Výklad a význam snů

Anonymní
15.5.17 09:09

Vyklad a vyznam snů

Dobrý den, radsi ANONYMNE, chodí sem manzel a pribuzni :)

Doufám, ze je zde mezi vami nekdo kdo by mi poradil. Nikdy jsem to nejak neresila, ale cca 3 mesice se mi zda o mem byvalem milenci.
Proste pokazde (OPRAVDU KAZDY DEN) se mi objevuje ve snach. At uz to jsou jakekoliv sny, tak tento muz se pokazde v nich objevi. At uz jako kolemjdouci, nebo spolu mluvime, nebo na mne kouka z domu. PROSTE POKAZDE.

Mohl by mi nekdo rict jaky to ma vyznam prosim? Jestli vubec nejaky?
Dekujiiii :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

81
15.5.17 18:20

To vypadá, alespoň podle starých snářů, na štěstí v manželství, a to nejspíš na štěstí hodně veliké, když toho milého vidíš každý den. Nevím ale, jestli se to vztahuje i na milence bývalého. Pokud by to byl milenec cizí, mělo by to věštit zklamání a nevěru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.17 20:48

@Crumb Děkuji :) Jak je prosim mysleny ten milenec cizi?

• Nahlásit
  • Citovat
81
16.5.17 23:12

Já to chápu tak, že pokud někdo spatří ve snu milence jiné ženy, tedy cizího milence (ne vlastního), pak by to mělo znamenat, že ho čeká nějaké zklamání, které by mohlo mít co dělat s nevěrou. Nevím ovšem, jestli tvůj bývalý milenec není již milencem jiné ženy, tedy už cizí milenec. Pokud ještě není milencem jiné ženy a je to stále ještě jen tvůj bývalý milenec, pak by měl platit první výklad, tedy to štěstí v manželství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama