Reklama

Žehlička Tefal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 10.05.11 07:41
žehlička tefal

http://www.zbozi.cz/…-fv-9450-e0/?…

máte někdo doma tuto žehličku a jak jste spokojení? kde a za kolik jste ji pořídili, zvažuji jestli ji nekoupit přes internet :kytka:

Reklama

Reakce:

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 10.05.11 08:05

Ahojky, já ji mám, nemám jedinou výtku, je skvělá a pěkna :lol: :oops: , žehlí báječně. Mám ji vínové barvě, myslím ze elektrowordu. Cenu jsem nijak neřešila, byla kolem těch 3tis.Ale doporučuju! Nedávno jsme o ni tady psaly v nějaké diskuzi.

Bačavelmistarý
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 10.05.11 08:35

taky ji mám, je skvělá! Dostala jsem ji od mamky k vánocům a nemůžu si ji vynachválit :palec: mimochodem taky mám tu vínovou

ugluk
Hvězda diskuse 42655 příspěvků 10.05.11 08:59

Mám o něco starší model a spokojenost maximální, hlavně funkce Power jeans. Mě snad občas i baví žehlení :-D

Kami74
Závislačka 4548 příspěvků 10.05.11 08:59

Na žehličky od tefalu nedám dopustit.Jsou skvělý.Já jsem si od nich koupila před rokem parní generátor a stále jsem nadšená.Mám tuhle,ale kupovala jsem jí v akci za 4.000. http://www.zehlicky.cz/…rem/d-69748/

Januliiik
Vesmírná mluvilka 30426 příspěvků 10.05.11 09:04

My tu žehličku taky máme doma a nedám na ni dopustit :-)

Bačavelmistarý
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 10.05.11 09:05
ugluk píše:
Mě snad občas i baví žehlení :-D

jj, já mám žehlení nejradši :wink:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 10.05.11 09:10

těší mě že si ji chválíte, sice stojí dost peněz, ale s mimčem budu asi muset žehlit víc jak doted :lol: takže asi zainvestuji

Bačavelmistarý
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 10.05.11 09:16

pro mě je žehlení teď ráj. Předtím jsem žehlila s takovou tou starou obyčejnou Etou (nenapařovací), co měl manžel v bytě, a to se opravdu nedalo :pocitac:

u mamky s její starou napařovačkou, to už bylo lepší, ale tahle je opravdu super, ta pára má sílu :dance:

evi.an.x
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 10.05.11 10:18

Taky ji mám a veeelká spokojenost. Koupila jsem ji po vánocích v Globusu za 1600 - taková ta akce s bodama. I předtím jsem měla Tefalku a spokojenost. Někomu může vadit to, že je trošku těžší, ale mě to spíš vyhovuje.

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 10.05.11 11:39

Ono se právě říká že žehlička čím těžší tím lepší!!!
Je to zas nějakej přežitek aby byla lehká a dobře se držela nebo co :lol:
Je to o tom že když je těžší, tak prádlo lépe vyžehlí, nemusíte na ni tlačit a lépe klouže :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >