Život v kartách

22.5.17 13:26

život v kartách

Jelikož jsem nyní v těžké situaci a ráda bych se poradila s kartami a nalezla klid, je zde někdo kdo by mi mohl vyložit karty? Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3713
22.5.17 14:23

Nevím, odkud jsi, ale v Rohatci je perfektní kartářka. Řekla mi věci z minulosti i z budoucnosti a všechno se zatím plní. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1489
22.5.17 14:26

Na karty zapomeň. Ty ti nepomuzou.Spis popros Spol. Svatych ve vesmíru. Kdyz tu prosbu-myšlenku vyslovis nahlas nebo v duchu Vyslysi tě tak i tak. PS. Pokud věříš v karty-tedy podsvětí tak je logicky i dobro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
22.5.17 15:12

Výklad z karet, typologie dle jména - na facebooku. tam paní vykládá.

• Nahlásit
  • Citovat
22.5.17 20:08
@Manhattan píše:
Nevím, odkud jsi, ale v Rohatci je perfektní kartářka. Řekla mi věci z minulosti i z budoucnosti a všechno se zatím plní. :palec:
Škoda, že to mám asi hodně daleko
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.17 20:09

@Danikoof
A mohu poprosit o radu, jak se to dělá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1489
23.5.17 09:31
@k-a-č-e-n-k-a píše:
@Danikoof
A mohu poprosit o radu, jak se to dělá

Tak já nejsem kněz, farář, ani do kostela nechodím, ale moc dobře vim, že Svatá Trojice existuje i Archandělé, Andělé a já jsem hrisnik…Takze nejspíš když uveris v Otce i Syna i Ducha Svatého můžeš někoho z nich poprosit. I konkrétního Archanděla, Andela. Prostě si např. s naším panem Ježíšem povídej jako s živým člověkem. Nahlas nebo v duchu, toe jedno." On má beztak tak vysoce duchovní vedomi, že slyší všechny zaraz".Popros ho, že si v takové a takové situaci (to On ví) a že by si byla veselejsi, kdyby to tak nebylo.Nebo něco jinýho. Dneska, zítra, za tyden, pros ho pořád dokud se to nezlepší. A nakonec třeba řekni amen. On sám NEJEN říkal, že kdo klepe, tluče bude mu otevřeno. Kdo prosí, bude mu dáno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama