Zkušenosti s nátěrem Maxitherm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

doraz
Povídálka 45 příspěvků 03.01.17 21:21
Zkušenosti s nátěrem Maxitherm

Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s nátěrem Maxitherm? Jedná se o protiplísňový nátěr v domácnostech.
Zajímalo by mne zda to má nějaký efekt. Vyzkoušeli jsme všechno možný a asi i nemožný ;)
Děkuji za odpovědi.

Reakce:

Ivan PPZ
Kelišová 5671 příspěvků 03.01.17 21:54

Protiplísňový nátěr pomůže proti tvorbě „nové“ plísně z povrchu - z bytu. Ale jestli tím máte prorostlou stěnu, tak to pomůže asi jen chvíli. Jinak tohle je termoizolační nátěr. Jestli máte v místnostech chladno, nadměrnou vlhkost, tak problém asi bude i tak.

doraz
Povídálka 45 příspěvků 04.01.17 08:01

@Ivan PPZ díky. Topíme, větráme, ale je to asi nejchladnější místnost, když k tomu přidám tepelný most, žádná sláva. Je mi jasný, že to termoizolační nátěr nevyřeší úplně, ale máme v plánu na jaro/léto to pořádně vysušit, pokusit se odstranit plísně a natřít, v zimě to nemá smysl dělat… Pokud o potom se to bude opakovat, tak já nevím, asi navrtám zdi :zed: ;)

Ivan PPZ
Kelišová 5671 příspěvků 04.01.17 11:35

Aby vám vlhkost nevzlínala zespodu, pak vám ty opatření úplně nepomohou. Na tepelný most by to pomohlo, ten nátěr celkem solidně izoluje. Nejlepší opaření je omlátit i omítku a v tom pokoji začít odznova…

doraz
Povídálka 45 příspěvků 04.01.17 23:34

@Ivan PPZ dík, ta omítka mě taky napadla, to bude mít muž radost :roll:

doraz
Povídálka 45 příspěvků 04.01.17 23:37

@Ivan PPZ ještě máme v plánu přidat jedno topení, jestli to líp vyhřeje :nevim:

Ivan PPZ
Kelišová 5671 příspěvků 05.01.17 07:23

Nejdřív je potřeba zjistit důvod problému- kde se bere vlhkost. Jestli to třeba vzlíná zdí od základu, tak podobná opatření budou jen zmírňovat problém

doraz
Povídálka 45 příspěvků 05.01.17 21:31

Děkuju za odpovědi. Vzlínat to od základu bude taky, není to nejšťastněji vyřešené, jedná se o přístavbu u staršího RD…chceme si postavit vlastní dům, ale je to běh na dlouhou trať, jsem ještě na RD, tak jsme rádi že máme kde být…ale nelíbí se mi to…

Ivan PPZ
Kelišová 5671 příspěvků 05.01.17 22:14

Podřezat zeď zní hrozně, ale třeba by to vyřešilo většinu problémů. Tuším, že se dají udělat jen sondy na zjištění stavu…

katynka.pe
Nováček 3 příspěvky 25.09.17 15:37
nátěr maxitherm zkušenosti

Tak s tím nátěrem máme fakt dobré zkušenosti. zbavil nás nechutné plísně v ložnici. Natřeli jsme zeď kolem okna a za postelí asi před čtyřma rokama. Plíseň tam byla před tím asi 10 let zkoušeli jsme všechno možný, savo a kdeco a nic nefungovalo až ten maxitherm. Za nás teda fakt velká spokojenost. doporučovali jsme i různě známým a taky dobrý.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >