Znaménko na dlani

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
P.
Ukecaná baba ;) 2189 příspěvků 03.06.19 10:58
Znaménko na dlani

Ahoj, prosím, mate nekdo znaménko na dlani? Ja pod ukazovackem hned jakoby..na koznim rikala vsecko v pohode..ale cetla jsem, že dlaně a plosky nohou jsou nejrizikovejsi místa pro vytvoření melanomu… :roll:

Reakce:
Qadra
Kecalka 404 příspěvků 03.06.19 11:26

To je sice pravda, ale pokud na kožním tvrdí že je vše ok, tak bych jen sledovala. Správně bys na kožní měla chodit jednou ročně…Já tam chodím 2× do roka, ale to proto, že já jsem melanom měla.

dendishek
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 03.06.19 11:41

Správně ti měla kožní nabídnout odstranění přes pojišťovnu, jelikož se jedná o rizikové místo (uškrábnutí znaménka, omezení v činnostech apod.), záleží samozřejmě na velikosti a jak moc je znaménko vystouplé. Pokud není vystouplé, tak spíše sledovat (velikost, barvu, svědivost, apod.)

chaela
Ukecaná baba ;) 2268 příspěvků 2 inzeráty 03.06.19 11:41

Mám na každé dlani jedno. Na kožní chodím kvůli jinému znaminku, ale kontrolovali mi i tato a je to v pořádku. Pokud to máš taky zkontrolovane, tak bych se nebala. Mám jedno znaminku, které odpovídá snad všem těm znakům melanomu, ale po důkladném vyšetření dr naznala, že je v pořádku.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 03.06.19 12:02

Radsi bych si ho nechala odstranit. Manzel mel takhle na ploskach nohou a doktor mu řekl, ze mu to hned vynda ven.

P.
Ukecaná baba ;) 2189 příspěvků 03.06.19 13:09

Diky..Já to mám spis na straně pod ukazovackem, nedru ho, v ničem me neomezuje a neni vystoupila.. tak snad ok

P.
Ukecaná baba ;) 2189 příspěvků 03.06.19 13:10

Takhle

Evkad
Kecalka 191 příspěvků 03.06.19 15:21

Mám také na svalu palce a je jakoby dovnitř, ne ven.
Jednou když mi kontrolovali znaménka, jsem se jen zmínila, jestli to to v pořádku a bylo.
Pokud se nemění, tak to neřeším.

Váš příspěvek
Reklama