Zkušenosti s Pharmatex

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
30.12.21 09:56

Zkušenosti s Pharmatex

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s pharmatexem. Na internetu jsem našla asi jen 3 diskuze a všechny jsou staršího data.
Používáte někdo tuto antikoncepční metodu? Funguje vám? Popřípadě dá se tomu věřit? Otěhotněla jste některá?
Aktuálně zkoušíme ty jejich globule a jedeme od začátku do samého konce :D
Díky za přispění vašimi zkušenostmi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4389
30.12.21 09:57

Za me je spolehliva, jinou metodu nepoužívám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
30.12.21 10:11

Za mě nic moc.. Mám z nich krásnou, teď už tříletou cácorku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
30.12.21 10:19

Já jsem je používala asi dva roky v cca 17-18ti letech. Párkrát i krém ale více mi vyhovovali ty globule. Je potřeba dbát na pokyny (ne do sprchy hned po styku apod). Ale jinak jsem byla spokojená. Tehdejší partner taky - další možnost byla kondom :D. Těhotná jsem až nyní po několika letech naprosto plánovaně :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15614
30.12.21 10:36

Používali jsme plus prerusovana soulož a dobrý. Pak jsme je jeden měsíc nepouzili a máme z toho dcerku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
30.12.21 11:16

Sama zkušenost nemám, ale hodně ženských tu psalo, že otěhotněly.. určitě bych kombinovala s jinou metodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.21 11:32

Používali jsme v kombinaci s přerušovaným stykem. Vadilo mi, že to pak ze mě teklo.

• Citovat
  • Nahlásit
RAO
1
30.12.21 20:45

Tiež sme začali s ním teraz, som zvedavá, čo bude z toho, nestipe, len na druhý deň hustý žltý výtok…Neviem, z čoho to je..doteraz som nikdy nič podobné nemala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
31.12.21 22:22

Používali jsme před prvním dítětem asi rok a super, fungovali skvěle. Dcerka byla na první pokus bez Pharmatexu. Po dcerce jsme je rok používali taky a pak najednou pozitivní test a teď tu vedle mě spinká 6 měsíční syn.
A opravdu jsme je používali správně, přeci jenom už jsme je znali. Teď mám tělísko, to už snad neselze :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
26.1.22 10:49

Ahoj holky, chtěla bych obnovit téma. Vidím, že je to takové veselé s tím Pharmatexem, ale přijde mi, že těhotné jsou snad jen z globulí. Co se u nás ochrany týče, mám leidena a zároveň se chci vyhnout telisku mezi prvním a druhým dítětem, protože mám alergii na kovy a bohužel v těle mám problém i s chir oceli a zlatem, takže i nehormonalni tělísko může napachat paseku.
Tak jsem se už chtěla zeptat těch, co užívají krém, jestli některá též otěhotněla i přes správně použití?
Manžel spoléhá na prerusovanou souloz, kondomy moc rád nemá, nikdy se mu ještě nestalo, že by to neuhlidal, ale jistota je jistota, že 😀
Děkuji moc za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat