Zimnice po cukru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dreana
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 04.02.18 10:43
Zimnice po cukru

Ahoj holky.

nemate prosim zkusenost? V poslednich tydnech ci mesicich kdyz si dam sladky dort, cokoladu, sladke piti (proste cokoliv obsahujici cukr), tak dostanu zimnici, uplny jakoby sok organizmu.. nemate nekdo zkusenost? :think:

Nejak se mi zatim nechce k doktorovi :oops:

dik

Reakce:

Karleon
Kelišová 5314 příspěvků 04.02.18 10:48

Myslím, že doktor je jediné a hlavně nezbytné řešení.

Aries6
Generální žvanilka 21950 příspěvků 5 inzerátů 04.02.18 10:50

@dreana Pokud to sleduješ pravidelně, byla bych na pozoru. Načti si něco o hypo a hyperglykemii. K doktorovi bych šla určitě.

nostress
Extra třída :D 13249 příspěvků 04.02.18 11:42
@dreana píše:
Ahoj holky.

nemate prosim zkusenost? V poslednich tydnech ci mesicich kdyz si dam sladky dort, cokoladu, sladke piti (proste cokoliv obsahujici cukr), tak dostanu zimnici, uplny jakoby sok organizmu.. nemate nekdo zkusenost? :think:

Nejak se mi zatim nechce k doktorovi :oops:

dik

Určitě zajdi k lékaři. Nemáš cukrovku?

Kytičkaaa
Extra třída :D 11365 příspěvků 04.02.18 11:59

@dreana tak já mám něco podobného, také moje tělo po cukru reaguje. Cukrovku nemám. Tvrdí mi, ze alergie na cukr neexistuje, ale já si myslím, ze v mem případě ano. Musím si dat tedy větší množství jako je čokoláda nebo tak. Někdy mám po cukru svědění, ale měla jsem candidu, takže to hodně i přisuzuji tomu, ale já prodělala nemoce, které ovlivňují imunitu a imunitu mám momentálně špatnou a lecim se s tím, takže proto i ta reakce těla. Určitě bych zasla za doktorem, muže to být také skryty problém, ale nechci te samozřejmě desit.

Lenka_Hal
Závislačka 4890 příspěvků 04.02.18 13:25

Lidi reaguji inzulinem na cukr v podstate velmi ruzne a ne vsechno spada do te definice prediabetu. Ale to co popisujes vypada na to, ze ti vyletne glykemka a pak zas rychle klesa…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >