Znaménka - stále nová a nová

1581
5.2.16 12:43

Znaménka - stále nová a nová

Ahoj, hlavně po posledním porodu před více jak třemi lety se mi začaly tvořit po celém těle malé červené tečky, které postupem času zhnědnou a už nezmizí. Dělají se neustále nové a nové znaménka a nechce to přestat. Vyzkoušela jsem vitamíny, různá semínka, krémy a já nevím co všechno, ale vůbec to na to nemá vliv, zdá se. Teď se mi na břichu udělalo asi osm nových červených teček a já už z toho šílím. :( Je mi do breku. Ty největší, které mám už hodně let a mají v průměru i několik mm, si nechávám odstraňovat laserem, ale je to drahé a nemůžu odstranit vše. Hlavně, když přibývají takovýmto tempem. Je tu někdo, kdo má podobný problém a nějak s tím zatočil a tvorbu nových zastavil? Moc děkuju za radu. Stydím se svlíkat, i v létě nosím dlouhé kalhoty a rukávy, výstřih taky ukazovat nemůžu. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8823
5.2.16 12:46

@Twin_Star Mám úplně stejný problém a taky nevím co s tím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58819
5.2.16 12:54

@Twin_Star taky je mám, velké si nechávám odstranit - ale píše mi to kožní, tak to jde na pojišťovnu.. ale já z toho trauma nemám, prostě to ke mě patří :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1581
5.2.16 13:16

Děkuji, holt mám asi takové geny, oba moji rodiče mají také celé tělo posypané znaménky, tak se nemůžu divit, že. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58819
5.2.16 13:17
@Twin_Star píše:
Děkuji, holt mám asi takové geny, oba moji rodiče mají také celé tělo posypané znaménky, tak se nemůžu divit, že. :think:

jj, u nás je to to samé, mamka je celá pihatá a tečkovaná.. jako mladá jsem záviděla holkám krásnou čistou pleť, já jsem prostě puntíkatá.. ale zvykla jsem si a v současnosti to fakt neřešim :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1210
5.2.16 13:22

Taky mám spoustu znamínek. Stále nová a nová, ale vysloveně mindrák z toho nemám. Vyhýbám se velkým výstřihům, pár jsem si nechala odstranit (chirurgicky, ne laserem).
Už jsem se s nimi naučila žít, jen je to někdy nepraktické - např. po návratu z lesa se partner zapotí, než mě prohlédne, jestli nemám klíště. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
849
5.2.16 13:33

Zkusit posílit játra, detox apod. Jinak se to ovlivnit nedá. Ale znaménka a pihy jsou jednak geneticky dané a pak právě souvisí s játry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14548
5.2.16 13:48

Mám spostu znamének, největší mateřské má 6×3cm. Máme to v rodině. Můj muž jich má ještě víc a mě spíš přijde hrozně divné, když vidím někoho s „čistou“ kůží :mrgreen: Nic s tím nedělám, prostě to ke mně patří :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
5.2.16 13:58

Taky se mi poslední dobou dělají nová a nová. Levou ruku jsem si počítala a mám jich tam snad 40 :mrgreen: :zed: Někdy mě to taky štve ale jak holky říkají, patří to k nám :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
5.2.16 13:59
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.2.16 14:05

Nevím, zda se tvorba hnědých teček dá zastavit. Taky se mi tvoří. Minulý měsíc jsem byla na kožním odstranit skupinku mezi prsy. Já jich napočítala 13, manžel 15. Nechala jsem to seškrábnout a na chvilku snad bude klid.

• Nahlásit
  • Citovat
5748
5.2.16 14:30

Já tomu moc nerozumím :nevim:, ale mám to trochu jinak, na zádech nemám jedinou tečku, na celých nohou taky ne, na břiše asi dvě, ale na ramenou a rukou se mi jich najednou vyrojilo hodně v druhém těhotenství, hlavně od ramen k loktu, jsou tmavé, když jsem šla na kožní pro jistotu odstranit névus na krku, tak mě doktorka svlíkla a smála se, že není co prohlížet, když nic nemám. A řekla mi, že ty na pažích jsou dané jednak: sluneční expozicí a za druhé z těhotenství, že se pigment protmaví a pak už to někomu zůstane :think: Jsem modrooká, jako dítě spíš blond, dnes uměle :mrgreen: ale chlupy mám tmavé a obočí a řasy výrazné a tmavé :think: Opaluju se krásně do hněda.
V prvním těhotenství jsem měla i hodně silnou lineu negru na břiše a u druhé jen malinko, za to mi vylezly ty pihy. Tak věřím, že to udělá to těhotenství a samo to sluníčko, to je asi vytahuje taky dost :nevim: Nejspíš to tedy i souvisí s fototypem člověka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5748
5.2.16 14:33
@Anonymní píše:
Nevím, zda se tvorba hnědých teček dá zastavit. Taky se mi tvoří. Minulý měsíc jsem byla na kožním odstranit skupinku mezi prsy. Já jich napočítala 13, manžel 15. Nechala jsem to seškrábnout a na chvilku snad bude klid.

Seškrábnout?? byly jako vystouplé? :think: Já je mám právě naprosto ploché, jsou součástí kůže a když přes ně přejedu, tak je necítím, jsou jen jak kaňky na papíře. Mezi prsy mám právě jednu vystouplou, lehce, nění velká, ale řekla bych, že mi jí dráždí podprsenka v tom středu…tak proto se ptám, jak se to odstraňuje :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
5.2.16 14:43

Já mám také na těle dost znamének..a to po porodu mi jich ještě dost přibylo..
Ale přece nebudu v létě zahalená do oblečení, když je venku horko že jo.., zas takový mindrák z toho nemám jako např. kamarádka, ta bez kalhot a triku s dlouhým rukávem prostě nevyjde ven, na koupaliště se za znaménka stydí a v létě všeci rádi, že jsou snědí opalení od slunce a ona celoročně bílá jak smrtka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama