Zimní oblečení do školky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kocicule
Kecalka 131 příspěvků 02.11.18 22:34
Zimni obleceni do skolky???

Dobry den,

Citim se fakt pitoma na tohle se vubec ptat, ale jak oblict chlapecka 3+3 na ted na tohle pocasi do skolky? Hlavne dole… V obchodech maji jen dziny a teplaky, pod to musim davat jeste punchochy a to ve skolce on si sam natahnout nedokaze. Nejake zimni lyzazske kalhoty s ksandami? Jako fakt poradte co mu dat od pasu niz aby nemrznul a dokazal se s tim sam poradit? A kde to koupit? Dekuji moc!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 02.11.18 22:40

Máme zateplené látkové kalhoty. Daji se koupit v Lidlu. Mrkni na e-shop. Jinak velkou zimu budu řešit legínama (punčocháče si neobleče a buď softshell nebo oteplovačky. Koupila jsem jedny v Lidlu a jedny lepší na Pidilidi loni. Ještě mu budou.

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 02.11.18 22:42

Termolegíny mají teď v Tchibo. A klasické leginy v klučiči modré taky na eshop Lidl. Nedávno je měli v obchodě, tak snad je nevyprodali i z e-shopu.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 02.11.18 22:42

Leginy a na to normalne teplaky. Vzdyt je venku porad teplo. Kdyz bude zima, mam pro ni jeste na to zateplene softshelky.

zrcadlo
Kelišová 6954 příspěvků 02.11.18 22:43

Můj syn celou zimu nosil ve školce termolegíny z Tchiba, na které navlékal softshellové kalhoty. Takže ve školce jen stáhnul, byl v těch legínách a ven zase jen navlékl softshell.

vjerunqa
Závislačka 3171 příspěvků 02.11.18 22:44

Softshellové kalhoty :palec:

elen-ka
Extra třída :D 12535 příspěvků 23 inzerátů 02.11.18 22:46

@Kocicule syn doteď nosil jen rifle či jen tepláky. Nyní si vzal do školky zateplené kalhoty z Lidlu. Ve školce má na zahradu tenké nepromokavé kalhoty, tak mu říkám, že si ty kalhoty může navlíct na tepláky do třídy. Nebo jde ven v teplákách na ven. Ale nedávám mu ještě punčocháče. Ale zase je otázka, zda nebydlíte někde ve vyšších polohách, tam by mohlo být ještě chladněji než v Praze.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 02.11.18 22:46
@hapolda píše:
Leginy a na to normalne teplaky. Vzdyt je venku porad teplo. Kdyz bude zima, mam pro ni jeste na to zateplene softshelky.

Já pracuji v obchodě…u nás dneska si 17-19st a co jsem potkala děti v zimních bundách.. nechápu.. lidi oblíkají děti asi jen podle kalendáře.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 02.11.18 22:49

Softshellove kalhoty. Lyzarske kalhoty ted? Co bude takove dite nosit az bude mrznout 8o ?

tini
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 5 inzerátů 02.11.18 22:51

Nosi manzestraky nebo sofshellove kalhoty. V zime leginy pod sofshelky.Lyzarsky kalhoty bych dala do mrazu pod 0.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 02.11.18 22:53
@Poison Eve píše:
Softshellove kalhoty. Lyzarske kalhoty ted? Co bude takove dite nosit az bude mrznout 8o ?

To bych taky chtěla vědět.. jak sem viděla dneska ty děti v zimních bundách. Já to nechápu. I miminko v zimním fusáku a ještě navlečené. Vždyť bylo přes 15st.

elen-ka
Extra třída :D 12535 příspěvků 23 inzerátů 02.11.18 22:55
@Veru1987 píše:
Já pracuji v obchodě…u nás dneska si 17-19st a co jsem potkala děti v zimních bundách.. nechápu.. lidi oblíkají děti asi jen podle kalendáře.

Tak já tedy děti vrstvím a k tomu podzimní teplejší bundu. Ráno je přece jen chladno, jen 6 stupnů, ale zimní budny jsou zatím ještě ve skříni. Taktéž punčocháče či cokoliv pod kalhoty.

zrcadlo
Kelišová 6954 příspěvků 02.11.18 22:57
@Poison Eve píše:
Softshellove kalhoty. Lyzarske kalhoty ted? Co bude takove dite nosit az bude mrznout 8o ?

Já četla ten nadpis „zimní oblečení do školky“, tak jsem reagovala na zimu, až teď na druhé přečtení zjišťuju, že to má být na teď.
Teď dávám softshell na holé nohy (mám vyzkoušeno, že se v něm nezpotí, a na hřišti si děti sedají na bobek v 10h dopoledne, kdy je nad zemí už opravdu chladno). Další krok jsou legíny s tenkým softshellem, a pak okolo té nuly termolegíny se softshellem s takovým fleecem uvnitř, a při teplotých víc pod nulou termolegíny a oteplováky (lyžařské kalhoty).

Veru1987
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 02.11.18 22:59
@elen-ka píše:
Tak já tedy děti vrstvím a k tomu podzimní teplejší bundu. Ráno je přece jen chladno, jen 6 stupnů, ale zimní budny jsou zatím ještě ve skříni. Taktéž punčocháče či cokoliv pod kalhoty.

Já bych asi nedala ty punčochače pod kalhoty. A dala bych triko, mikinu bundu ráno. A na odpoledne bez bundy. A asi tílko. Já nemám ráda holé záda :-)

Veru1987
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 02.11.18 23:01
@zrcadlo píše:
Já četla ten nadpis „zimní oblečení do školky“, tak jsem reagovala na zimu, až teď na druhé přečtení zjišťuju, že to má být na teď.
Teď dávám softshell na holé nohy (mám vyzkoušeno, že se v něm nezpotí, a na hřišti si děti sedají na bobek v 10h dopoledne, kdy je nad zemí už opravdu chladno). Další krok jsou legíny s tenkým softshellem, a pak okolo té nuly termolegíny se softshellem s takovým fleecem uvnitř, a při teplotých víc pod nulou termolegíny a oteplováky (lyžařské kalhoty).

Já tak nějak stejně. Jen ty oteplováky dávam jen na sánkování a tak. Ne na procházky. Myslím že v tom se musí blbě chodit a být moc horko. Já bych lyžařských kalhotach na procházku jít nechtěla.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >