Zítra po 6 letech do práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GabinkaCh
Závislačka 3619 příspěvků 31.03.19 08:41
Zítra po 6 letech do práce

Ahoj.Tak zítra to vypukne a já blázen jsem nervózní už teď. Zítra ráno budu na prášky, už to vidím. Nastupuju tady u nás do potravin.Do toho zas onemocněla mladší dcera :roll: Bojím se, jak vše budem zvládat, přece jen, úplně jiný režim. Byly jste taky hodně nervní když jste šly po mateřské do práce? a jaký byl váš první den v práci? jak dlouho tervalo, než jste se zajely?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12433 příspěvků 31.03.19 08:46

Po šesti letech doma je normální, že jsi nervózní. Já to neznám, protože jsem se u prvního dítěte vracela v roce a u druhého v osmi měsících, pokaždé na poloviční úvazek. Neboj se, určitě si najdete svůj režim a vše půjde

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 2325 příspěvků 31.03.19 08:46

Mě to čeka v létě, myslím, ze se budu citit stejně.

zuzanka003
Kelišová 7476 příspěvků 31.03.19 08:49

Já sem byla taky nervozní, ale ráno mě to bylo už " jedno" první den dobrý… rozkoukávala jsem se. A po 14 dnech už se byla zvyklá. nastupovala jsem taky v dubnu před rokem. U mě byla nervozita hlavně z toho že malé byli 2 roky a neměla jsem školku… hlídala mi kamarádka 3 měsíce ( nastupovala jsem do školství). Od září pak začala malá chodit do školky. Byla jsem s dětmi 5 let

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 08:56

Jsem doma 4,5 roku a taky zitra nastupuji zpet do prace. Ja jdu ale az vecer, budu slouzit jen nocni na 0,25 uvazek. Ja se hrozne tesim :palec: :lol: (jsem zdravotni sestra ;) )

Božislava
Závislačka 2928 příspěvků 31.03.19 08:59
@Anonymní píše:
Jsem doma 4,5 roku a taky zitra nastupuji zpet do prace. Ja jdu ale az vecer, budu slouzit jen nocni na 0,25 uvazek. Ja se hrozne tesim :palec: :lol: (jsem zdravotni sestra ;) )

Ono tě to brzo přejde :mavam:

Božislava
Závislačka 2928 příspěvků 31.03.19 09:00
@GabinkaCh píše:
Ahoj.Tak zítra to vypukne a já blázen jsem nervózní už teď. Zítra ráno budu na prášky, už to vidím. Nastupuju tady u nás do potravin.Do toho zas onemocněla mladší dcera :roll: Bojím se, jak vše budem zvládat, přece jen, úplně jiný režim. Byly jste taky hodně nervní když jste šly po mateřské do práce? a jaký byl váš první den v práci? jak dlouho tervalo, než jste se zajely?

Budete u kasy? Nebo securiťačka?

Andymo
Kecalka 228 příspěvků 31.03.19 09:03

Se zakladatelkou soucitim a preju hodne stesti, taky me to letos ceka :kytka: Jinak se vkradam s dotazem, jak dlouho jste asi tak, holky, pred koncem rd zacaly aktivne patrat po zamestnani? Dekuji a snad dotaz nevadi

kuchle
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 36 inzerátů 31.03.19 09:03

Zítra mě to také čeká po 6-ti letech. Nastupuji na jiné místo, než jsem byla před před mateřskou. Od ledna jsem tam byla vždy pár dní v měsíci na brigádě, díky tomu se tolik nebojím. Děti budu ráno vodit do školky já, odpoledne vyzvedává manžel.

kuchle
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 36 inzerátů 31.03.19 09:04

@Andymo tak 1/2 roku

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 2 inzeráty 31.03.19 09:06

Ahoj,šla jsem po 3 letech a i to mě rozhodilo.Jsem zdrav.sestra na zubnim. Naštěstí mám patky volné a funguje u nás babička,která je již v důchodu,takže jsem šla s docela klidným svědomím a do prace se těšila.Ted se spíš desim jiné věci…má šéfová půjde co nevidět do důchodu a já si po xx letech budu muset hledat novou práci a to budu,až bude končit,lehce před padesátkou a to mi přijde mnohem horsi,než se vracet do práce pp RD.

GabinkaCh
Závislačka 3619 příspěvků 31.03.19 09:09
@Božislava píše:
Budete u kasy? Nebo securiťačka?

U pultu krájet sýry a uzeniny+ kasa+ všechno kolem

Evelýna 1
Kecalka 410 příspěvků 4 inzeráty 31.03.19 09:11

@GabinkaCh Úplně tě chápu, já se od března vrátila po 6 letech a 3 měsících a navíc jsem nastupovala do nové práce.
Byla jsem nervózní hrozně, navíc pracuji ve velké firmě, což jsem ještě nezažila ( tisíce zaměstnanců po celé ČR).
Opadlo to ze mě, když jsem poznala kolegyně. Mám štěstí, kolektiv máme super a vzaly mě bezvadně.
A já se musím přiznat, že na mě nedolehlo extra styskání po dětech. Naopak si to v práci užívám. Ale to je asi tím, že mladšího syna má manžel v budově vedle svojí práce, takže jsem v tomto ohledu v klidu a vím, že je u něj hned

Uživatel je onlineAlušáček
Závislačka 3672 příspěvků 31.03.19 09:13

Do práce jsem se vracela po 3letech mateřské, byla jsem úplně na nervy, dokonce jsem si přála aby mě zaměstnavatel nechtěl zpátky :lol: Nakonec si to sedlo hned, dcera ve školce od prvního dne šťastná a mě došlo, že je vlastně fajn odreagovat se a dělat něco jiného než jen se točit kolem dítěte a domacnosti ;)

LE.nova
Kecalka 280 příspěvků 1 inzerát 31.03.19 09:15

Ahoj, úplně tě chápu, já po 6 letech nastupovala do nové práce před měsícem. Práce mě hrozně baví, je super být mezi dospělými. Na druhou stranu mám pocit, že doma nic nestíhám, deti chodí do školky, vyzvedavaji je babička s dědou, my si pro ně po práci jezdíme. Během toho měsíce si to pomalu sedá a věřím, že za chvíli už to bude úplně v pohodě. Jinak před nástupem jsem v noci nervozitou nemohla ani spát, naštěstí první den bylo jen skoleni, takže jsem se tam stihla rozkoukat a další den už jsem tam sla v pohode. Hodně se začal zapojovat manžel, bez toho by to nešlo. Držím palce :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama