Zimnice po cukru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dreana
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 04.02.18 10:43
Zimnice po cukru

Ahoj holky.

nemate prosim zkusenost? V poslednich tydnech ci mesicich kdyz si dam sladky dort, cokoladu, sladke piti (proste cokoliv obsahujici cukr), tak dostanu zimnici, uplny jakoby sok organizmu.. nemate nekdo zkusenost? :think:

Nejak se mi zatim nechce k doktorovi :oops:

dik

Reakce:
Uživatel je onlineKarleon
Kelišová 5428 příspěvků 04.02.18 10:48

Myslím, že doktor je jediné a hlavně nezbytné řešení.

Aries6
Generální žvanilka 22061 příspěvků 5 inzerátů 04.02.18 10:50

@dreana Pokud to sleduješ pravidelně, byla bych na pozoru. Načti si něco o hypo a hyperglykemii. K doktorovi bych šla určitě.

nostress
Extra třída :D 14001 příspěvků 04.02.18 11:42
@dreana píše:
Ahoj holky.

nemate prosim zkusenost? V poslednich tydnech ci mesicich kdyz si dam sladky dort, cokoladu, sladke piti (proste cokoliv obsahujici cukr), tak dostanu zimnici, uplny jakoby sok organizmu.. nemate nekdo zkusenost? :think:

Nejak se mi zatim nechce k doktorovi :oops:

dik

Určitě zajdi k lékaři. Nemáš cukrovku?

Kytičkaaa
Extra třída :D 11386 příspěvků 04.02.18 11:59

@dreana tak já mám něco podobného, také moje tělo po cukru reaguje. Cukrovku nemám. Tvrdí mi, ze alergie na cukr neexistuje, ale já si myslím, ze v mem případě ano. Musím si dat tedy větší množství jako je čokoláda nebo tak. Někdy mám po cukru svědění, ale měla jsem candidu, takže to hodně i přisuzuji tomu, ale já prodělala nemoce, které ovlivňují imunitu a imunitu mám momentálně špatnou a lecim se s tím, takže proto i ta reakce těla. Určitě bych zasla za doktorem, muže to být také skryty problém, ale nechci te samozřejmě desit.

Lenka_Hal
Kelišová 6329 příspěvků 04.02.18 13:25

Lidi reaguji inzulinem na cukr v podstate velmi ruzne a ne vsechno spada do te definice prediabetu. Ale to co popisujes vypada na to, ze ti vyletne glykemka a pak zas rychle klesa…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >