Žluté skvrny ve vaně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ritterca
Kecalka 130 příspěvků 19.02.17 18:41
Žluté skvrny ve vaně

Zdravím,
zničehonic se nám ve vaně objevily žluté skrvny. Již jsem použila cif, sodu s octem, sůl s octem a nic. Nemáte tip čím to dostat dolů?

Reakce:
Borůvka1990
Kelišová 5438 příspěvků 19.02.17 18:51
@ritterca píše:
Zdravím,
zničehonic se nám ve vaně objevily žluté skrvny. Již jsem použila cif, sodu s octem, sůl s octem a nic. Nemáte tip čím to dostat dolů?

Z ničeho nic? :mrgreen: Doporučuju savo. Vezmi starej hadr (cokoliv), namoč do sava a pokryj skvrny, nech působit do rána. Nebo to zkus octem a hadrem. Přes noc by to mělo být ok.

iiiv
Extra třída :D 11094 příspěvků 19.02.17 18:55

Není to rez?

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 19.02.17 19:39

Úplně super na všechno je růžová fixinela… pocákat, nechat přes noc… a spláchnout :D je super, a nepáchne jak savo

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 19.02.17 22:45

@ritterca Nejdřív musíš zjistit původ skvrn, samy se opravdu neobjevily :nevim: poté můžeš odstraňovat…

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 19.02.17 22:58
@Anturie píše:
@ritterca Nejdřív musíš zjistit původ skvrn, samy se opravdu neobjevily :nevim: poté můžeš odstraňovat…

Přesně tak. A taky je důležité, jestli máš vanu smaltovanou nebo umělohmotnou nebo co já vím :) Např. u smaltu pozor na užívání Sava, můžeš si zničit povrch.

Kde se ty skvrny objevily? Po celé vaně, u odtoku, někde v blízkosti kohoutku, kam může kapat voda? Co používáš na čištění vany? Není to moc agresivní chemie či hrubé? Nekape kohoutek? Nebarví si někdo ve vaně vlasy? ;)

Morgenka1
Nováček 3 příspěvky 21.02.17 17:18

Zdravím, nejspíš to bude rez, také jsem bojovala a savo, fixinela, cif, nic nepomohlo. Doporučuju přípravek gel na rez a vodní kámen od eurony. Kdybyste chtěla vyzkoušet, mám tu ještě někde heslo na slevu :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >