Žehlička Tefal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 10.05.11 07:41
žehlička tefal

http://www.zbozi.cz/…-fv-9450-e0/?…

máte někdo doma tuto žehličku a jak jste spokojení? kde a za kolik jste ji pořídili, zvažuji jestli ji nekoupit přes internet :kytka:

Reakce:
Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 10.05.11 08:05

Ahojky, já ji mám, nemám jedinou výtku, je skvělá a pěkna :lol: :oops: , žehlí báječně. Mám ji vínové barvě, myslím ze elektrowordu. Cenu jsem nijak neřešila, byla kolem těch 3tis.Ale doporučuju! Nedávno jsme o ni tady psaly v nějaké diskuzi.

Bačavelmistarý
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 10.05.11 08:35

taky ji mám, je skvělá! Dostala jsem ji od mamky k vánocům a nemůžu si ji vynachválit :palec: mimochodem taky mám tu vínovou

ugluk
Hvězda diskuse 43503 příspěvků 10.05.11 08:59

Mám o něco starší model a spokojenost maximální, hlavně funkce Power jeans. Mě snad občas i baví žehlení :-D

Kami74
Závislačka 4548 příspěvků 10.05.11 08:59

Na žehličky od tefalu nedám dopustit.Jsou skvělý.Já jsem si od nich koupila před rokem parní generátor a stále jsem nadšená.Mám tuhle,ale kupovala jsem jí v akci za 4.000. http://www.zehlicky.cz/…rem/d-69748/

Januliiik
Vesmírná mluvilka 30426 příspěvků 10.05.11 09:04

My tu žehličku taky máme doma a nedám na ni dopustit :-)

Bačavelmistarý
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 10.05.11 09:05
ugluk píše:
Mě snad občas i baví žehlení :-D

jj, já mám žehlení nejradši :wink:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 10.05.11 09:10

těší mě že si ji chválíte, sice stojí dost peněz, ale s mimčem budu asi muset žehlit víc jak doted :lol: takže asi zainvestuji

Bačavelmistarý
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 10.05.11 09:16

pro mě je žehlení teď ráj. Předtím jsem žehlila s takovou tou starou obyčejnou Etou (nenapařovací), co měl manžel v bytě, a to se opravdu nedalo :pocitac:

u mamky s její starou napařovačkou, to už bylo lepší, ale tahle je opravdu super, ta pára má sílu :dance:

evi.an.x
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 10.05.11 10:18

Taky ji mám a veeelká spokojenost. Koupila jsem ji po vánocích v Globusu za 1600 - taková ta akce s bodama. I předtím jsem měla Tefalku a spokojenost. Někomu může vadit to, že je trošku těžší, ale mě to spíš vyhovuje.

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 10.05.11 11:39

Ono se právě říká že žehlička čím těžší tím lepší!!!
Je to zas nějakej přežitek aby byla lehká a dobře se držela nebo co :lol:
Je to o tom že když je těžší, tak prádlo lépe vyžehlí, nemusíte na ni tlačit a lépe klouže :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >