Zlynda Antikoncepce

12
9.12.20 23:50

Zlynda Antikoncepce

Dobrý večer,
tohle téma zde už asi před nějakou dobou bylo, ale chtěla bych se znovu zeptat na zkušenosti s touto antikoncepcí. (Zlynda)

Největší obavy mám z pocitu, že nebudu mít pravidelně menstruaci a nebo ji dokonce nebudu mít vůbec. Bohužel však normální hormonální antikoncepci brát nemohu a nehormonálního tělíska se docela bojím, je mi totiž zatím jen 17 let. :nevim:

Tak by mě jen prosím zajímalo, jaké máte zkušenosti? Nebo jste spíš pro zavedení nehormonální tělíska?
A také, nemohu mít poté v dospělosti problémy po vysazení s otěhotněním?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12
10.12.20 20:36

Prosíím, vážně bych potřebovala radu :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Galina_95
14.12.20 15:22

Ahojky, jako jediná asi odpovím.

Nepotěším tě. Vykašli se na nějakou antikoncepci! Je ti 17, pokud jsi zdravá, vykašli se na ni, budeš ji brát třeba 10 let i klidně a potom zjistíš, že bys chtěla děti a třeba i díky té antikoncepci nebudeš moci, nebo to snažení a všechno bude úmorné a stresující…

Pokud máš nějaké obtíže, pokus se problémy řešit jinak! Zeptej se na alternativy. Antikocepce simuluje těhotenství během užívání. Antikoncepce se přepisuje snad i na blbost… Ber mě trochu s nadhledem… A proč vlastně si ničit zdraví tím, co není potřeba? Bezpečný sex se dá provádět i jinak… To by jen ženy nesměly být ochotné nasadit svoje zdraví před pohodlí muže!

Přeji hodně zdraví!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat