Agresivní křeček

2
24.10.20 11:14

Agresivní křeček

Ahoj :D
Mám křečka džungarského, mám ho ze zverimexu už to budou dva měsíce. Byl krásné ochoceny, jedl z ruky, běhal po podlaze, po ruce, po zádech, lezl sám do ruky atd. Poslední tři dny se chová nějak divně- spí na boku, když něčo dělám v kleci tak se mu to nelíbí a agresivně kousne(dříve jsem normálně něco dělala v kleci a nevadilo mu to), když ho hladím z ničeho nic se strašně rychle převratí na zadá, nevleze do ruky, radši spadne než aby do ni nalezl. Prosím o radu vůbec nevím co s nim je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14595
24.10.20 11:16

No má nějaký zdravotní problém a něco ho bolí. Co mu je zjistí případně veterinář.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5509
24.10.20 11:30

Ja bych napad mel, ale to bych tu byl zase lyncovan, takze mlcim. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
24.10.20 11:34

Možná dospěl a už se mu to nelíbí… Ale pokud se zdá, že se chová divně, tak může mít zdravotní problém. Ono ve zverimexu je jim jedno, kdo s kým se páří ( myšleno sourozenci mezi sebou nebo rodič - potomek ) a taky je jim jedno zdraví zvířat. Příště si kupte křečka od chovatele. : ) Plus za mě je lepší křeček syrský je víc přítulnější než džungarský ( ovšem výjimky se najdou).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7781
24.10.20 17:30

Leží na boku…nečeká mladé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
24.10.20 21:56

@pannda to jsem si také myslela ale už je to dva měsíce co jsme ho koupili a krecci jsou prý v březích cca 1 měsíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
25.10.20 04:09
@Kamca-s píše:
Mám křečka džungarského, mám ho ze zverimexu už to budou dva měsíce. Byl krásné ochoceny, jedl z ruky, běhal po podlaze, po ruce, po zádech, lezl sám do ruky atd. Poslední tři dny se chová nějak divně- spí na boku, když něčo dělám v kleci tak se mu to nelíbí a agresivně kousne(dříve jsem normálně něco dělala v kleci a nevadilo mu to), když ho hladím z ničeho nic se strašně rychle převratí na zadá, nevleze do ruky, radši spadne než aby do ni nalezl. Prosím o radu vůbec nevím co s nim je.

Ze zverimexu nemůžeš mít čistokrevného jedince. Tam mívají hybridní křečíky. Křížence křečíka Campbellova a Džungarského. My máme čistokrevného od chovatele a potíže nemá zdravotní, ani s agresí. U těch nečistokrevných nejde jen o agresi, ale o výskyt různých nádorů a podobně. Místo emimina vezmi křečíka k veterináři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
28.10.20 19:01
@Kamca-s píše:
Mám křečka džungarského, mám ho ze zverimexu už to budou dva měsíce. Byl krásné ochoceny, jedl z ruky, běhal po podlaze, po ruce, po zádech, lezl sám do ruky atd. Poslední tři dny se chová nějak divně- spí na boku, když něčo dělám v kleci tak se mu to nelíbí a agresivně kousne(dříve jsem normálně něco dělala v kleci a nevadilo mu to), když ho hladím z ničeho nic se strašně rychle převratí na zadá, nevleze do ruky, radši spadne než aby do ni nalezl. Prosím o radu vůbec nevím co s nim je.

Zkrmit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama