žervé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evas
Stálice 79 příspěvků 01.04.09 19:46
žervé

maminky prosím Vás, mám devíti měsíčního prcka a mohli by jsme zkusit dát prckovi chlebík s žervé, nebo lučinou. (dočetla jsem se) Ale když jsem luštila složení žervé zjistila jsem, že obsahuje tvaroh. Dát či nedát? Jak to děláte vy? Děkuju

Reakce:

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 01.04.09 20:17

Me tohle taky zmatlo 8O
Slozeni je tvaroh ktery zase nedoporucuji,tak nevim.Jestli je to zase jeste nejak upravene-nastepena bilkovina…nevim.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 01.04.09 20:22

Mě mudra doslova říkala, že žervé a tvaroh mužu dávat od 7 měsíce. No tak ted jsem zmatená taky :roll:

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 01.04.09 21:16

Tvaroh teda co ctu ,pisou nejdrive od roka,je tam stejne jako v mleku(kravskem)tez­ce nebo spis prakticky neztravitelna bilkovina pro mladsi mimca..

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 01.04.09 21:58

Mě řikala, at nedávám ty typický smetanový - tučný jogurty. Tak se tvarohum budu taky vyhýbat. No já už ani nevim, co mám dávat. Naštestí mám měsíc čas na proštudování :wink:

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 01.04.09 22:11

Mozna myslela spis Lipanek a podobny zverstva :lol: jogurt by zase nemel byt bez tuku,takovy ty 0%tuku a podobne,nejsou pro mimca dobry.
V CR jsem davala Hollandii…proste nejaky z zivyma kulturama…Ale ja porad pridavam po lzickach do neceho jineho,mala moc neji(ale neni to na ni videt 8) )

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 01.04.09 22:18

Jojo, řikala neco o pribinácích. Ale tvaroh ano. No tak asi už toho měla nad hlavu, tak ji to treba nenapadlo :wink: Tak moc děkuju. A ted teda budu koukat, jak to bude s tim žervé :roll:

Petricka
Kecalka 452 příspěvků 02.04.09 14:31

Koukni u žervé na E. Klasická Lučina v kostce je něměla.

evas
Stálice 79 příspěvků 02.04.09 16:30

a dáváte třeba i tvrdý sýr? Taky by mě zajímalo jakou značku. Mám v tomhle dost zmatek.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.09 14:07

Mám 9.měsíční mimčo a ptala jsem se svého pediatra. Nedoporučil tvaroh ani Lipánky,Pribiňáčky, prostě nic .Prý kvůli ledvinám. Jen jogurt. A podle nejnovějších poznatků prý už se nedoporučuje dávat ani vaječný žloutek. Co ty děti budou za chvíli jíst,nevim. Asi amarouny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >