Nejsem spokojená s délkou mé pracovní doby - jak to máte vy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gabki
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 26.03.19 22:20
pracovní doba do pěti

Hezký večer přeji. Jak se tak kolem sebe dívám nebo slyším nejraději by každý druhý změnil práci, ale když to tak člověk probere v podstatě by šel z bláta do louže. Holky jste spokojené s vaší pracovní dobou? Já dělám denně od půl deváté do pěti, pak šupem nakoupit je-li třeba a domů…Je to každý den stejné. V práci se nenadřu spíš papíry…když je v měsíci daný počet hodin tak si vybíráme kratší smeny, abychom neměli na víc hodiny. Takže se stane, že jdu třeba třikrát do měsíce místo v pět v jednu domů a tak se prostřídáváme…A le stejně mám neustálý pocit že nežiji, že jen chodím do práce a dělám a dělám a dělám…s rodinou jsem kvůli tomu málo…myslím tím rodiče. O prázdninách budu s dcerou jen týden, protože firma kde dělám nedovolí více…jinak na dovolenou nárok mám, ale v hlavním letním období je to nemožné z vedení firmy jí čerpat…už jsem ztoho vyštavlá :( Máte to taky podobně…finančně se to na náš kraj celkem dá, ale zase jen jedna sobota v měsíci volná…no prostě stále v práci…Chlap mi říká, že mi pořídí stroj na čištění aut…at jsem více snimy, ale to nevím jestli by mi pomohlo :nevim: Udělala jste některá razanní změnu a změnila dosavadní práci? polepšili jste si? nebo si myslíte, at hledáte jakkoli stejně to v každé práci nakonec vyjde nastejno :think: Mějte pěkný zbytek večera a třeba napište jakou máte pracovní dobu, a jste li spokojené :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 52596 příspěvků 26.03.19 22:35

mám úvazek 0,9, pracovní doba částečně flexi, v práci jsem obvykle cca od půl osmé, 1× týdně do 16, ostatní cca do 15ti. A jsem spokojená maximálně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 22:38

@gabki trikrat tydne 8-18. a dva dny koncim druv, v jednu a ve dve, nekdy jeste driv. Je mi to pohodlnejsi nez koncit kazdy den 15:30, mam moznost seovnani

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 22:42

taky jsem měla stejný pocity jako ty. Pracovní doba do 5 mě totálně zabíjela. Upřímně nevím, který blbec to vymyslel. Teď se snažím rozjet práci z domova, což mi naprosto vyhovuje. Už jsem to prostě psychicky nezvládala a lepší než se zhroutit kvuli s prominutím de*ilní práci.

AAAjirina
Stálice 83 příspěvků 26.03.19 22:44

Já dělám od sedmi do 15 hod a vyhovuje mi to. Ale dříve jsem pracovala taky do pěti. :roll:

mrav
Nadpozemská drbna 28014 příspěvků 26.03.19 22:44

Pracovní dobu mám od 7 do 15, někdy, když má dcerka hlídání,i sobotu. Jsem samoživitel a jsem rád, že mi zaměstnavatel vychází vstříc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 22:46
@Anonymní píše:
taky jsem měla stejný pocity jako ty. Pracovní doba do 5 mě totálně zabíjela. Upřímně nevím, který blbec to vymyslel. Teď se snažím rozjet práci z domova, což mi naprosto vyhovuje. Už jsem to prostě psychicky nezvládala a lepší než se zhroutit kvuli s prominutím de*ilní práci.

Na druhou stranu. Chodila jsem do prace na sest, koncila o pul treti. Odpoledne jsem si taky moc neuzila, protoze jsem musela chodit brzo spat. Vyhodu to melo v zime, chodila jsem domu za svetla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 22:50

Od sedmi do pul ctvrte, v patek od osmi do jedne. Do prace jedu asi 45 minut. Pripada mi to tak nejak normalni, mi kolegove jsou na tom o hodne hur, vlastne mi to docela zavidi. Zdravotnictvi s prescasy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 22:52
@Anonymní píše:
Na druhou stranu. Chodila jsem do prace na sest, koncila o pul treti. Odpoledne jsem si taky moc neuzila, protoze jsem musela chodit brzo spat. Vyhodu to melo v zime, chodila jsem domu za svetla.

no hele já jsem sova a chodit brzy spát jsou pro mě muka. Bohužel jsem i tak musela jít tak v těch 11 (na mě brzo) a stejně než jsem usla to byla hodina. No nakonec jsem spala tak 6 hodin a byla jsem úplně vyřízená. Mám opravdu velkou potřebu spánku. Nejvíc mi vyhovuje spát 10-11 hodin, abych se cítíla dobře. Takže celkově u mě je to jedno, vždy při chození do práce trpim.

peta81
Ukecaná baba ;) 2260 příspěvků 26.03.19 22:55

delam od 7,30 do 14,30. vybrala jsem si praci se zkracenym uvazkem, psychicky nenarocnou, domu odchazim s cistou hlavou. ale zas je to na ukor penez. ale nemenila bych. mam dve skolkove deti, takze kazdy den kolotoc skolka-prace-skolka-nakup-vyvenceni se-vareni-domacnost. ale jde to v pohode, mame na to casu dost. kdybych delala do 17hod, nestihala bych a mela vycitky, ze se nevenuji detem :nevim: nehlede na to, ze nase skolka ma jen do 16hod :lol:

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1348 příspěvků 26.03.19 23:21

Já jsem před mateřskou dělala roky ve zdravotnictví, takže od 7h do půl 4h. V nemocnici i noční a víkendy, ale posledních pět let jsem byla na soukromé klinice takže jen po-pá. Mě zase ničí to vstávání, když musím být v práci na 7h tak v 5:40h :zed:
Raději bych chodila na 9h a byla tam déle, což ovšem ve zdravotnictví nelze....... Hledala jsem i práci mimo obor, ale nenašla (myslím nějakou slušně placenou). @gabki ty by jsi radši vstávala brzo ráno, aby jsi byla dřív doma?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 23:24

před MD jsem byla v práci od 8 do 18 každý den, v závěrkách i déle nebo práce z domu. Bez možnosti výběru přesčasů, protože není zástup a práci nikdo jiný neudělá. Volné víkendy, ale rozhodně ne čistá hlava. Bohužel v našem okolí naprosto normální pracovní doba. Když propočtu peníze na hodiny tak je to hodně málo.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 27.03.19 01:59

Ja vzdy pracovala kr/dl tyden. Po diteti po-pa 8:00-14:00 nehonili jsme prachy, slo mi hlavne o to stihat rodinu. Vydelala jsem si 2× vic nez byl rodicak, na ktery byl clovek zvykli, takze za me pohoda.

Poison Eve
Závislačka 2522 příspěvků 27.03.19 03:51

9-14:00 je doba, kdy bych mela byt v praci. Zbytek si reguluji dle svych potreb

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66122 příspěvků 27.03.19 05:30
@Poison Eve píše:
9-14:00 je doba, kdy bych mela byt v praci. Zbytek si reguluji dle svych potreb

Mam to stejne… Plus vypada, ze bude moznost homeoffice na 7dni v mesici.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Váš příspěvek
Reklama