Zkušenosti s propolisem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 21.06.09 14:14
Zkušenosti s propolisem

Potřebovala bych poradit jestli někdo nevíte jaký propolis je vhodný na posílení imunity, při nachlazení apod. Mám doma propolisovou tinkturu Propolis Cera - na něm je ale napsáno „tinktura pro kosmetické účely, potřeme postižené místo " takže nevím jestli se může užívat vnitřně. Spíš bych řekla, že asi ne. Ještě mám i Propolis kapky - tam je ale zas napsáno "ústní voda“ a v návodu píšou, že po zředění je určena k výplachům dutiny ústní.

Já potřebuju něco k vnitřnímu užití, máte někdo zkušenosti s normálním propolisem k posílení imunity, proti nachlazení, chřipce apod.?

Díky moc.

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 21.06.09 18:40

Ja jsem pouzivala sprej do krku, ale uz je to asi ctyri roky. Pak jsem otehotnela a jako na vsem i na spreji bylo napsano nepouzivat v tehotenstvi. pak jsem dlouho kojila..

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 21.06.09 23:23

Ahoj, propolis má široké využití a používá se i při nachlazení (např. jako sprej), protože ničí viry a bakterie. Na imunitu se používá taky, ale nejlepší je propolis v medu nebo žen-šen v medu. Koukni např. na tyto stránky:
http://www.pleva.cz/sindex.php
Já mám od nich propolisovou mast a když jsem ještě 4 měsíce po porodu trpěla vyčerpáním a velkou únavou, tak mi moc pomohla guarana v medu. Na tu od té doby nedám dopustit :wink: Malé chci před nástupem do školky „naordinovat“ propolis v medu, ať si tu imunitu posílí. Koukni na ty stránky, mají tam všechno dobře popsané, je mnoho dalších produktů, tak třeba tam najdeš i ještě něco jiného.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >