Reklama

Zkušenost s RK Chirš

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 30.08.10 16:12
Zkušenost s RK Chirš

Ahoj,
mám dotaz, kupovali jste někdo byt v Praze od Chirše? Jakou mate zkusenost? My jsme zatím u rezervační smlouvy, ale nevím jak moc opatrná mám být.
Dík moc
 Renča

Reklama

Reakce:

sophinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.10 17:36

Zkušenost nepatrná …začali jsme pak hledat bez realitky - u chirše jsme snad týden čekali na návrhy smluv,opakovaně jsme urgovali.....

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 30.08.10 18:38

diky aspon za nejaky ohlas :-) nam rezervacni smlouvu dali az prekvapive rychle :-)

sophinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.10 18:44

to asi proto,že u rezervační se skládají penízky :mrgreen: :mrgreen:

David Vyborny 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.12 09:22
Spatny Spatny Spatny

Realitni kancelar CHIRS vydira lidi. Nejednou jsem slysel ze dochazi i k fyzickym utokum v pripade nedohody. Nedoporucuji, toci se tam spinavy penize. Realitni Kancelar CHIRS neni seriozni ani se nesnazi tak tvarit. Klasicky business pod ruskym vedenim.

A. Litvinov 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.12 11:03

Jeto náhlá lež! „…dochazi i k fyzickym utokum v pripade nedohody“ (?) Pane Výborný, jste normální? Máte hodně bujnou fantazii. Riskujete, že na Vás bude podáno trestné oznámení. Přestane. Pokud máte nějaký problém - zastavte se na pobočce.

nana67 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.12 10:42
špatná zkušenost

Je mi líto pane Litvínov, ale bohužel ani já jsem neměla s realitní kanceláří Chirš dobré zkušenosti, konkrétně s paní Šafránkovou, která nyní exeluje na Vaší pobočce Vysočany. Kupovala jsem byt s anuitou 400000Kč a nakonec se anuita vyšplhala na výši 560000Kč. Při oznámení reklamace paní Šafránková odmítla jakoukoliv diskusi, pomoci nám v námi nezaviněné situaci. Nakonec jsem si najala právníka a s jeho pomocí jsem své peníze dostala zpět. Kupovala jsem byt prostřednictvím real. kanceláře, tudíž její povinností je poddat zákazníkovi naprosto pravdivé informace a to se nestalo. Následně jsem se ptala na družstvu, pokud bych se sama dotazovala na výši anuity, nebylo by mi to sděleno.
Chování paní Šafránkové se mi nelíbilo od počátku, je to velice arogantní dáma, která se akorát zviditelňuje tím, že při jednáních zdůrazňuje, že Vaší kancelář zastupuje JUDr. Klára Slámová. Bohužel ani mediálně známá osobnost mi nezaručila bezproblémovou koupi bytu. Je pravda, že Vaši kancelář určitě nikomu z mých známých nedoporučím, ale musím uznat, že jsou mezi Vámi i solidní makléři např. p. Veronika Pavlíková z Butovic, která byla při našich telefonátech velice ochotná. Ještě jednu výtku mám. Před rokem a půl jsme si prostřednictvím těchto stránek spolu dopisovali, kde jsem dopodrobna popsala, zkušenosti, které jsem měla při koupi bytu, nebylo to abych poškodila Vaší kancelář, ale proto, aby lidé věděli na co všechno si mají při koupi bytu dávat pozor. všechny příspěvky, kde byla vznesena kritika byly vymazány. Škoda, myslím si, že by jste měli ustát i kritiku, pokud je oprávněná.

A. Litvinov 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.12 13:27

Bohužel, administrace tohoto webu tenkrát odstranila všechny příspěvky a to bez jakéhokoliv vysvětlení. Opakují, že nemáme problém ustát kritiku, obzvlášť když je oprávněna. CHIRŠ není realitní kancelář ale frančízová síť realitních kanceláři. Jestli jste měli špatnou zkušenost s jedním člověkem, to neznamená že ostatní jsou stejné.

P. S.
Jednou sem koupil auto v áčkách v Praze a nebyl spokojen s prodejcem. Neřeknu ale nikomu ze svých známých nechoďte do AAA Auto v Kladně - jsou špatné…

pavelzprahy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.12 18:43
stejna firma

Stejna firma respektive frenciza, stejna strategie firmy, takze pravdepodobne bych rozhodne doporucil svym kamaradum aby do AAA nechodili. Prinejmensim aby si davali extra pozor, takze Vas komentar beru pouza jako ospravedlnujici Vasi firmu. Musim dodat, ze na ruznych osobach rozhodne zalezi a nemusi to vypovidat o cele firme.

chupina 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.12 13:38

Přes CHIRŠ ve Vysočanech jsem kupovala byt, s ředitelkou Šafránkovou jsem
komunikovala bez žádných problémů, ochota, informovanost o průběhu obchodu,
jsem spokojená.

A.Litvinov 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.13 10:23

Bravo! Pan je velmi chytří ale všechny ostatní kolem něj jsou blbci. Jen tak dál! :potlesk: Komu není rady, tomu není pomoc. ;)

PS: Muže mi někdo vysvětlit čim se liší ruský byznys od českého? :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >