Nemocenská + daně + dovolená

Anonymní
8.2.21 02:41

Nemocenská + daně + dovolená

Ahojky, chci se zeptat v roce 2020 jsem pracovala jen od Ledna do konce Března a pak jsem musela jìt na PN kvůli nemoci na které jsem doteď. V roce 2019 jsem využívala slevu na dítě ale v roce 2020 už nevim nic jsem nepodepisovala. Chci se tímto zeptat kolik mi bude vraceno na daních když muj čistý plat byl 20 000 kč a jak to bude se slevou na dítě když mam odpracovano jen 3.měsìce?
Další otázkou je, kolik mi zaměstnavatel musì vyplatit dovolene, když jsem pracovala v roce 2020 od Ledna do konce Března a nevybrala si dovolenou? Bude mi ted koncem Března končit smlouva a už mi ji neprodlouží. Dkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8673
8.2.21 03:42

Pro uplatneni ditete musis za ten rok vydelat aspon 86700,–. To z tve ciste mzdy nejde poznat jestli tomu tak je.

Jinak na danich ti vrati max to, co jsi za ty 3 mesice odvedla, koukni do vyplatnich pasek.

Nevime kolik dovolene jsi mela, a jsk jsi mela smlouvu, ale za ten rok marodeni ti ji adekvatne pokrati a zbytek pri konci PP vyplati.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
10.2.21 06:48

@Cenarius Zdravím a muzu se zeptat ještě já? Za loňský rok jsem byla měsíc na neschopence, poté materska a po materske jsem si vybírala dovolenou 43 dni - tj 2 měsíce. Dostanu vracene dane tedy za neschopnost a dovolenou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8673
10.2.21 09:15

@Helene7 pokud jedine prijmy v tom roce byla ta vybirana dovolena, tak se podivej na vyplatni pasku a co jsi tam mela zalohu na dan, tak to ti vrati.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat