Zkušenosti s prací na poště

Anonymní
8.2.21 17:16

Zkušenosti s prací na poště

Ahoj děvčata prosím o radu, pracovala některá z Vás na poště jako listonoška?
Slyšela jsem o plnění aliančního plánu, nabízet důchodcům spoření, Lišku, vytipování, a losy. Je to mýtus? Nebo pravda?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.2.21 17:25
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata prosím o radu, pracovala některá z Vás na poště jako listonoška?
Slyšela jsem o plnění aliančního plánu, nabízet důchodcům spoření, Lišku, vytipování, a losy. Je to mýtus? Nebo pravda?

Pracovala jsem na poště před pár lety na brigádě na pozici pěší poštovní doručovatelky. Tehdy to mýtus rozhodně nebyl, existovaly kvóty, kolik čeho musíš měsíčně prodat. Já jsem byla jen brigádnice, takže jsem to dělat nemusela, ale ostatní na to furt nadávaly. Nakonec to vždy hodily na někoho z rodiny. Jinak se tahalo obrovské množství letáku! Přišla jsem z venku a třeba dvě hodiny skládala letáky do sebe, aby byly připravené na další den. :nevim:
Jednou jsem měla tak těžký batoh, že mě převážil na schodech a já jsem si zvrkla kotník. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 17:57
@Anonymní píše:
Pracovala jsem na poště před pár lety na brigádě na pozici pěší poštovní doručovatelky. Tehdy to mýtus rozhodně nebyl, existovaly kvóty, kolik čeho musíš měsíčně prodat. Já jsem byla jen brigádnice, takže jsem to dělat nemusela, ale ostatní na to furt nadávaly. Nakonec to vždy hodily na někoho z rodiny. Jinak se tahalo obrovské množství letáku! Přišla jsem z venku a třeba dvě hodiny skládala letáky do sebe, aby byly připravené na další den. :nevim:
Jednou jsem měla tak těžký batoh, že mě převážil na schodech a já jsem si zvrkla kotník. :zed:

Moc děkuji za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat