Reklama

Zkušenosti s propolisem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 21.06.09 14:14
Zkušenosti s propolisem

Potřebovala bych poradit jestli někdo nevíte jaký propolis je vhodný na posílení imunity, při nachlazení apod. Mám doma propolisovou tinkturu Propolis Cera - na něm je ale napsáno „tinktura pro kosmetické účely, potřeme postižené místo " takže nevím jestli se může užívat vnitřně. Spíš bych řekla, že asi ne. Ještě mám i Propolis kapky - tam je ale zas napsáno "ústní voda“ a v návodu píšou, že po zředění je určena k výplachům dutiny ústní.

Já potřebuju něco k vnitřnímu užití, máte někdo zkušenosti s normálním propolisem k posílení imunity, proti nachlazení, chřipce apod.?

Díky moc.

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 21.06.09 18:40

Ja jsem pouzivala sprej do krku, ale uz je to asi ctyri roky. Pak jsem otehotnela a jako na vsem i na spreji bylo napsano nepouzivat v tehotenstvi. pak jsem dlouho kojila..

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 21.06.09 23:23

Ahoj, propolis má široké využití a používá se i při nachlazení (např. jako sprej), protože ničí viry a bakterie. Na imunitu se používá taky, ale nejlepší je propolis v medu nebo žen-šen v medu. Koukni např. na tyto stránky:
http://www.pleva.cz/sindex.php
Já mám od nich propolisovou mast a když jsem ještě 4 měsíce po porodu trpěla vyčerpáním a velkou únavou, tak mi moc pomohla guarana v medu. Na tu od té doby nedám dopustit :wink: Malé chci před nástupem do školky „naordinovat“ propolis v medu, ať si tu imunitu posílí. Koukni na ty stránky, mají tam všechno dobře popsané, je mnoho dalších produktů, tak třeba tam najdeš i ještě něco jiného.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >