Značka nádobí na indukci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1.10.21 20:21

Značka nádobí na indukci

Poprvé budu mít indukci. Už týden pátrám na netu a zkoumám, jakou značku koupit. Tlakový hrnec mám, jen přemýšlím jakou značku nerezového nádobí koupit. S čím jste spokojené. Aby se to dalo dát do myčky a hned po prvním použití ti třeba neudělalo fleky. Tefal Tescoma, Kolimax, Lidl? Fakt nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
197
1.10.21 20:31

Já mám tescomu a absolutně na ně nedám dopustit, mám je třeba osm let a jsou pořád jak nové.

Tuším, že je to tohle:

https://eshop.tescoma.cz/…rofi-13-dilu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23100
1.10.21 20:39

Nemám indukci, ale Kolimax mám roky. Už i vychytaly dutiny do myčky. Anett line (nebo tak nějak) jsou taky super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
1.10.21 20:45

Mam WMF hrnce a Fissler kastroly, spokojena jsem maximalne. Dlouho mi trvalo, nez jsem vzdala nakupovani nadobi v Ikea a koupila si poradne, je to veliky rozdil, nikdy se nic nepripali a krasne snadno se myje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.10.21 20:47

@ELIbeta ale ta cena…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55265
1.10.21 20:48

Tescoma Home profi mám. Pak něco v Ikee koupeno. To mám oblíbené pánvičky a wok. Protože na ně pasují i poklice.
Teď jsem si vybrala indukci, která je větší. Takže se tam vleze víc hrnců. Což potřebuji, když to o víkendu jedu ve velkém :mrgreen:. Taky budu velké hrnce hlavně na vývary a guláš přikupovat. Já bych chtěla brutvan na indukci, který pak přendám do trouby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
913
1.10.21 20:51

Tescoma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11212
1.10.21 21:03

Mám Tefal Ingenio na indukci. Hrozně mi vyhovuje, že to nemá ty držáky a že jsou „sundavací“. Pokud chceš nepřilnavé, doporučuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
1.10.21 21:36
@Slečna Ferka píše:
Mám Tefal Ingenio na indukci. Hrozně mi vyhovuje, že to nemá ty držáky a že jsou „sundavací“. Pokud chceš nepřilnavé, doporučuju.

Taky mám a jsou to nejlepší hrnce, které jsem kdy měla… bez té rukojeti je dávám i do trouby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
1.10.21 22:03

@ELIbeta souhlasím, mám Fissler! :pankac:
Jsou super. Bála jsem se, že za to dám nemalé peníze a pak zjistím, že jsou k ničemu. Četla jsem recenze, hledala zkušenosti a vyšly mi z toho Fisslery a WMF. Pak jsem našla sadu Fisslerů za dobrou cenu. A nelituji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.21 09:04

@Aries6 ten Kolimax, jakou řadu máte? Profi, Premium, Klasik?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
2.10.21 10:47

@AndulkaMa jj, ja nasla skvelou cenu za sadu WMF 4 function, ale byl tam jen jeden kastrol ke ctyrem hrncum, tak jsem si jeste dokoupila dva Fissler kastroly, kvalita je stejna, u Fisslera mi vyhovuje, ze zrovna ta rada neni lestena na rozdil od WMF, ale vareni je v obou srovnatelne skvele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.21 19:30

A z nepřilnavých povrchů který? Tescoma President Stone nebo Kolimax CERAMMAX PRO STANDARD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23100
2.10.21 21:28
@Labužník Alenka02 píše:
@Aries6 ten Kolimax, jakou řadu máte? Profi, Premium, Klasik?

Juuuu, už ji mám přes 10 let a nemám sadu, kupovala jsem postupně. Asi klasik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8637
10.11.21 15:04
@Labužník Alenka02 píše:
A z nepřilnavých povrchů který? Tescoma President Stone nebo Kolimax CERAMMAX PRO STANDARD.

Mám Tescomu President Stone.
Bohužel s ním nejsem vůbec spokojená.
Plus tohoto nádobí-opravdu nepřilnavé a dobře se udržuje.
Veliké mínus-na indukci vaří hodně pomalu. Oproti jiným materiálům. Např. 2 litry studené vody dovedu k vařu za 19 minut. V potovnáním s nerez nádobím od Tescomy je to obrovský rozdíl. Když se začne vařit voda v nerezu, tak v presidentu je teprve 60 st.
Mě ta rychlost vadí tolik, že nejsem schopná se na nádobí dívat kladně s tím, že je nepřilnavé. A vzhledově se ta černá dosti ošoupe.

Takže také bych ráda dostala radu, jaké nádobí je na indukci ideální?
Má význam koupit dražší kousky jako třeba Zwlling, Fissler, WMF? Je nádobí mnohem lepší? Nebo stačí sada od Tescomy?

Ještě jsem se dívala na české nádobí Fabini. Máte s ním někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat