Lístek na peníze, ukončení neschopenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 13:23
lístek na peníze,ukončení neschopenky

Ahojte holky, potřebovala bych poradit. Dnes jsem ukončila neschopenku na které jsem byla od října. Doktor mi dával každý měsíc lístek na peníze. Dnes mi dal jen poslední díl (V. dil) neschopenky (který mám odevzdat v praci) ale lístek na peníze (za březen) mi nedal. Nejsem si jista zda mi ho měl dát a zapomněl nebo se po ukončení nedává a za poslední měsíc mi pošlou peníze na základě toho posledního (V. dílu) dilu neschopenky.
Není tady některá která se v tom vyzná?
Zeptala bych se doktora, ale všimla jsem si toho až doma.

Reakce:
Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 28.03.19 13:25
@Anonymní píše:
Ahojte holky, potřebovala bych poradit. Dnes jsem ukončila neschopenku na které jsem byla od října. Doktor mi dával každý měsíc lístek na peníze. Dnes mi dal jen poslední díl (V. dil) neschopenky (který mám odevzdat v praci) ale lístek na peníze (za březen) mi nedal. Nejsem si jista zda mi ho měl dát a zapomněl nebo se po ukončení nedává a za poslední měsíc mi pošlou peníze na základě toho posledního (V. dílu) dilu neschopenky.
Není tady některá která se v tom vyzná?
Zeptala bych se doktora, ale všimla jsem si toho až doma.

lístek na peníze se dává k poslednímu dni v měsíci pokud neschopenka pokračuje. Takže pokud jí máš ukončenou tak už lístek nepotřebuješ.

mau-mau
Závislačka 3666 příspěvků 28.03.19 13:56

Pokud PN končí, pak jako poslední „poukázka na nemocenské“ slouží ten ukončovací díl. :palec: Nemocenské za březen dostaneš tedy na podkladě toho posledního dílu PN, myslíš si to správně :palec:

Váš příspěvek
Reklama