Proč mě šéf ignoruje a přehlíží?

Anonymní
6.2.21 21:31

Proč mě šéf ignoruje a přehlíží?

Ahoj všichni, prosím o ponechání anonymu. Přála bych vidět to trochu z druhé strany pohledu a jistě jste tu některé starší a zkušenější. Pracuji ve firmě 2 roky. Je to dobrá práce. Přijmul mě šéf sám, dal mi výborné podmínky, včetně finančních. To bylo snad jedinkrát, kdy jsme spolu sami mluvili a byl na mě i velmi milí. Já jsem spíše tišší. Myslím, že jsem i hodně pracovitá. Čeho si ale všímám, tak od začátku mě přehlíží, když máme třeba poradu, ostatním normálně odpovídá, dívá se jim do očí, dokonce i vtipkuje. Jsou to zaměstnanci, kteří jsou tam třeba 6 let, takže to chápu. Když něco navrhnu já, tak uhýbá pohledem, odpoví stroze. Pokud píšeme do společného emailu nějaký návrh, na můj ani neodpoví. Mrzí mě, že třeba holkám, které jsou tam nové poděkuje, když udělají něco nad rámec. Mě vůbec. Poděkoval mi naposledy v létě, kdy se mi povedla velká pracovní věc pro firmu a to ještě tak vlažně. A to si myslím, že jsem ve svém oboru dobrá Ano, na penězích mi přidal. Již mě i napadlo, jestli by nechtěl, abych třeba odešla. No možná se ještě rozepíšu. Chtěla bych spíš znát váš pohled

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
236
6.2.21 21:41

Třeba má obavu, abys ho nenařkla ze sexuálního obtěžování…vedlejší diskuze to řeší…a bude to čím dál horší, žádný chlap nemá zájem přidělávat si problémy s potenciálníma netykavkama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16388
6.2.21 21:44

Hele myslím si že to moc řešíš.

nemám ponětí jak to reálně vidí tvůj šéf, spíš bych si tipla že to nijak extra nedělá záměrně.

Ale rozhodně se ho nechoď ptát.

Je to šéf. Chceš od něj srozumitelné zadání, chceš od něj aby ti zaplatit, chceš od něj aby rozumně vedl váš tým a aby ti zajistil podmínky pro tvou práci, chceš aby nebyl debill. To se děje, ne?

Nepotřebuješ aby tě miloval, nepotřebuješ jeho chválu. Nepotřebuješ se zavděčit.

A v tom co píšeš nevidím nic, co by říkalo že se tě chce zbavit.

Trénuj trošku profesionálního odpoutání se od toho, že chceš aby šéf byl laskavou otcovskou figurou. Oddělovat osobní a pracovní je fakt užitečné.

Maximálně má smysl trochu řešit jestli případné vlastní návrhy podáváš srozumitelně a dostatečně suveréně - to se asi dá natrénovat pod vedením nějaké příčetnější koučky - někoho kdo má reálnou a dlouhou praxi z byznysu, ne životní koučka co komunikuje anděly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1964
6.2.21 21:48

Třeba se mi líbíš a je z tebe nervózní :jazyk: a nebo jsi natolik po pracovní stránce šikovná, že od tebe čeká více než od ostatních a proto bere to, že máš stejné úspěchy jako ostatní za samozřejmost. Bůh ví. Zkusila jsi s ním mluvit, také vtipkovat? Já to tak také měla s bývalým šéfem, nakonec jsme byli úplně v pohodě, ale rok a půl nepřehlížel, byl nepříjemný. Pak jsem si z něj začala dělat srandu, samozřejmě úměrně k jeho a mému postavení a nakonec to bylo v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
6.2.21 21:48

Dostalas přidáno, pracovně se ti daří. Ono s každým si člověk nesedne, co by sis přála, aby dělal? Bereš si moc osobně, jak se chová k ostatním. Práci bych kvůli tomu nepouštěla, ani si nemyslím, že tě chce šéf vyštípat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
6.2.21 21:51
@ovichus píše:
Třeba má obavu, abys ho nenařkla ze sexuálního obtěžování…vedlejší diskuze to řeší…a bude to čím dál horší, žádný chlap nemá zájem přidělávat si problémy s potenciálníma netykavkama…

Trochu rozdíl ne tyhle dvě diskuze :lol:
Ve vedlejší diskuzi muž nevhodné nadřízené predhazoval sexuální výkonnost..
tady zakladatelka píše o tom, ze s jinyma ženami se šéf baví, jen s ni ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
6.2.21 21:59
@murkyf píše:
tady zakladatelka píše o tom, ze s jinyma ženami se šéf baví, jen s ni ne..

