Reklama

Žluté skvrny ve vaně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ritterca
Kecalka 112 příspěvků 19.02.17 18:41
Žluté skvrny ve vaně

Zdravím,
zničehonic se nám ve vaně objevily žluté skrvny. Již jsem použila cif, sodu s octem, sůl s octem a nic. Nemáte tip čím to dostat dolů?

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 19.02.17 18:51
@ritterca píše:
Zdravím,
zničehonic se nám ve vaně objevily žluté skrvny. Již jsem použila cif, sodu s octem, sůl s octem a nic. Nemáte tip čím to dostat dolů?

Z ničeho nic? :mrgreen: Doporučuju savo. Vezmi starej hadr (cokoliv), namoč do sava a pokryj skvrny, nech působit do rána. Nebo to zkus octem a hadrem. Přes noc by to mělo být ok.

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 19.02.17 18:55

Není to rez?

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 19.02.17 19:39

Úplně super na všechno je růžová fixinela… pocákat, nechat přes noc… a spláchnout :D je super, a nepáchne jak savo

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 19.02.17 22:45

@ritterca Nejdřív musíš zjistit původ skvrn, samy se opravdu neobjevily :nevim: poté můžeš odstraňovat…

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 19.02.17 22:58
@Anturie píše:
@ritterca Nejdřív musíš zjistit původ skvrn, samy se opravdu neobjevily :nevim: poté můžeš odstraňovat…

Přesně tak. A taky je důležité, jestli máš vanu smaltovanou nebo umělohmotnou nebo co já vím :) Např. u smaltu pozor na užívání Sava, můžeš si zničit povrch.

Kde se ty skvrny objevily? Po celé vaně, u odtoku, někde v blízkosti kohoutku, kam může kapat voda? Co používáš na čištění vany? Není to moc agresivní chemie či hrubé? Nekape kohoutek? Nebarví si někdo ve vaně vlasy? ;)

Morgenka1
Nováček 3 příspěvky 21.02.17 17:18

Zdravím, nejspíš to bude rez, také jsem bojovala a savo, fixinela, cif, nic nepomohlo. Doporučuju přípravek gel na rez a vodní kámen od eurony. Kdybyste chtěla vyzkoušet, mám tu ještě někde heslo na slevu :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama