Změnit UM 16denního miminka?

8.6.15 09:34

Změnit UM?

Zdravím děvčata, mám doma 16ti denní holčičku kterou krmím UM Hipp bio combiotik. Malá kaká tak 1-2× denně ale jinak se celý den kroutí a pláče. Před každým mlíčkem dávám Espumisan a ve čtvrtek to byl týden co dávám BioGaiu. Dr. říkala že už jí to můžu dávat. Kroutí se a pláče ale pořád tak nevím jestli změnit UM nebo jak jinak jí pomoct. Prosím porađte :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
8.6.15 10:25
@SilvieMihalisko píše:
Zdravím děvčata, mám doma 16ti denní holčičku kterou krmím UM Hipp bio combiotik. Malá kaká tak 1-2× denně ale jinak se celý den kroutí a pláče. Před každým mlíčkem dávám Espumisan a ve čtvrtek to byl týden co dávám BioGaiu. Dr. říkala že už jí to můžu dávat. Kroutí se a pláče ale pořád tak nevím jestli změnit UM nebo jak jinak jí pomoct. Prosím porađte :,(

zmenila bych UM ;)

• Citovat
  • Upravit
8.6.15 11:34

A jakou značku mám zkusit? Četla jsem právě že ten Hipp by měl být na toto dobrej a kroutí se po něm :-( :'(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8022
8.6.15 11:36

Jsem spokojená s Prebebou (Bebou)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 12:08

Vyzkoušela bych jiné mléko. Nám třeba vyhovuje Sunar Premium 1, ale každé dítko to má jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1937
8.6.15 13:50

@SilvieMihalisko Doporučuji mléko přímo na koliky, a to je Nutrilon Anti-Colics. Nám ušetřilo spoustu problémů. Přesto jsme dávali Espumisan a BioGaiu ( tu asi do 4 měsíců, pak už ne).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.15 12:17

Teď jsem jí zkoušela dàt ten Hipp Comfort a malá ho nechce pít. Je takovej bez chuti a vodovej. Může se míchat ten Comfort s tím BioCombiotik? Píšou že je tam akorát víc naštěpená ta bílkovina tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama