Návrat do práce - návrat a s tím spojené otazky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hankkaa
Stálice 82 příspěvků 25.03.19 18:40
Návrat do práce - návrat a s tím spojené otazky

Dobrý den, chci moc poprosit o radu a vaše zkusenosti. Před nástupem na MD jsem pracovala ve firmě (nekolik poboček) na dobu neurčitou, s tím že výkon prace byla napsana Praha.. Pracovala jsem tam 5let než jsem odešla na MD poté RD a rovnou mi to navázalo i na druhé dítě, které se narodilo v půlce června. Rodičovský příspěvek čerpám právě do června a taktéž jsem i v práci tehdy nahlásila že se vrátím po třech letech. Jenze vůbec teď nevím, zda do práce nastoupit. V Praze už nebydlíme, takže bych musela dojíždět, taky třeba až na jiný konec Prahy, navíc práce me už neláká a chtěla bych kouknout i na jiné možnosti hlavně v našem městě. Ale vůbec nevím jak to udělat, protože do práce musím nastoupit nejdříve až v září, kdy mi vezmou syna do školky. Jak nejlépe postupovat. Vrátit se na nějaký čas do původní práce (ale až v září, lze to vůbec? )? Nebo odejít z vlastni iniciativy a jít na pracák-dostanu něco a hledat si práci jinou? Prosím budu ráda za každou radu, placam se v tom…

Reakce:
carsa
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 25.03.19 18:43

Je to jednoduché, buď do té práce po třech letech (nebo na jak dlouho jste měla nahlášenou rodičovskou dovolenou) nastupte, nebo se dohodněte na ukončení pracovního poměru a hledejte si práci jinde.

Hankkaa
Stálice 82 příspěvků 25.03.19 18:55

@carsa jde o to, že v červnu nastoupit nemohu, mohu až v září. Ale to asi ne každý zaměstnavatel akceptuje. Navíc kdybych tedy rozvazala pracovní poměr a šla na pracovní úřad dostanu nějaký peníz, budou za mě platit soc. a zdrav. než bude září a já si najdu jinou praci.

anupati
Kelišová 6833 příspěvků 25.03.19 19:07

@Hankkaa A původní zaměstnavatel s tebou počítá? Se mnou ten můj ne. Takže mi rovnou nabídl odstupné, když jsem šla řešit případný návrat. Tím jsem měla pokrytou prodlevu pro hledání nové. Zjistila bych si a od toho se odpíchla. Jinak klasika, pokud rozvážeš k červnu pracovní poměr, tak buďvpracák, kde dostaneš naprosté minimum a začni hledat, abys od září nastoupila…záleží na pozici, oboru…nebo pokud chceš mít klid, nahlaš se na pojišťovně jako osoba pečující o dítě, ale budeš doma „zadarmo“,zato ale nebudeš muset řešit věci okolo pracáku, případně posílání na pohovory atd. To musíš vědět ty, od kdy ti stojí zato obrážet pohovory, když chce nastoupit v záři…na řadové pozici v administrativě ti stačí začít koncem července na manažerskou už v květnu :nevim: Případně se nahlas na pojišťovnu a najdi si na léto brigádu, kde se vystřídáš u dítka s manželem…odpoledne/víkendy…pokud nemůžeš být doma bez příjmu…to záleží na vaší konkrétní situaci, možností je spousty.

Uživatel je onlinexstrasilka
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 19 inzerátů 25.03.19 19:17

Přesně jak se píše výše, zjisti si, jestli s tebou počítají, pak se můžeš začít domlouvat dál, jestli ti dají na prázdniny neplacené volno, ještě by sis mohla o ty dva měsíce prodloužit RP, sice bys dostala jen pár korun, ale nemusela řešit pracák. Třeba s tebou nepočítají a dostaneš odstupné. Nebo se dohodnete, upravíte smlouvu… Záleží jaké máte vztahy a možnosti.

Hankkaa
Stálice 82 příspěvků 25.03.19 19:17

@anupati děkuji za odpověď…zatim jsem s personalistou nic neřešila. Ale spíš si myslím, že počítají, moji pozici nezrusili.

Hankkaa
Stálice 82 příspěvků 25.03.19 19:19

@xstrasilka děkuji, budu muset první řešit tedy z původní práci. Mohu se zeptat, jak moc dopředu se jim mám ozvat.

Verun83
Echt Kelišová 9431 příspěvků 25.03.19 19:23

Muzes si prodlouzit rodicovsky prispevek do zari. Tim bys vyresila soc a zdr aniz bys musela na pracak.

Hankkaa
Stálice 82 příspěvků 25.03.19 20:04

@Verun83 ale to poresit i se zaměstnavatelem musím. Aby mě i on do toho září nechal.

Uživatel je onlinexstrasilka
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 19 inzerátů 25.03.19 20:06
@Hankkaa píše:
@xstrasilka děkuji, budu muset první řešit tedy z původní práci. Mohu se zeptat, jak moc dopředu se jim mám ozvat.

Můžeš začít klidně hned, u nás trvalo docela dlouho, než se personalistka vyjádřila, musela to samozřejmě probrat s vedením, pak byla nemocná… Pokud by ses chtěla vrátit, aby ti schválili to neplacené volno na prázdniny, to chce vědět dopředu kvůli prodloužení RP… Pokud ne, abys dala včas výpověď…

Verun83
Echt Kelišová 9431 příspěvků 27.03.19 13:00
@Hankkaa píše:
@Verun83 ale to poresit i se zaměstnavatelem musím. Aby mě i on do toho září nechal.

No tak pises, ze o tu puvodni praci nijak extra nestojis..

Hankkaa
Stálice 82 příspěvků 28.03.19 07:25

@Verun83 no to nestojím. Ale pokud si prodloužím rodicak do září, tak přece musím to ohlásit i do původní práce, že nanastoupim v červnu.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 28.03.19 07:55

@Hankkaa mám dojem, že se ptáte stále dokola. Rodičovská dovolená je max. do 3 let dítěte, pak musíte nastoupit. Chcete-li nastoupit později, tak si musíte domluvit se zaměstnavatelem neplacené volno (to vám ale dát nemusí). Nechcete-li nastoupit, musíte pracovní poměr nějak ukončit (dohoda, výpověď).

Verun83
Echt Kelišová 9431 příspěvků 28.03.19 08:21
@Hankkaa píše:
@Verun83 no to nestojím. Ale pokud si prodloužím rodicak do září, tak přece musím to ohlásit i do původní práce, že nanastoupim v červnu.
  1. vy se musite domluvit se zamestnavatelem, co dal. Zda nastoupite nebo ne
  2. pokud si prodlouzite vyplaceni prispevku, zamestnavatele zajimat nemusi. Pokud byste nenastoupila, prispevkem jste kryta na zdravotni pojistovne a nemusite na pracak v pripade nezamestnani. A muzete si v klidu hledat praci na zari.
Váš příspěvek
Reklama