Kotě, kočka v bytě

Anonymní
4.11.20 07:26

Kotě, kočka v bytě

Máte někdo v bytě kočku? Co obnáší péče o ni? Nechce se mi do zvířete do bytu ale manžel chce být super táta a uvažuje o pořízení kočky dětem k Vánocům. Šli byste do toho? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
471
4.11.20 07:29

Ted zalezi na tom jak jstary deti jestli uz maj rozum jak se chovat nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61613
4.11.20 07:29

Ano, budeme pořizovat kočku.. Chlap a děcka jsou nadšený já, podstatně méně.. Nemám s tím úplně dobrou zkušenost :think: vše poškrábáne atd :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
4.11.20 07:34

Bohužel je to dva dny co jsem darovala půl roční kočku. To se nedalo. Doma totálně všechno zničeny, všude nám otrhala tapety, zničila židle kožený, rozskrabala. Kouká z nich vata, musíme koupit nový. Všechny kytky okousany. No máme doma pejska a radši bych si pořídila ještě jednoho místo kočky upřímně :) ale samozřejmě je to na každým, každý má jiný zvážení a jiný pohled. Já jen říkám moji teď současnou zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
4.11.20 07:37

Ono taky by chtelo si o kocce neco zjistit. Kocka neni pes. Hlavne mit prolejzacky a schovky co nejvic u stropu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1515
4.11.20 07:38

Ahoj, my jsme si poridili Ragdoll kocoura. Mame byt. Ted je mu 5 mesicu. Mimo zaclon, na kterych mame diry, protoze na ne moment rad skace a houpe se, nemame zadny dalsi skody. Obcas ho popadne ta blazniva nalada, ale pak spi pul dne.
Moc narocny neni, ma tu skrabadlo, hracky a jidlo s vodou. Nic mu nechybi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
4.11.20 07:38

A kocku bych nikdy nedala k malym detem co z toho nemaj rozum. A hlavne ne kocoura

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
4.11.20 07:39

Vzala jsem si z útulku kočku cca 2letou. Ta už nemá kotěcí manýry, škrábe jenom na škrabadle (ty mám pro ni dvě), kytky celkem ignoruje, má svoje šáchory, které okusuje (místo kočičí trávy). Je čistotná, nic neničí. Brala jsem si dospělou schválně, chtěla jsem klidné zvíře. Leze tedy po výškách, ráda sedává na skříni, kde má přehled po celé místnosti, nebo na okně, kde zas má přehled, co se děje venku. Dříve jsem měla psy, teď jsem za kočku ráda, je s ní mnohem méně práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4445
4.11.20 07:45

Já jsem si pořídila kotě před 3 lety. Prvního půl roku (do kastrace) byla kočička jen doma a byť měla tendenci ničit tak šla velmi dobře usměrnit. Teď chodí i ven a doma jen spí, jí a mazlí se. Když jsem si pořizovala kočku dobytu tak už starší z útulku, která byla vychovaná takže i to je volba. Byl to cca 3 letý kocour a byl neuvěřitelně hodný a mazlivý, když jsme se pak přestěhovali na vesnici tak začal chodit i ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1315
4.11.20 07:46

Kolik je dětem? Věděla bych o lepších vánočních dárcích než kočce, zvlášť jestli ty nechceš :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5562
4.11.20 07:59
@Týnka20 píše:
Bohužel je to dva dny co jsem darovala půl roční kočku. To se nedalo. Doma totálně všechno zničeny, všude nám otrhala tapety, zničila židle kožený, rozskrabala. Kouká z nich vata, musíme koupit nový. Všechny kytky okousany. No máme doma pejska a radši bych si pořídila ještě jednoho místo kočky upřímně :) ale samozřejmě je to na každým, každý má jiný zvážení a jiný pohled. Já jen říkám moji teď současnou zkušenost.

To je smutný, ale co jsi čekala? Je to kotě, potřebuje se nějak zabavit - skrabadlo, hračky atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20635
4.11.20 08:01

Máme cca roční kočku a kocoura, jsou to naše první kočky, předtím jsme měli psa. S kočkama je mnohem méně práce. Brali jsme schválně čistokrevné s papírama (ale ne chovné), aby jsme měli aspoň nějakou jistotu dobré povahy.
Není s nima absolutně žádný problém. Nic není poškrábané nebo zničené, chodí na záchod, škrábou škrabadla. Mají přístup i do výšek, ty teda berou spíše kočku, kocour je maxi flegmoš.
Jsem ráda, že je doma máme, ale jen kvůli dětem bych je nepořizovala. U nás jsem je chtěla hlavně já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.20 08:09

Kočka není hračka pro dítě a starat se o ní nebudou, to je důležité si uvědomit. Pokud chceš kočku ty, proč ne? Rozhodně nedoporučuji zvíře bez PP, nepodporuji množky. Mám britskou a mainskou a miminko k tomu, milují se. A nikdy nám nic nezničili, mají dost škrabadel, terasu s pelíšky, chodí na wc. Akorát tedy chlupy všude, ale s tím žijeme a nevadí nám to.

• Citovat
  • Nahlásit
4112
4.11.20 08:13
@Anonymní píše:
Máte někdo v bytě kočku? Co obnáší péče o ni? Nechce se mi do zvířete do bytu ale manžel chce být super táta a uvažuje o pořízení kočky dětem k Vánocům. Šli byste do toho? :roll:

Ani nahodou, zvire zadny domu nechci radeji cestuji..tobe to taky beradim, zvire se neporizuje kvuli detem proboha, nejsem zviratkomilka ale jsem soudna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14727
4.11.20 08:16

Mam v bytě, pouze v bytě, tri kočky. Vsechny jsem zachránila od popelnic. Vsechny jsem nechala vykastrovat, máme i dvouleté dítě a zvládají to všichni. Pro kočky mam od začátku kočičí strom a za tech 8let co je mame doma neposkrabali nic, ozrali mi jen jednu kytku. Na záchod se naučili hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat