věc, tu půjčku jsi brala na sebe. O kolik peněz celkem jde?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >