Reklama

žervé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evas
Stálice 79 příspěvků 01.04.09 19:46
žervé

maminky prosím Vás, mám devíti měsíčního prcka a mohli by jsme zkusit dát prckovi chlebík s žervé, nebo lučinou. (dočetla jsem se) Ale když jsem luštila složení žervé zjistila jsem, že obsahuje tvaroh. Dát či nedát? Jak to děláte vy? Děkuju

Reklama

Reakce:

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 01.04.09 20:17

Me tohle taky zmatlo 8O
Slozeni je tvaroh ktery zase nedoporucuji,tak nevim.Jestli je to zase jeste nejak upravene-nastepena bilkovina…nevim.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 01.04.09 20:22

Mě mudra doslova říkala, že žervé a tvaroh mužu dávat od 7 měsíce. No tak ted jsem zmatená taky :roll:

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 01.04.09 21:16

Tvaroh teda co ctu ,pisou nejdrive od roka,je tam stejne jako v mleku(kravskem)tez­ce nebo spis prakticky neztravitelna bilkovina pro mladsi mimca..

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 01.04.09 21:58

Mě řikala, at nedávám ty typický smetanový - tučný jogurty. Tak se tvarohum budu taky vyhýbat. No já už ani nevim, co mám dávat. Naštestí mám měsíc čas na proštudování :wink:

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 01.04.09 22:11

Mozna myslela spis Lipanek a podobny zverstva :lol: jogurt by zase nemel byt bez tuku,takovy ty 0%tuku a podobne,nejsou pro mimca dobry.
V CR jsem davala Hollandii…proste nejaky z zivyma kulturama…Ale ja porad pridavam po lzickach do neceho jineho,mala moc neji(ale neni to na ni videt 8) )

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 01.04.09 22:18

Jojo, řikala neco o pribinácích. Ale tvaroh ano. No tak asi už toho měla nad hlavu, tak ji to treba nenapadlo :wink: Tak moc děkuju. A ted teda budu koukat, jak to bude s tim žervé :roll:

Petricka
Kecalka 452 příspěvků 02.04.09 14:31

Koukni u žervé na E. Klasická Lučina v kostce je něměla.

evas
Stálice 79 příspěvků 02.04.09 16:30

a dáváte třeba i tvrdý sýr? Taky by mě zajímalo jakou značku. Mám v tomhle dost zmatek.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.09 14:07

Mám 9.měsíční mimčo a ptala jsem se svého pediatra. Nedoporučil tvaroh ani Lipánky,Pribiňáčky, prostě nic .Prý kvůli ledvinám. Jen jogurt. A podle nejnovějších poznatků prý už se nedoporučuje dávat ani vaječný žloutek. Co ty děti budou za chvíli jíst,nevim. Asi amarouny.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >