Židlička Polly, Chicco

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Medin
Kecalka 184 příspěvků 22.11.09 14:30
židlička polly, chicco

Dobdý den chtěla jsem se vás zeptat jaké mate skušenosti s jidelní židličkou polly od chicca? Chtěla bych ji koupit, myslýte že je dobrá? Nebo mužete doporučit nějakou lepší? Děkuji za odpovět. :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
haniczka
Nováček 2 příspěvky 22.11.09 14:56

ahojky ja ji mam je vyborna, muzu doporucit, vysla jako z jedna z nejlepsich v testu…mame tu stim potahem safari,a je to fakt bomba :lol:…ja ji mam skoro rok :palec:

Příspěvek upraven 22.11.09 v 15:31

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 22.11.09 15:10

Máme, můžu doporučit, je super. Používáme ji přes měsíc a zatím na ni nemůžu říct křivého slova. Máme s potahem Miro…

LenkaN26
Závislačka 4091 příspěvků 22.11.09 15:59

Ahojky, já ji měla taky původně vybranou, ale nakonec jsme zjistili, že kvalita je úplně stejná jako jiné židličky, užitné vlastnosti také. Takže jsme nakonec koupili Babydesign Pepe a naprostá spokojenost a navíc jsme celkem dost ušetřili.
Třeba tato je moc roztomilá :-)
 http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

hrebicek
Povídálka 35 příspěvků 22.11.09 20:23

Ahoj, tuto zidlicku mame a jsem s ni velmi spokojena. Muzu doporucit.

zuni
Stálice 72 příspěvků 441 inzerátů 22.11.09 20:43

Ahojky,
my už tuto židličku máme čtyři roky, malá má 14kg a 4 roky a pořád v ní sedává, dá se sundat ten tác a sedí s námi u stolu (ze židle ještě na stůl pořádně nedosáhne, jen když si sedne na paty), takže v tomto je židlička super. Jinak se dá polohovat, ale to jsme tedy nevyužívali, ale co je fajn, košík dole a dvojitý tác, takže na jednom jedla a na druhém si mohla hrát nebo když se něco vylilo a nebyl čas na uklízení, tak se jen rychle vyměnili tácy a jedlo se dál. Máme modrou barvu a pod tím žlutou a sluníčko. To dvojité polstrování je taky fajn. Když dítě povyroste, tak se jedna vrstva sundá a líp se tam vleze. I stupátko na nohy se dá posouvat, kolečka zabrzdit. Už nevím, co bych dál napsala, ale za nás doporučuji.

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 22.11.09 21:05

Ahoj,

tak my máme taky, sice ještě nepoužíváme, ale od prvního okamžiku, co jsem židličku dala dohromady, tak jsem z ní nadšená, přijde mi opravdu vymykaná a víc si snad člověk přát nemůžu :mrgreen:

Už se těším, až v ní budem hačat a papkat.

mischni
Kelišová 5100 příspěvků 22.11.09 21:25

Též se připojuju ke spokojeným uživatelům Poly - teda spíš Bára.Super je i polohování, malá jí měla cc od 4 měsíců místo lehátka.
Jen je dost prostorově výrazná, tak pozor na to. Ségře by se třeba do panelákové kuchyně nevešla.

xmerssy
Závislačka 3287 příspěvků 22.11.09 21:26

Ahoj,

zidlicku mame pres 2 mesice a je to jedna z mala veci, do kterych bych investovala znovu!
Jsme maximalne spokojeni!Nevim co je to za potah, je zluty s koleckama :palec: …

xmerssy
Závislačka 3287 příspěvků 22.11.09 21:29

Nám se vlezla i do panelákové kuchyně :palec:

L
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 23.11.09 12:53

Ahoj, my tuto židličku máme také a jsme moc spokojeni. Malé je dnes přes 2 roky a pořád v ní dlabe s námi u stolu. Jde krásně přisunout ke stolu. Používáme jí od 5. měsíce a i jsme využívali ze začátku polohování. Máme potah se šnečky.
Doporučuji.

Medin
Kecalka 184 příspěvků 24.11.09 11:14

Moc vam všem děkuji za názory už jsem si ji dneska obědnala, včera jsem si ji vyskoušela v obchodě a byla jsem sni moc spokojená tak doufam že i doma bude dobře sloužit. :-D

vertom
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.10 21:57

My ji máme také, 2a pul roku a mala v ni porad ji. Nemuzu si ji vynachvalit, je uplne supr, nechavame ji i pro druhe mimco. Navic maji hezky design.

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 06.10.12 10:50

Ahoj, prosím máte někdo zkušenost, jak vyprat popruhy? Já jsem s tou židličkou max. spokojená, jen ty popruhy mám děsně zaflákaný :oops:.

kofola3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.12 11:23
@jajul píše:
Ahoj, prosím máte někdo zkušenost, jak vyprat popruhy? Já jsem s tou židličkou max. spokojená, jen ty popruhy mám děsně zaflákaný :oops:.

vytáhni a dej do pračky.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >