ZČU PLZEŇ

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
K77
2
25.1.22 19:10

ZČU PLZEŇ

Dobrý den. Nyní jsem v posledním ročníku střední školy a chystám se zasílat přihlášky na VŠ. Jeden z oborů na který chci poslat přihlášku je Angličtina ke vzdělávání na pedagogické fakultě na ZČU v Plzni (následný titul Mgr je samozřejmostí). Bylo by skvělé, kdyby na tento příspěvek narazil student či absolvent tohoto oboru a prozradil mi jak studium na této škole probíhá. Jak moc náročné jsou přijímačky, studium, a zkrátka zda-li je to zvládnutelné pro normálního člověka a nebo mají šanci jen naprůměrně chytří studenti. Slyšela jsem, že tato škola patří mezi ty těžší a studenti mají často problém dostudovat, avšak takových komentářů je všude dost. Já bych raději slyšela obsáhlejší názor od někoho, kdo obor právě studuje a je schopný říct i klady, které škola má. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10
25.1.22 19:29

Ahoj, na přesně ten stejný obor i školu jsem se hlásila kdysi já, ale hlásilo se strašně moc lidi. Hodně jsem to podcenila a vůbec se na prijimacky neucila, protože jsem si myslela, jak perfektně mluvím anglicky..
Jsou tam ale dost těžké věci, občas jsem u něčeho nevedela, která bije a stačilo to k tomu, aby me nevzali.
Určitě musíš byt nadprůměrně dobra v anglictine a k tomu se i hodně učit, a to se bavíme jen o prijimackach.
Ale zas tak dobra jsem v te angličtině nebyla, školní soutěže jsem vždy vyhravala, ale z okresního kola jsem se do krajského nikdy nedostala, ty budeš určitě lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K77
2
25.1.22 19:37

@NickieViky Děkuji za tvou odpoveď. Nejsem žádný velký talent, avšak angličtinu jsem měla vždycky ráda. Na střední jsem z ní na vysvědčení za 2 nikdy neměla, ale uvědomuji si, že to nestačí. Nedělalo by mi problém si i sehnat doučování, avšak mé sebevědomí je opravdu malé a bojím se, že to bude nad mé schopnosti a hlavně naučit se na přijímačky je jedna věc, ale zvládat studium je věc druhá :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
25.1.22 19:53

@K77 důležité je, aby te to bavilo a půjde ti studium, když se ucis protože te to baví a ne proto, ze je to nutne zlo, tak je to něco úplně jiného. Ale na prijimacky běžná středoškolská angličtina nestačí, sezen si to doucko, i to ti hodně pomůže se sebevědomím, a určitě to zvládneš, držím pěsti! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7708
25.1.22 20:13

Nejsou spíš nějaké FB skupiny? Absolventu nebo studentů? Tam bys určitě hodně zjistila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat