Nemáte zkušenost s touto domácí prací - jobservis.eu?

Anonymní
6.4.10 14:36

zkušenost?

Ahoj všem,
ráda bych se zeptala, zda má někdo zkušenost s tímto portálem a jeho využitím v praxi, tedy jak to funguje ve skutečnosti a jestli vůbec to funguje?

www.jobservis.eu

Jedná se o p. Korotvičku z Teplic a nabízí práci na doma, brigády.

Hledám si přivýdělek na MD. Znáte to, jak to je.

Jestli máněkdo zkušenost s něčím jiným, co funguje a kde se přivydělat pár korun, můžete mi dát typ, prosím?

Všem děkuji a přeji hezký den.
Míša

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16492
6.4.10 15:08

No tak tomu nevěř. Jak vidím kompletováni propisek, tak jsem si vzpoměla na mojí kamarádku, která tomu taky naletěla. Nštěstí zaplatila jenom 500Kč. Nikdo se jí neozval a nikdy žádné propisky nedostala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
6.4.10 15:13

ahoj no jak se má někde něco platit předem tak bych tomu vůbec nevěřila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7887
6.4.10 16:14

Pokud maš zaplatit cokoliv předem, tak jsi penize vyhodila z okna, to radsi mimcu kup neco hezkeho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3379
6.4.10 16:32

Souhlas, hlavně nic neplatit předem atp… Podle mě snad ani žádná korektní nabídka práce na doma neexistuje :nevim: Já takovou teda nenašla. Všechno je buď podvod, systém letadlo nebo nějaké vnucování výrobků…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70758
6.4.10 17:47

Ahojky, jak jsou tam peníze předem tak je to 99,99% podvod. Myslím, že jediná varianta jak sehnat práci na doma je buď dělat na sebe, nebo umět něco vyrábět nebo umět obor, kde se dá se zaměstnavatelem dohodnout, jinak je to dost beznadějné :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
6.4.10 18:31

Můžu se přidat k ostatním. Co se týká práce na MD, taky jsem nic pořádného doposud nenašla. :cry: Zkoušela jsem prodávat šperky a parfémy, ale jak už tu bylo zmiňováno, vše je systém letadlo. U všeho buď musíš shánět lidi a nebo vnucovat výrobky. Takže oboje na nic. Alespoň já na to povahu asi nemám. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
844
6.4.10 20:53

Tak tahle super práce nás naštěstí stála jen kolem 100 Kč. Od těhle věcí ruce pryč :pocitac: . Taky jsme sháněli práci na doma po večerech, ale nic takovýho snad neexistuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3127
6.4.10 20:56

Jediná korektní práce na doma je účetnictví. Žádné pofidérní propisky, obálky apod. neexistují a z lidí tahají peníze!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15468
6.4.10 20:59

a co zkusit vyplňování dotazníků? Ale blbé je, že je to tak nárazově a není to žádný velký příjem. Nevím, jestli to nebude hodnoceno jako reklama, ale třeba na casi.cz se můžete registrovat, sem tam přijde nějaký dotazník (mě např. přišel ohledně výzkumu rychlého stravování, poštovních služeb apod) a podle časové náročnosti je ohodnocen tuším od 40 do 170,– (ale nevím přesně, kecala bych). Dnes jsem se registrovala na jiné dotazníky, tam nevím, jak to zatím funguje, proto ani nenabízím. Hlavně neplaťte za žádné registrace, to je opravdu většinou podvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.10 21:48

Všem děkuji za reakci. Asi to vyzní dost zoufale, ale chtěla jsem se jen ujistit. I já si myslím, že to bude na … ale úspory se rozkutálely, mateřská snížená na 3800, na moje sluníčko jsem sama a přivýdělek v nedohlednu. vzala bych ledasco …
no ještě jednou díky, věřme, že se brzy něco naskytne.
Míša

• Nahlásit
  • Citovat
844
6.4.10 22:10

Nás i napadlo kontaktovat nějakou firmu a zeptat se, jestli by nechtěli třeba nějakým způsobem kompletovat letáky, dávat je do obálky nebo něco podobnýho, ale neudělali jsme to. Asi je to úplná blbost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1709
9.4.10 11:30

Já někde četla,že pokud někdo nabízí práci na doma,tak by o něm měli vědět na pracáku. Tam by ti měli říct,jestli je to opravdová solidní nabídka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
radek fisar
12.2.12 18:43

Také jsem poslal penize na tuto praci a pokud se nic dit nebude sam se postaram a napravu vim kde dotycna osoba bydli a penize vrati mali nekdo zajem se pripojit muze me kontaktovat e mail ***@seznam.cz :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
950
12.2.12 18:46
Kakika píše:
a co zkusit vyplňování dotazníků? Ale blbé je, že je to tak nárazově a není to žádný velký příjem. Nevím, jestli to nebude hodnoceno jako reklama, ale třeba na casi.cz se můžete registrovat, sem tam přijde nějaký dotazník (mě např. přišel ohledně výzkumu rychlého stravování, poštovních služeb apod) a podle časové náročnosti je ohodnocen tuším od 40 do 170,– (ale nevím přesně, kecala bych). Dnes jsem se registrovala na jiné dotazníky, tam nevím, jak to zatím funguje, proto ani nenabízím. Hlavně neplaťte za žádné registrace, to je opravdu většinou podvod.

S Casi mám taky zkušenosti, i když to není často, občas se nějaký dotazník objeví a peníze posílají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama