Může mi dát zamestnavatel výpověď?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 13:53
Může mi dát zamestnavatel výpověď?

Iue mi dat zaměstnavatel výpověď, pokud sem ze začátku delala chyby a ted uz jsem se dost zlepšila, ale delam obcas semtam malou chybu (asi jak každý) jen ja sem víc hlídaná. I když mi zastupce rekl, ze se memam bat ze by me nekdo vyhodil, spíš reditel chtel, abych odesla sama. Ale ze se může stát, ze mi po roce smlouva nebude prodlouzena.

Reakce:
Rosary
Kecalka 188 příspěvků 27.03.19 14:00

Když ti neprodlouží smlouvu není to samý jako když tě vyhodí…

IvaX
Ukecaná baba ;) 1968 příspěvků 27.03.19 14:00

Může, proč by nemohl i kdyby jsi nedělala žádné chyby. Stejně tak jí můžeš dát i ty. A pokud máš na dobu určitou, tak ti pak tu smlouvu klidně prodloužit nemusí. Záleží to na zaměstnavateli.

Příspěvek upraven 27.03.19 v 14:01

Lekninka91
Extra třída :D 10562 příspěvků 27.03.19 14:00

Tak jestli s tebou neni spokojen, proc by si te tam drzel :nevim:

Martha03
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 27.03.19 14:03

Může ti dát výpověď, můžeš ji dát ty. Mohou ti i neprodlouzit smlouvu. To je svět pracujících. Můžeš být totální nemakacenko a nikdo tě neřeší. Můžeš makat jako šroub a vyhodí tě.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21005 příspěvků 27.03.19 14:23

samozřejmě že může - musí se tedy řídit zákony (dvouměsíční výpovědní lhůta, pokud tě chce vyhodit né z důvodu rušení pozice atd), ale samozřejmě může…

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 27.03.19 16:59

Neprodloužit smlouvu ti můžou kdykoliv. I po x letech. Kolegyni neprodloužili smlouvu po dvou letech u firmy s tím, že neumí svojí práci. Taky dělala chyby. Ne nijak často, třeba jednu za čtvrt roku a nikdy žádný velký průser, ale přidělala tím práci někomu dalšímu, tak prostě šla. Někde se prostě chyby neodpouští, ani ty malé. Ale to musíš vědět ty jak to funguje u vás ve firmě.

Mibuna
Povídálka 11 příspěvků 27.03.19 17:01

přesně tak, nemusí ti prodloužit smlouvu, ať je za tím jakýkoliv důvod, pokud je to smlouva na dobu určitou ..

Váš příspěvek
Reklama