Zkušenosti s Ecoverem

Trojánková
17.2.10 12:08

Zkušenosti s Ecoverem!!!!

:nevim: Ahoj holky.Hodně jsem četla o tomto prášku a zajímá mě jakou máte zkušenost?Já používám lovelu,ale nejsem moc spokojená.Málej je ještě atopik,ale prášek mu nic nedělá akorát nic moc nepere.A ještě k tomu mále tvrdou vodu.A co takhle skvrny,hlavně banán?A kde se dá koupit tento prášek Ecover,jaké balení to je a jeho cena?Dá se koupit i levněji třeba na netu?Děkuji a poradte. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
17.2.10 12:36

Ahoj, neni to prasek, ale praci gel.

Na me je trochu drahy, koupila jsem ho v DM, flaska stala 200, je to myslim 1,5l, ale davkuje se snad 60-100ml na jedno prani.

Takze ted uz mam koupeny praci gel ulrich.

Ecover je dost „vonavy“, jsou v tom asi nejake olejicky, ulrich je nevonavy, davkovani je nizsi.

Zatim jsem v nem prala jen v ruce, dodelavam ten ecover, ale vim, ze si ho holky pochavluji, i na pliny, ze vypere.

Da se koupit v latkovych eshopech nebo eko eshopech, napr. branakdetem.cz, vbavlnce.cz, latkovky.cz a spouste dalsi, zkus zadat na zbozi.cz a vyjede ti nejlepsi cena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51148
17.2.10 12:41

Ahoj já momentálně používám Ecover a zatím jsem s nim spokojená.......co se týče skvrn od banánu, tak s tím má myslím problém skoro každý prášek, zkus si koupit žlučové mýdlo na skvry, to používám a skvrny od mrkve, banánu jdou dolů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Trojánková
17.2.10 12:41

A ten ulrich kolik stojí akde se koupí?A je dobrý taky na alergie?

• Nahlásit
  • Citovat
27
17.2.10 12:47

Já používám Ecover GEL a v ničem jiném už neperu, při praní některého světlého prádla přidávám Ecover bělící prostředek (pochopitelně je bez chlóru). Nemám rozhodně pocit, že by pral hůř než jiné gely a prášky. Některé skvrny je pochopitelně potřeba předeprat třeba žlučovým mýdlem nebo „mýdlem s jelenem“, jinak je asi nevypere nic. Mám i Ecover aviváž, „jar“ a různé další čistící prostředky a jsem naprosto spokojená. Ten prací gel navíc krásně voní.
Výrobky Ecover se dají koupit ve specializovaných prodejnách s ekodrogerií (kupř. v Ostravě je teď jedna nová ve Zborovské ul.), v prodejnách Zdravý styl a pár věcí, např. zrovna ten gel a aviváž, prodávají DM drogerie.
Moje děti díkybohu nejsou atopici, takže snášenlivost Ecoveru takto citlivou pokožkou posoudit nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
17.2.10 12:55

Treba tady

http://www.branakdetem.cz/…ulrich-2.htm

Zalezi na tom, odkud jsi, Brana ma prodejnu v Brne a v Praze, vbavlnce ma prodejnu v Ostrave a v Praze, jinak nemam moc prehled o kamennych prodejnach. No a samozrejme muzes objednat pres internet, ale kdyz objednas jen toto, tak ti to s postovnym vyjde draho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
17.2.10 13:51

Ahoj!

Ecover na praní už nějakou dobu používám.
Dá se koupit gel i prací prášek. Já kupuje ten gel v drogerii DM. I když ho tam teď zdražili, tak musím zkusit mrknout, kde by šel koupit levněji.
Atopika doma mám a nedělá mu to problém. Ale vzhledem k tomu, že je to hodně individuální, dopředu ti to nikdo neřekne.
Myslím, že pere celkem dobře. Na skrvrny si ale kup žlučové mýdlo (v DM taky mají). Místo aviváže používám ocet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14083
17.2.10 14:45

já jsem ho jednu dobu používala a bohužel složení naší vody snižuje hodně účinnost praní, takže špinavější věci mi bohužel nevypral. Ikdyž jsem používala žlučové mýdlo z DM. Až se narodí miminko, tak v něm budu zase prát, třebas to už bude lepší.
já teďka peru ve Froschi, pere líp, ale zase není tak ekologický jako ecover.

V DM ho bohužel hodně zdražili, taky budu kupovat ve větším balení někde přes net.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
janysekk66
28.7.11 07:15

Ahoj, na ty fleky je nejlepší odstraňovač skvrn od Ecoveru. Já to zkusila o třeba staré fleky od krve se vypraly na 40stupňů a vše je jako nové. Asi nejlepší akce mají na www.ekologicke-produkty.cz kde někdy dostaneš i něco zdarma tak to zkus :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Foxi
12.2.12 22:05

ecover

Ahoj treba vyskusať Ecover Gel na pranie 1,5L dostaneš v dm. V prípade škvrn je dobre gel dať priamo na miesto kde je skvrna a potom dať prať.
Ecover nie ne agresivny a funguje co sa týka prania a je vhodný pre ludi s citlivou pokozkou. My sme mali dieťa s atopickým exemom a vyliečila nás lekarka, ale Ecover Gel používame stále.

• Nahlásit
  • Citovat
4136
1.3.12 13:49

Taky pridavam zkusenost s Ecoverem. Doma ho uz pouzivame pres rok. Jak gel na prani tak avivaz a aji gel na myti nadobi. A dle mých zkušeností mi 1,5 litru ecoveru vystačí na 3 měsíce, je pravde že sme zatim jenom 2 a až se rozrostem tak se spotreba zvetsi. To same s mytim nadobi 0,5 litru my vystaci na 2 mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
17.3.14 12:06

Obnovuji tuto diskuzi. Kvůli domácí čističce odpadních vod jsem přešla na používání výrobků Ecover. Použila jsem tabletu do myčky a nádobí i vnitřek myčky jsou po umytí potažené jemným bílým práškem a jedna ( asi ne moc kvalitní ) sklenička z varného skla je celá bílá. Nejde to umýt, to sklo je jakoby vyleptané. Stalo se vám to taky? Na obalu tablet je napsáno, že díky rostlinným složkám změkčí i tu nejtvrdší vodu. Hodně tvrdou vodu máme… Program na myčce mám nastavený na tablety „all in one“. Napadá mě jedině, že bych nastavila program, aby myčka brala ze zásobníku i sůl na změkčení vody. S jinými „neekologickými“ tabletami jsem takový problém nikdy neměla. Máte prosím s těmito tabletami někdo zkušenost? Děkuji za vaše příspěvky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9222
17.3.14 12:17

S tabletami Ecover zkusenosti nemam, ale all in one nejsou, tak nastav jiny program, tim to mozna bude. A taky lestidlo (da se dat ocet). Jinak pouzivam tablety DM Nature, jsou taky eko a myjou krasne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
17.3.14 12:24

Děkuji za odpověď, DM drogerii v dosahu nemám, ale zkusím je nějak poshánět. Ty od Ecover mě zatím docela zklamaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
18.3.14 09:25

@Lipovanda Ahoj, při tvrdé vodě to chce mít sůl na max. Taky máme hrozně tvrdou vodu a když jsme tu sůl jednou snížili (jen pro zajímavost, co to udělá), tak to taky bylo všechno bílé…rychle jsme to hned zase vrátili na max. a je to v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama