Zimní boty Adidas

51
24.10.12 12:22

zimní boty adidas

Ahoj holky máte zkušenosti s těma to botičkama http://www.mimibazar.cz/foto.php?… jsou opravdu teplé děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
150
24.10.12 15:25

Boty máme, ale zatím bohužel bez zkušenosti - kupovala jsem je v jarních výprodejích (po zimě 2011) pro dceru na tuto zimu, koupila jsem v Mall.cz za 299,– teď je tam mají za 1099,– :mrgreen: Každopádně mi na krutou zimu od oka nepřipadají, nezdají se mi dost teplé, ale stejně to vypadá, že kolem nového roku z nich malá vyroste, tak na opravdovou zimu asi budem muset ještě něco kupovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
150
24.10.12 15:26

Ještě dodám, že ty tři sucháče mi tam teď naopak vadí - musí se všechny povolit, aby se do nich noha dobře dostala a u takových mini bot /máme vel. 20/ to je dost pakárna :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
51
24.10.12 17:39

Týýý jo za takovou cenu jo tak to je super my botky jedny máme takový slabší a chtěla bych nějáké teplé a našla jsem a za dobrou cenu a pak jsem je vidělu tu samouu rákosáků (sunway) psala jsem na to taky téma a ještě nikdo nenapsal ale děkuji moc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková