Zděný pult pro umyvadlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 21:52
zděný pult pro umyvadlo

Ahoj, anonym, nechci aby mě někdo z rodiny poznal :).
Nicméně už více než dva roky zůstal nedodělaný zděný pult, o kterém se neustále hádáme, ani to umyvado se mi na něm nelíbí :/ :/,
A já bych potřebovala vědět, jak ho máte řešený vy? Máte ho otevřený či zavřený nějakými dvířky? To si neumím představit. Šup, šup nějaké tipy, rady :lol: :lol:
Jinak já jsem zděný pult (či jak se tomu říká :think: :think: ) nechtěla byla jsem donucena, ale teď to potřebuju nějak dodělat, je to neoblože zespodku, ale nevím, co s tím dál :nevim:

Reakce:

warita
Echt Kelišová 8213 příspěvků 14.10.18 22:24

A kde ho mas? Ja to mam v koupelne a ja to teda chtela, vypada to super.

Policky pod mam otevrene, a aby nebyly videt veci, ktere tam chci mit uskladnene, koupila jsem si proutene kosiky, ktere se presne vejdou na vysku tech polic a mam to vyresene takto.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 23:14
@warita píše:
A kde ho mas? Ja to mam v koupelne a ja to teda chtela, vypada to super.Policky pod mam otevrene, a aby nebyly videt veci, ktere tam chci mit uskladnene, koupila jsem si proutene kosiky, ktere se presne vejdou na vysku tech polic a mam to vyresene takto.

jako já jsem byla pro, ale chtěla jsem to dodělané, a ne rozdělané a nedodělané jen s lepidlem potaženým vevnitř, kdyby to bylo celý obložený, bylo by to asi super,
A jaké máš umyvadlo, to moje mi přijde nepraktické? :lol:
Teď jak to čtu, tak si přijdu náročná až moc :lol: .

alisekR
Kelišová 5171 příspěvků 15.10.18 05:51

Mám to a super. Obložené kompletně. Na něm těžké umyvadlo. Pod pultem mám skříňku z masivu se šuplíky.

warita
Echt Kelišová 8213 příspěvků 15.10.18 06:29

Tak to umyvadlo je bohuzel slaby clanek cele te veci. Koupelna je mala, pult neni az tak velky a tak jsem vybrala klasicke ale male umyvadlo. Doted lituju, ze jsem nesla do takoveho moderniho umyvadla, ktere vypadalo jako plytky zlab a bylo by stejne dlouhe jako ten muj pult. Tezko se to popisuje, ale vypadalo by to rozhodne lepe. Ale tak co, svou funkci plni i to male umyvadlo.

Muj pult na umyvadlo je teda plne vyzdeny a obaleny kachlickama Muzu nekdy udelat fotku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 10:40

Diky, takze nejsem silena, ale mam normalni pozadavky, coz je super, tvrdil mi, ze ne, že si mám dat dvirka a dat pokoj :lol: . Nicméně budu na tom dooblozeni trvat :) :mavam:
A umyvadlo dam vetsi, diky moc

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >