Koupě štěněte

8
28.10.20 00:07

koupě štěněte

Dobrý den, už cca měsíc hledám štěně (psa menšího vzrůstu-např. mops, franc. buldoček…). A tak bych vás chtěl poprosit, jestli nevíte o dobré stránce, kde je inzerce psů, nebo jestli o někom se štěňaty nevíte. Případně bych potřeboval dodržet limit 7 000 kč. Štěňata nemusí mít PP. Z nějakého důvodu je skoro nemožné sehnat „normální“ štěně. Mockrát děkuji za každý tip, či nabídku. 🙏 🙏 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
200
28.10.20 00:16

Mrkni po různých bazarech. Ale dopředu ti říkám, mopse and francouzského buldočka ti za 7k nikdo jen tak nedá, i bez papírů se tyhle rasy prodávají za 10k a víc. A u přešlechtěných plemen se vyplatí investovat, ty zdravotní problémy ti za nízkou pořizovací cenu nestojí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
28.10.20 00:22

@bauem To byl jen příklad velikosti psíka. Je mi to jasné 😄.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
28.10.20 00:24

@jnjnhnhn Tak jestli to nemáš přímo omezené na konkrétní rasu, nějakého voříška si seženeš ;) zkus mrknout po těch bazarech a dej si na ně inzeráty, že sháníš, třeba se ti někdo ozve, takhle jsem psa koupila já :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
28.10.20 00:27

@bauem Děkuju moc. Projel jsem většinu bazarů, ale nenapadlo mě si tam dát inzerát. Zkusím 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
28.10.20 00:30
@jnjnhnhn píše:
Dobrý den, už cca měsíc hledám štěně (psa menšího vzrůstu-např. mops, franc. buldoček…). A tak bych vás chtěl poprosit, jestli nevíte o dobré stránce, kde je inzerce psů, nebo jestli o někom se štěňaty nevíte. Případně bych potřeboval dodržet limit 7 000 kč. Štěňata nemusí mít PP. Z nějakého důvodu je skoro nemožné sehnat „normální“ štěně. Mockrát děkuji za každý tip, či nabídku. 🙏 🙏 🙏

Já si nemyslím, že bych byl nějak uplně hysterický na to, že pes musí mít pp. Jako u čistokrevného psa je to lepší, ale, když si někdo vezme psa od známých, co měli jednou štěňata, tak dejme tomu. Já jsem pro utulkáče, ale chápu, že každý na to není, chce štěně, konkrétní rasu atd. Respektuji to, ale takový požadavek, který máte vy, to je přesně na nejlepší cestě mít doma psa z mnozirny. A když uplně pominu to, že tam ti psi žijou v absolutně nedůstojných podmínkách, podpoříte nepěkný byznys a všechno to co obnáší, tak hlavně se Vám dost pravděpodobně muže stát, že pes bude nemocný a bude stát mmohonásobně vic lékařská péče, než pořizovací cena. A ten pes muže taky trpět a plemena co píšete, to tuplem. Tam fakt by to s ohledem na zdraví psa chtělo vybírat a pokud je opravdu Váš sen takové plemeno, tak investovat a i tak si s výběrem dobré chovky dát práci, klidně si počkat, zatím si našetřit. Styl teď chci štěně, kde ho seženu, nejlépe hned, max za tolik není uplně šťastný a opravdu s ohledem na vybraná plemena, dost velký průšvih.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
28.10.20 00:30
@jnjnhnhn píše:
Dobrý den, už cca měsíc hledám štěně (psa menšího vzrůstu-např. mops, franc. buldoček…). A tak bych vás chtěl poprosit, jestli nevíte o dobré stránce, kde je inzerce psů, nebo jestli o někom se štěňaty nevíte. Případně bych potřeboval dodržet limit 7 000 kč. Štěňata nemusí mít PP. Z nějakého důvodu je skoro nemožné sehnat „normální“ štěně. Mockrát děkuji za každý tip, či nabídku. 🙏 🙏 🙏

Mrkni na www.sbazar.cz zadas si primo co hledáš, ms sehnnali fr. buldocka take tam. Krasni jsou bostonsti buldocci. Ale nejsem si jista, ze se vlezes do 7k.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.10.20 00:34

A je nutné psa kupovat, zejména něco bez průkazu původu? Pokud chcete plemeno, průkaz původu je nutnost, jinak kupujete vořecha. A pokud vám stačí vořech, běžte do útulku. Tak jsou za adopční poplatek a ještě uděláte dobrý skutek. Na FB je skupina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.10.20 00:35
@Yvonne McGruder píše:
A je nutné psa kupovat, zejména něco bez průkazu původu? Pokud chcete plemeno, průkaz původu je nutnost, jinak kupujete vořecha. A pokud vám stačí vořech, běžte do útulku. Tak jsou za adopční poplatek a ještě uděláte dobrý skutek. Na FB je skupina

Pardon, odesláno předčasně. Skupina Štěně v nouzi. Můžeš si vybrat podle kraje, kde žiješ že všech velikostí, tvaru a barev. Jenom proboha necpi prachy do množíren. Děkuju a přeju šťastnou ruku při výběru :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
28.10.20 00:38

Aha teď čtu, že to byl jen příklad velikosti, tak to je jiná. Ale i tak pozor, poslední dobou se lidi zbláznili, chtějí za křížence strašný prachy, neříkám nechtít za očkování atd, ale dost se objevují inzeráty, kde chtějí za křížence i šest tisíc a co hůře někdo to dá, to mi přijde síla, halt koronáč a psi moc nejsou, ani v utulcích. Já vím o útulku, kde jsou štěňata (matka přišla březí ),budou střední vzrůst a štěňata nejsou ani v inzerci, protože by lidi totálně šíleli. Proto se útulek zatím pouze snaží oslovovat známe a jen takový svůj okruh, jestli o někom neví. Štěňata jsou malá, nemají ani měsíc, takže ještě je čas a i tímhle stylem už je minimálně půlka zamluvena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
28.10.20 01:03

@Matt 02 Právě. Vidím nějakou nabídku kdekoli a hned je pryč. Lidé se asi zbláznili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3905
28.10.20 04:38
@Matt 02 píše:
Aha teď čtu, že to byl jen příklad velikosti, tak to je jiná. Ale i tak pozor, poslední dobou se lidi zbláznili, chtějí za křížence strašný prachy, neříkám nechtít za očkování atd, ale dost se objevují inzeráty, kde chtějí za křížence i šest tisíc a co hůře někdo to dá, to mi přijde síla, halt koronáč a psi moc nejsou, ani v utulcích. Já vím o útulku, kde jsou štěňata (matka přišla březí ),budou střední vzrůst a štěňata nejsou ani v inzerci, protože by lidi totálně šíleli. Proto se útulek zatím pouze snaží oslovovat známe a jen takový svůj okruh, jestli o někom neví. Štěňata jsou malá, nemají ani měsíc, takže ještě je čas a i tímhle stylem už je minimálně půlka zamluvena.

Jako, ze kvuli korone si poridi psa? Ziram, hodne lidi prijde o zivobyti, resi to a jesze maji kapacity resit psa a to nemluvim o naslednych nakladech, ja zila v presvedceni ze se zvire porizuje kdyz se lidi maji lepe s je normalnejsi doba.. a pripada mi to i zodpovednejsi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10937
28.10.20 06:02
@jnjnhnhn píše:
@bauem Děkuju moc. Projel jsem většinu bazarů, ale nenapadlo mě si tam dát inzerát. Zkusím 😆

Ma bazosi jsem minulý týden viděla pekne křížence za symbolickou cenu.
Na Facebook jsou stránky, kde se nabízejí psi k adopci. Prohlédněte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13563
28.10.20 06:13

Tuhle rasu za ty prachy :mrgreen: Bez pp 8o Ach jo, nevím, co na to říct 8o Tak hurá do nějaké množky, ale za sedmičku těžko 8o Obraťte se raději na chs, mívají i nestandardní štěňátka, kamarádka pořídila pejska se zálomkem s velikou slevou, rasa jistá, mnozirna vyloučena, veterinární péče stoprocentní, zdravotní stav garantovaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5162
28.10.20 06:53

Prosím prosim prosím. Naprosto chápu že pes s PP je drahý. Tak si ho sezen bez PP, ale ZADARMO. Jinak podporujes množirny… Najdi si někoho kdo dá pejska buď jen za poplatek za očkování, nebo zdarma, z důvodu že si fenka někde odskočila omylem.. Nebo mrkni do útulku, spousta nabízí i štěňata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama