Živíte se někdo tradingem?

37
19.10.20 09:25

Živíte se někdo tradingem?

Živíte se / vyděláváte si někdo tradingem?
Pokud ano, jaký styl se vám osvědčil? A můžete mi případně doporučit nějaké blogy, knihy, kurzy, které stojí za to?
Díky moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.10.20 13:05

Neživím se tradingem, ale snažím se k tomu dostat :D
Na psychologii bych doporučil knihy Trading in the Zone a Disciplinovaný trader. To je podle mě nejdůležitější oblast.
O technické analýze se pak píše skoro v každé knize ohledně Forexu třeba. Přijde mi to celkem podobný. Spíš je asi důležitější si to zažít a učit se ovládat emoce, když máš otevřený obchod se svými penězi.
Placení kurzu bych teď dost zvažoval, ale tehdy na začátku mi to pomohlo se v tom tak nějak zorientovat. Bez zkušeností je hlavně těžký poznat, kdo tomu fakt rozumí a kdo si na to jen hraje :D Může to být šlápnutí vedle no…
Já se první začínal zajímat o kryptoměny a tam bych řekl, že bude nejlepší Crypto Kingdom nebo Moon Trading.
Ohledně Forexu jsem pak narazil na videa od brokera LYNX, který si zve různý tradery a pořádá semináře. Je to k dohledání na Youtube. A ještě bych doporučil FXstreet.cz.
S opcemi apod. zkušenosti nemám a ani mě tahle oblast moc neláká a akcie mám na delší období, takže to už bych spíš považoval za investice :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat