Změna na kůži?

Anonymní
7.1.19 08:03

Změna na kůži?

Dobrý den, chci hned na úvod říct že v pátek stim du na kožní. Nedá mi to ale se zeptat je nas tu dost zda se stim už někdo nesetkal..
Mám dcl strach
Mam to cca rok začalo to malou skvrnou, zašla jsem na kožní at mi da masticku (Ta říkala něco o změně na kůži).
Masticka moc nepomohla a já to nechala být a teď jsem objevila tohle. Hloupá prostě na záda si moc nekoukam. Me to přijde děsivé a snad to není nic vážného.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Verun83
7.1.19 08:10

Noo, tak to bych letela k obvodni na odbery krve.

• Nahlásit
  • Citovat
hodinarka
7.1.19 08:17

Souhlas, nečekej na kožní a zajdi k obvoďačce.

• Nahlásit
  • Citovat
8908
7.1.19 08:19

Kdyz nepochodis na koznim, jdi jeste na cevni, mohl by to byt nejaky druh cevni malformace nebo hemangiomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.19 08:19

Mám strach co z toho může být;( obvodního lékaře nemám právě a tak nevím kam. Pohotovost je asi blbost co ?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.1.19 08:20

@Tarinka prosím přiblížiš mi to co to ma byt?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.1.19 08:22

Trochu se uklidňuji že kožní to uz viděla a říkala at to jen mažu .. že to není nic vážného jen změna na kůži

• Nahlásit
  • Citovat
8908
7.1.19 08:27

Tak se nekam zaregistruj k obvodakovi. Jinak ty hemangiomy a malformace jsou takove nezhoubne cevni nadory, hodne jsednodusene receno, delaji se spis u deti, ale nikdy nevis. Neco jako kdyz ma nekdo ohen, cerveny flek v oblicej. No zkus to cevni, urcite bude nekde ambulance v nemocnici, kde te vezmou hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6827
7.1.19 08:29

Určitě zajít na kožní, řekla bych, že těch pár dní už moc řešit nebude, pokud by jsme si mysleli, že by to byl melanom. Jinak rok je dlouhá doba, měla jsi to kontrolovat, třeba je to úplně něco jiného. Uvidíš co řekne na kožním. Obvodní je podle mě pomalu zbytečnost, stejně tě pošle na kožní. Ale každopádně si obvodního lékaře sežeň. On tě tam za ním ten kožní lékař může odeslat a ty nebudeš mít kam jít.
Napadlo mě, neseděla jsi někde u tepla (radiátor)? já měla podobné skvrny na nohou, když jsme seděli u ohně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
7.1.19 08:29

A nemůže to být pásový opar? Určitě nečekej a mazej k doktorovi!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
7.1.19 08:59
@Anonymní píše:
Mám strach co z toho může být;( obvodního lékaře nemám právě a tak nevím kam. Pohotovost je asi blbost co ?

Tak snad v okoli nejaky obvodni je ne? Se nekam nahlas. Na pohotovost to neni. Stejne obvodaka potrebujes.

• Nahlásit
  • Citovat
Verun83
7.1.19 09:00
@anavi13 píše:
Určitě zajít na kožní, řekla bych, že těch pár dní už moc řešit nebude, pokud by jsme si mysleli, že by to byl melanom. Jinak rok je dlouhá doba, měla jsi to kontrolovat, třeba je to úplně něco jiného. Uvidíš co řekne na kožním. Obvodní je podle mě pomalu zbytečnost, stejně tě pošle na kožní. Ale každopádně si obvodního lékaře sežeň. On tě tam za ním ten kožní lékař může odeslat a ty nebudeš mít kam jít.
Napadlo mě, neseděla jsi někde u tepla (radiátor)? já měla podobné skvrny na nohou, když jsme seděli u ohně.

Ja teda nevim, mne to prijde spis problem krve, cev nebo tehle veci. Takze spis obvodni a krevni testy. Na tohle mast od kozni fakt nepomuze.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.1.19 09:13

@anavi13 Stim teplem (ohněm) je pravda ze mam takovy hloupý zvyk sedět u ohně (kamen) a to opravdu dost času přes den co jsem doma z prace.
V každém případě si zajdu na to kožní. @Tarinka děkuji ti
Ať je to cokoliv ale ať to dej buh není nic vážného.
Obvodaka si musim udelat .

• Nahlásit
  • Citovat
6827
7.1.19 09:19

@Verun83 ono těžko říct podle obrázku, každopádně jak píšeš pohotovost je zbytečná. Kožní a případně ten obvodní. Já spíš vycházím z toho, že tam byla ta změna na kůži a byla by to vážnější věc. Mě to přijde jak od toho ohně, určitě by to ale měl někdo vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.19 20:59

Děkuji vám moc
Snad to dopadne dobře

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu