Želvík

12.11.06 12:51

Želvík

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte doma dětský notebook Želvík. Přemýšlím o něm 4leté dceři k Vánocům, ale je to docela dost peněz a tak nevím, jestli se to vyplatí. Baví to vaše děti? Nebo je to jen taková hračka na 1 týden, která se pak válí v koutě?
Díky,
Zuzana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
12.11.06 12:53

podle mne jsou to vyhozene penize

Radeji kupte nejakou detskou hru na PC, treba omalovanky, nebo neco hezkeho............a kdyz si dite s tim bude hrat 1 za tyden, bude to lepsi.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
12.11.06 13:33

Já jej teď koupila starší dceři k vánocům. Včera jsme ho s manžou vyzkoušeli, když Anička spala. Není to špatné. Mluví to 4-mi jazyky. Učí barvičky, písmena, číslice, hodiny atd. Taky si může hrát. Je tam hodně her i pro víc dětí. Hlavně to má funkčí myš a mikrofon. Nevidím na něm nic špatného. Doufám, že to dceru naučí i pár slov anglicky. Želvíka už má rok syn jedné známé. Je hodně hyperaktivní, ale želvík ho vždy zklidní. Hraje si s ním už rok a v angličtině.
Jediné co se manželovi nelíbilo, že nemá za ty peníze podsvícený displej. Podle mě to není zase tak marná hračka, ale mohla by stát tak 1500kč. Nemůžu ale posoudit, jestli si s tím bude dlouho hrát. Uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama