Neplacené volno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Agnes12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.10 12:51
Neplacené volno

Dobrý den,
mám tříletý rodičák. Domluvila jsem se se zaměstnavatelem, že mi dá neplacené volno a my se pokusíme o druhé mimčo, do 4 let věku prvního.
Budu mít nárok na peněžní pomoc v mateřství, pokud otěhotním v tomto neplaceném volnu? Děkuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
efča
Kelišová 6094 příspěvků 06.04.10 12:56

Ano, budeš.
měla jsem to úplně stejně :wink:
Akorát já jsem si nevolila délku rodičáku ( v té době se to ještě nedělalo), takže jsem nemusela nic hlásit na socku ani na zdravotní pojiošťovnu. To ty asi budeš muset…Kvůli pojištění, které za tebe hradí stát, pokud pečuješ o dítě do sedmi let.
Dítě nesmí chodit do MŠ na celý den. Pouze na 4 h denně.

Agnes12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.10 13:02

efčo,děkuju
prave me zmatlo to, že jsem se docetla,ze…ja to sem radsi cele vlozim:

Podmínkou nároku na tuto dávku je účast pojištěnce na nemocenském pojištění alespoň po dobu 270 kalendářních dní v posledních dvou letech přede dnem nástupu na PPM.
Denní vyměřovací základ se u PPM zjistí tak, že se započitatelný příjem zúčtovaný v rozhodném období (zpravidla období 12 kalendářních měsíců před kalendářním měsícem, ve kterém zaměstnankyně nastoupila na mateřskou dovolenou) dělí počtem „započitatelných“ kalendářních dnů připadajících na toto rozhodné období. Takto stanovený průměrný denní příjem podléhá redukci, která se u PPM provede stejným způsobem jako u nemocenského.

Mela jsem ucast na nemoc.pojisteni v uplynulych dvou letech,kdyz jsem byla na rodicovské?
A kdyz nebudu mit zadny prijem poslednich 12 mesicu?
Nejak tomuto moc nerozumim, ale kdyz rikas zes to tak mela, tak jsem klidnejsi:-)

efča
Kelišová 6094 příspěvků 06.04.10 13:30

No, já nejsem žádný odborník. Já jsem byla na rodičovské dovolené. Jak jsem psala, v té době se ještě nevolila délka a mohla jsem být 4 roky. Zaměstnavatel mi poskytl nepl. volno a měla jsem normálně nárok na PPM, vypočítávala se ze stejného základu jako na první dítě.

Pokud jsi v zaměstnanckém poměru, tak jsi po dobu RD byla pojištěna. Akorát bych být tebou zašla na socku a na zdravotní pojišťovnu a zeptala se, jak je to s tím pojištěním v době nepl. volna.

Já, jelikož jsem sice byla na nepl. volnu, ale zároveň na rodičovské, jsem to řešit nemusela.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65657 příspěvků 06.04.10 17:41

Na neplacené volno pozor v případě, že bys nenastoupila na další mateřskou do 4 let věku dítěte a po neplaceném volnu bys chvilku pracovala a pak teprve šla na mateřskou, neplacené volno nejsou vyloučené dny pro ýpočet, tak by ti výrazně snížili základ. Pokud budeš nastupovat rovnou z neplaceného volna, tak by to mělo být OK.

monitom
Kecalka 251 příspěvků 06.01.12 12:17

Pěkné poledne všem,
mám dotaz na všechny chytré hlavičky. Mého přítele v tomto roce čeká několik soudních jednání mimo okres zaměstnání a zaměstnavatel mu odmítl na tyto dny poskytnout neplacené volno s tím, že si bude muset vzít buď dovolenou, nebo si ty dny napracovat, což se mu dost příčí. Nevíte, jestli zaměstnavatel postupuje správně, nebo jestli se přítel může bránit??
 Díky

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65657 příspěvků 06.01.12 12:31

Nepostupuje správně, má nárok na neplacené volno ze zákona. A co vím, tak pokud je u soudu jako svědek, tak má dokonce nárok na kompenzaci ušlého platu, ale jak se to vyřizuje nevím, já o to nežádala, u nás v práci se tohle moc neřeší a normálně mi tu dobu zaplatili jako kdyby šlo o lékaře.

§ 200
Zaměstnavatel poskytne zaměstnanci pracovní volno v nezbytně nutném rozsahu k výkonu veřejných funkcí, občanských povinností a jiných úkonů v obecném zájmu, pokud tuto činnost nelze provést mimo pracovní dobu. Náhrada mzdy nebo platu od zaměstnavatele v těchto případech nepřísluší, není-li dále v tomto zákoně stanoveno jinak, nebo není-li dohodnuto nebo vnitřním předpisem stanoveno jinak. Zvláštní právní předpisy upravující překážky v práci z důvodu obecného zájmu tím nejsou dotčeny.

§ 202 Výkon občanské povinnosti
O výkon občanských povinností jde zejména u svědků, tlumočníků, soudních znalců a jiných osob předvolaných k jednání u soudu, správního úřadu, jiného státního orgánu nebo orgánu územního samosprávného celku, při poskytnutí první pomoci, při opatřeních proti infekčnímu onemocnění, při poskytnutí osobní pomoci při požární ochraně, při živelních událostech, nebo v obdobných mimořádných případech a dále v případech, kdy je fyzická osoba povinna podle právních předpisů osobní pomoc poskytnout.

mag
Extra třída :D 11126 příspěvků 06.01.12 12:38

Jani, určitě má nárok i jako účastník řízení? Já se domnívám, že ne, že to platí pouze pro osobu v postavení svědka.To nám bleskurychle odpoví nějaká advokátka, až se tady zjeví :mrgreen:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65657 příspěvků 06.01.12 12:48

mag Já bych řekla, že jo, konec konců, on k tomu soudu musí, takže ho zaměstnavatel prostě pustit musí, ne? Ale 100% to tedy nevím. A vycházím tedy z toho paragrafu, kde jsou samostatně uvedeni svědci a pak „jiných osob předvolaných k jednání u soudu“, takže se ještě o nějaké jiné jednat musí, jde o to o jaké.

monitom Promiň, čtu blbě, tak postupuje správně, já přehlédla, že mu na to chce dát dovolenou, na to samozřejmě právo má, neb čerpání dovolené zařizuje zaměstnavatel.

mag
Extra třída :D 11126 příspěvků 06.01.12 12:49

Neřekla bych, v postavení svědka ho předvolává stát a je jeho povinnost se dostavit a svědčit a jedná se o výkon občanské povinnosti dle § 202 ZP. Účastník je však do sporu zapojen a jeho účast nenaplňuje pojem občanské povinnosti, je to prostě jeho spor, jeho boj.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65657 příspěvků 06.01.12 12:53

Asi máš pravdu, zas uplatňuju logiku na zákony… nicméně, pokud mu zaměstnavatel navrhuje dovolenou, tak je to stejně fuk, protože tu mu může nařídit.

mag
Extra třída :D 11126 příspěvků 06.01.12 12:57

Tady ale uspěje i logika :mrgreen: Postavení svědka a účastníka je zcela odlišné, účastník má na sporu zájem svědek ne, ale stát ho nutí to vykonat, tudíž mu to musí i zaplatit a umožnit.

Zakladatelka píše o více jednáních, takže to tipuju na účastníka nikoliv svědka.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65657 příspěvků 06.01.12 13:04

Nojo, ale i účastníka sporu (kor toho, kdo není žalobcem) soud předvolává na konkrétní datum a hodinu a pochybuji, že by uznal jako omluvu, že ho zaměstnavatel neuvolnil…
A když o tom tak přemýšlím, tak já vlastně byla účastníkem a ne svědkem, byla jsem poškozená strana, což je taky takový hybrid :think:

monitom
Kecalka 251 příspěvků 06.01.12 17:44

holky děkuji :kytka: ,
sice v tom nemám úplně jasno, ale asi mu nezbyde než „poslechnout“ a všechny hodiny napracovat…

Raduš.ka44
Kelišová 7192 příspěvků 06.01.12 18:40

Já našla tohle, holky:

"Z hlediska pracovněprávních předpisů se účast zaměstnance u soudu, kde zaměstnanec nevystupuje jako strana sporu, posuzuje jako tzv. překážka v práci na straně zaměstnance z důvodu obecného zájmu s tím, že zaměstnavatel je ve smyslu § 200 zákoníku práce povinen poskytnout zaměstnanci pracovní volno v nezbytně nutném rozsahu, pokud tuto činnost nelze provést mimo pracovní dobu.

Jestliže zaměstnanec bude před soud předvolán jako svědek, soudní znalec nebo tlumočník, pak se bude jednat podle § 202 zákoníku práce o výkon občanské povinnosti. Výkon této povinnosti ovšem není spojen s nárokem zaměstnance na náhradu mzdy. Zaměstnavatel je tedy povinen zaměstnance k soudu uvolnit, ovšem nikoli jeho účast u jednání soudu zaplatit v podobě vyplacení náhrady mzdy. Tato náhrada mzdy se zpravidla zaplatí z účtu příslušného soudu a podle pravomocného rozhodnutí o výsledku občanského soudního řízení ji v konečném důsledku zaplatí ten účastník řízení, který byl v řízení neúspěšný a kterému byla pravomocně uložena povinnost k náhradě nákladů řízení, včetně nákladů na dokazování. V trestním řízení nese náklady na provedení tohoto řízení stát, vůči kterému svědek, znalec nebo tlumočník uplatňuje své náklady spojené s účastí u jednání soudu, včetně případného nároku zaměstnance na náhradu mzdy." (http://pravniporadna.wstranky.cz)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama