Alzheimer poradna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stazina1
Kecalka 386 příspěvků 03.02.18 19:40
Alzheimer poradna

Ahoj holky.Moc by jsem vás chtěla požádat o pomoc. Maminka na Slovensku má zřejmě Alzheimera včetně parkinsona.Je v nemocnici a je na tom zle a moc ráda by jsem chtěla skonzultovat její stav s nejakým odborníkem tady v Praze a okolí, který by mne přijal. Znáte někoho? Omlouvám se za chyby ale jsem z toho všeho nešťastná. Dekuji

Reklama

Reakce:

Niky2
Kecalka 483 příspěvků 55 inzerátů 03.02.18 19:45

@Stazina1
Nevim, jestli ti to pomuze a hlavne jestli poskytuji konzultace, ale tady je kontakt na gerontologicke centrum a alzheimerovskou spolecnost Gema.Obe sidli na P8 v Simunkove ulici (konecna busu 102,pripadne zde stavi i bus 166 a 183,stanice Simunkova).Zkus tam zavolat a uvidis, co ti reknou.Drz se :hug:

Niky2
Kecalka 483 příspěvků 55 inzerátů 03.02.18 19:46

http://www.gerontocentrum.cz/

Uživatel je onlineelibro
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 04.02.18 07:32

@Stazina1 zmíněné gerontocentrum je sesterská společnost České alzheimerovské společnosti, sídlí spolu na jedné adrese, mají i jednu recepci. Poradna, kterou potřebuješ, spadá pod ČALS, pod Gero zas třeba geriatr, který může maminku vyšetřit. Zavolej a domluv si tam konzultaci s jejich psychologem.

www.alzheimer.cz
www.gerontocentrum.cz

No a je možný, že budeš potřebovat vyřešit služby na Slovensku, to by ti mohli poradit tu: http://www.alzheimer.sk

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když vás bolí záda, změňte životní styl. Jednorázová pomoc nefunguje

Znáte to hezké české přísloví: tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama