Zkušenosti s Relaxis pro psy

40
9.11.20 17:37

Zkušenosti s RELAXIS pro psy

Zdravím, máte někdo zkušenosti s tabletky na uklidnění pro psy, konkrétně Relaxis? Našemu pejskovi je 12 let, a je strašně moc neklidný. Pořád chodí tam a zpátky, nevydrží ležet ani 5 minut v klidu, v noci už otaky začíná být neklidný a nespí, neustále mlaská, je nervózní. Teď poslední dobou pořád kňučí že chce ven, ale to bude asi tím že se fenky venku hárají. Táta mu objednal teda ten Relaxis, který je údajně přírodní, ale já se bojím aby mu to neuškodilo ještě víc.. na internetu jsou recenze 50 na 50, tak mě zamímají vaše zkušenosti. Díky za rady:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76
9.11.20 18:37

Já bych hledala příčinu, proč je tak neklidný :think: náš to měl při onemocnění kůže, že byl takhle neklidný :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3872
9.11.20 18:49

Co ho vzít na veterinu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.20 15:31

S těmito popisovanými příznaky bych pejska vzala v první řadě na veterinu kvůli vyloučení zdravotních problémů. Jedná se o starého pejska, který se může potýkat s nějakým neduhem, který ho „nenechá v klidu“.

Na veterině je dobré případně pak prodiskutovat i případné léky na zklidnění, zda jsou vůbec na místě. Jde sice většinou o přírodní preparáty, ale neznáme jeho případnou současnou medikaci, zdravotní potíže, atd.

Obecně je ale velmi individuální co na pejska zabírá. Kamarádce zabírali pro psa tabletky s kozlíkem, my pro fenku zabíralo Zylkéne.

Držím palce, ať je pejsek v pořádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama