Zimnice po cukru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dreana
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 04.02.18 10:43
Zimnice po cukru

Ahoj holky.

nemate prosim zkusenost? V poslednich tydnech ci mesicich kdyz si dam sladky dort, cokoladu, sladke piti (proste cokoliv obsahujici cukr), tak dostanu zimnici, uplny jakoby sok organizmu.. nemate nekdo zkusenost? :think:

Nejak se mi zatim nechce k doktorovi :oops:

dik

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5245 příspěvků 04.02.18 10:48

Myslím, že doktor je jediné a hlavně nezbytné řešení.

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 04.02.18 10:50

@dreana Pokud to sleduješ pravidelně, byla bych na pozoru. Načti si něco o hypo a hyperglykemii. K doktorovi bych šla určitě.

nostress
Extra třída :D 12715 příspěvků 04.02.18 11:42
@dreana píše:
Ahoj holky.

nemate prosim zkusenost? V poslednich tydnech ci mesicich kdyz si dam sladky dort, cokoladu, sladke piti (proste cokoliv obsahujici cukr), tak dostanu zimnici, uplny jakoby sok organizmu.. nemate nekdo zkusenost? :think:

Nejak se mi zatim nechce k doktorovi :oops:

dik

Určitě zajdi k lékaři. Nemáš cukrovku?

Kytičkaaa
Extra třída :D 11360 příspěvků 04.02.18 11:59

@dreana tak já mám něco podobného, také moje tělo po cukru reaguje. Cukrovku nemám. Tvrdí mi, ze alergie na cukr neexistuje, ale já si myslím, ze v mem případě ano. Musím si dat tedy větší množství jako je čokoláda nebo tak. Někdy mám po cukru svědění, ale měla jsem candidu, takže to hodně i přisuzuji tomu, ale já prodělala nemoce, které ovlivňují imunitu a imunitu mám momentálně špatnou a lecim se s tím, takže proto i ta reakce těla. Určitě bych zasla za doktorem, muže to být také skryty problém, ale nechci te samozřejmě desit.

Lenka_Hal
Závislačka 4268 příspěvků 04.02.18 13:25

Lidi reaguji inzulinem na cukr v podstate velmi ruzne a ne vsechno spada do te definice prediabetu. Ale to co popisujes vypada na to, ze ti vyletne glykemka a pak zas rychle klesa…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama