Je lepší pracovat v Lidlu a nebo v Globusu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 18:39
Lidl a nebo Globus ? :)

Zdravím :jazyk:,
chtěla bych poprosit o radu, které pracoviště je lepší a taky, aby komentovali spíše jen ti, kteří mají opravdu zkušenosti s těmito firmami :potlesk: :*.
Globus - práce ve sklade se zeleninou - celý úvazek.
Lidl - pokladní a (dopékání, vyskladnění a kontrola čerstvosti) - taky plný úvazek.
Práce mi nijak nesmrdí a dovedu i tvrdě makat, ale jsem na vážkách, kam nastoupit. :think:
Poradíte mi z vlastních zkušeností, kde by to mohlo být „lepší“? :nevim: :hug: :mavam:
 Děkuji

Reakce:
Lucinka157
Závislačka 4550 příspěvků 27.03.19 18:47

Řekla bych že v Glóbusu se víc nadres už jen z podstaty věci, přepravky zeleniny jsou těžší než přepravky s pečivem, ale vím že pár let dozadu spoustu lidí z Lidlu odcházela právě do Glóbusu :nevim: ale co jsem slyšela tak Lidl se jako zaměstnavatel polepšil :nevim: kde se ti líbilo víc? Navíc v Globusu ve skladu se máš asi kam posouvat ale v Lidlu na pobočce asi úplně ne :nevim: :think:

ka2ka
Extra třída :D 14603 příspěvků 27.03.19 18:55

osobně bych šla do skladu, těžší práce , ale sedět za kasou a nechat si nadávat to není nic moc

lasička1
Echt Kelišová 8229 příspěvků 27.03.19 19:08

Pro mě by na prvním místě bylo to,jak vycházejí vstříc se směnami.Zda je možno si diktovat určité požadavky.Chtěla bych vidět jejich rozpis směn,aby to nebylo nakouskované a nic moc volno.A zda nebudeš každý víkend v práci.
Potom bych vzala pocit,jaký si měla,když si se na práci byla podívat.
Další faktor-dojíždění,zda by se znatelně lišilo,či je to úplně jedno.
A jako poslední peníze-pokud jsou hodně rozdílné,pár stokorun by nebylo rozhodujících.Ale mít třeba vedle v obchodě o 5 tisíc víc,to už je rozdíl.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9539 příspěvků 27.03.19 19:09

Já dělala v globusu. Byla to pohoda, člověk si udělal svoje a nemusela sem se nějak zvlášť bavit se zákazníkama, nekde za pokladnou by mi asi brzo hrablo. S lidlem zkušenost nemám, ale ono hodně záleží třeba i na jakej narazíš kolektiv.

Alušáček
Závislačka 3591 příspěvků 27.03.19 20:41

V globusu v zelenině pracují vetsinou lidi s IQ tykve, navíc je ve skladu zima, nevím jaký ti nabídli plat, ale obecně oproti Lidlu globus platí hůř.. Zase na druhou stranu v globusu není žádný stres ani buzerace, uděláš si svoje, jdeš domu.. Rozhodnout se musíš ty :nevim:

Váš příspěvek
Reklama