Já v v tom teda moc rozdíl nevidím…tam chtěl nový zaměstnanec zavtipkovat a místní štěkny se na něho snesly, že obtěžuje a vyrazit ho…tady zakladatelce trocha toho humoru chybí, ale co by riskoval…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22005
6.2.21 22:00
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, prosím o ponechání anonymu. Přála bych vidět to trochu z druhé strany pohledu a jistě jste tu některé starší a zkušenější. Pracuji ve firmě 2 roky. Je to dobrá práce. Přijmul mě šéf sám, dal mi výborné podmínky, včetně finančních. To bylo snad jedinkrát, kdy jsme spolu sami mluvili a byl na mě i velmi milí. Já jsem spíše tišší. Myslím, že jsem i hodně pracovitá. Čeho si ale všímám, tak od začátku mě přehlíží, když máme třeba poradu, ostatním normálně odpovídá, dívá se jim do očí, dokonce i vtipkuje. Jsou to zaměstnanci, kteří jsou tam třeba 6 let, takže to chápu. Když něco navrhnu já, tak uhýbá pohledem, odpoví stroze. Pokud píšeme do společného emailu nějaký návrh, na můj ani neodpoví. Mrzí mě, že třeba holkám, které jsou tam nové poděkuje, když udělají něco nad rámec. Mě vůbec. Poděkoval mi naposledy v létě, kdy se mi povedla velká pracovní věc pro firmu a to ještě tak vlažně. A to si myslím, že jsem ve svém oboru dobrá Ano, na penězích mi přidal. Již mě i napadlo, jestli by nechtěl, abych třeba odešla. No možná se ještě rozepíšu. Chtěla bych spíš znát váš pohled

Protože jsi s ním ještě nespala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 22:01
@murkyf píše:
tady zakladatelka píše o tom, ze s jinyma ženami se šéf baví, jen s ni ne..

Kde je ta diskuse, nemohu najít. Ano, jde mi o to, že s každým jiným, jinou se baví úplně jinak. Se mnou ne. Je to sice prkotina, ale kolikrát to zamrzí. Vtipkuje a baví se přátelsky i s takovou blbkou, co se dvakrát nepředře

• Citovat
  • Nahlásit
236
6.2.21 22:05
@Anonymní píše:
Kde je ta diskuse, nemohu najít. Ano, jde mi o to, že s každým jiným, jinou se baví úplně jinak. Se mnou ne. Je to sice prkotina, ale kolikrát to zamrzí. Vtipkuje a baví se přátelsky i s takovou blbkou, co se dvakrát nepředře

Tato: Musim dat v pondelok vypoved kolegovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 22:08
@ovichus píše:
Já v v tom teda moc rozdíl nevidím…tam chtěl nový zaměstnanec zavtipkovat a místní štěkny se na něho snesly, že obtěžuje a vyrazit ho…tady zakladatelce trocha toho humoru chybí, ale co by riskoval…

Novy zamestnanec vtipkoval nevhodne a opakovane, to ta uistujem ako zakladatelka druhej diskusie, preto anonym ;) reci typu, ze nemam tolko obedovat, aby som zvladla podat sexualny vykon aj doma, poznamky o trafeni sa do diery, ked som si zapinala pas v aute, na konverzacnu poznamku, ze som zavisla na sladkom odvetil, ze on zase na sexe a pod.

Zakladatelka - nie kazdy si musi sadnut aj osobnostne. Ak dostavas ocenenie tvojej prace prave zdvihnutim mzdy a pod., vobec by som to neriesila. Paradoxne, sef ta mozno berie, uznava a respektuje ovela viac, ako ostatne. Pripadne mozno tym ako si ticha, si mysli, ze ty sama si potrebujes zachovat odstup a on to akceptuje. Skus niekedy ty sama zavtipkovat a uvidis. A ak ti to neopatuje, nic sa nedeje ;) a mozno sa chyti a prelomia sa lady.

• Citovat
  • Nahlásit
9722
7.2.21 06:58

A není to jedno. Přidáno jsi dostala, práci máš, tak proč tě zajímá, že sefik s tebou nemluví. že ty máš na nej zálusk a stve tě, že tě ignoruje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
7.2.21 22:03

Já nevím no. Každý máme nějaký typ lidi, které nemusíme. Oni za to nemůžou, ale prostě nám nesedí. Třeba jste pro něj zrovna vy ten typ lidí, které moc nemusí. Tak s vámi jedná ve slušnosti, ocení vás finančně, ale nekamarádíte se no. S ostatními si asi víc rozumí, proto je s nimi uvolněnější.

Také si s někým nemám co říct a tak se v jeho přítomnosti necítím dobře. Jsem k těm lidem vždy slušná a milá, ale limituji styky na minimum. Podle mě on dělá to samé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 23:27

Zakladatelko, nedokážu ti říct, proč tě šéf ignoruje, jen chci napsat, že jsem v práci prožívala to samé a bylo mi to velmi nepříjemné, cítila jsem se odtrzena od kolektivu, méněcenna, ponížena, smutná. Pravdou je, že šéf mě ale neměl rád, cítila jsem to z něj a vždy mi vytýkal i to, co by u ostatních vůbec neřešíl. Je mi líto, co prozivas, vím, jaké to je, drž se :hug:!!
Prosím raději anonymně :oops:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat