Ziskat titul BC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kondulka
Nováček 8 příspěvků 29.11.17 14:21
Ziskat titul bc

Dobry den, potrebuji poradit.
Chci ziskat titul, staci Bc. Nejlépe co nejjednodušší cestou.
Je mi 23 mám gympl, jeden rok angličtinu a teď udělaný kurz sanitare.
Me jde opravdu jen o titul. Kdyby jste mi poradili na jakou asi tak skolu nejlepe olomouc a okoli.Nebo kombinovane.
Ma nekdo fyzioterapeuta vystudovaneho?
Tohle me prave zaujalo.Co prijimacky i tv?
Zajimaji me jen nazory.:-) Co sociální a masova komunikace? :-)
 Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineWani
Závislačka 2837 příspěvků 29.11.17 14:25

A k čemu ti ten titul bude :think: Zaměstnavatelé se dívají i na to, odkud titul člověk získá :nevim:

Uživatel je onlineWani
Závislačka 2837 příspěvků 29.11.17 14:28

@kondulka Jinak UJAKem nic nezkazíš, v Olomouci je taky jedna soukromá, jméno si nepamatuji, tam to prý taky je v pohodě.

eva valoi
Extra třída :D 11053 příspěvků 29.11.17 14:30

Dnešní doba je v tomto tragická. Osobně s tím hrubě nesouhlasím. Získat jakýkoli titul musí být spojeno s prokázáním určitých znalostí a schopností. Za chvíli to dopadne tak, že si s tituly a diplomy budeme moct akorát tak vytřít pr.del. Takovou budou mít hodnotu. No asi jako maturitní vysvědčení.

Uživatel je onlineWani
Závislačka 2837 příspěvků 29.11.17 14:31
@eva valoi píše:
Dnešní doba je v tomto tragická. Osobně s tím hrubě nesouhlasím. Získat jakýkoli titul musí být spojeno s prokázáním určitých znalostí a schopností. Za chvíli to dopadne tak, že si s tituly a diplomy budeme moct akorát tak vytřít pr.del. Takovou budou mít hodnotu. No asi jako maturitní vysvědčení.

Proto se dneska zaměstnavatelé už dívají i na školy, titul nestačí. Vědí, že z určitých škol nemají dostatešné schopnosti a znalosti :nevim:

jun
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 1 inzerát 29.11.17 14:32

Pokud jen titul, řešila bych to na Slovensku (Dubnica nad Váhom), myslím, že např. fyzioterapie nebude úplná flákárna :nevim:

Keyllah
Echt Kelišová 8553 příspěvků 29.11.17 14:47
@jun píše:
Pokud jen titul, řešila bych to na Slovensku (Dubnica nad Váhom), myslím, že např. fyzioterapie nebude úplná flákárna :nevim:

A není pak problém z uznáním? Jinak zrovna to Slovensko by mě jako možného budoucího zaměstnavatele teda praštilo do očí hned…

Claire00
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 29.11.17 14:55
@Wani píše:
@kondulka Jinak UJAKem nic nezkazíš, v Olomouci je taky jedna soukromá, jméno si nepamatuji, tam to prý taky je v pohodě.

Mít titul z Ujaku je v dnešní době ostuda. :mrgreen:

Uživatel je onlineWani
Závislačka 2837 příspěvků 29.11.17 14:58
@Claire00 píše:
Mít titul z Ujaku je v dnešní době ostuda. :mrgreen:

No to já vím, ale zakladtelce je to jedno :mrgreen: Já to myslela ve smyslu, že tam ten titul získá :mrgreen:

safl
Povídálka 43 příspěvků 35 inzerátů 29.11.17 15:23

Pokud hledaš snadný bc. obor fyzioterapie to není.

kondulka
Nováček 8 příspěvků 29.11.17 15:49

A jaky je bc obor nejlehčí?

Uživatel je onlineWani
Závislačka 2837 příspěvků 29.11.17 16:10
@kondulka píše:
A jaky je bc obor nejlehčí?

To je individuální, pro někoho je lehká technika, pro někoho zase management. Záleží i na tvých schopnostech a k čemu ten titul budeš chtít použít.

kondulka
Nováček 8 příspěvků 29.11.17 16:14

Ted jsem začala pracovat ve zdravotnictví.
Dříve administrativa.

Uživatel je onlineWani
Závislačka 2837 příspěvků 29.11.17 16:16
@kondulka píše:
Ted jsem začala pracovat ve zdravotnictví.
Dříve administrativa.

Takže chceš zůstat ve zdravotnictví? Nejsem si jistá, ale podle mě v ČR není žádná škola pro zdravotnický personál, kde by ti to dali v podstatě zadarmo :nevim:

jun
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 1 inzerát 29.11.17 17:59

@Keyllah tam se studují obory jako učitel odborného výcviku a podobné, ale jestli zakladatelka chce mít jenom titul, tak je to jedna z těch snadnějších cest…uznají to i u nás, ale otáza je jak se na to bude dívat potenciální zaměstnavatel. Ale o tom zakladatelka nepíše :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama