Reklama

Znáte Nelson services s.r.o.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucousek6
Stálice 77 příspěvků 24.07.18 11:39
Znáte Nelson services s.r.o.

Dobrý den, znáte někdo společnost Nelson services s. r.o. z Brna? Sídlí v AZ Toweru. Máte zkušenosti s prací? Měla by to být burza, ale nějak se mi to nelíbí.

Reklama

Reakce:

Svetluska.Lulu
Kecalka 239 příspěvků 24.07.18 11:51

@Lucousek6 Zatim vsechny spolecnosti sidlici v AZ Tower byly prazdne mistnosti s par zidlema a telefonama, obvolavej lidi s xxx… teda co se jedna o nabidky administrativ­ni prace.

Moje zkusenost za posledni 3 roky (manzel 3× menil praci, ma docela odpohovorovane). Moc casto se meni firmy, co tam jsou :D a vetsina nabidek stejne na ZL/ICO. :nevim:

Jinak jmeno tady te neznam :lol:

Lucousek6
Stálice 77 příspěvků 24.07.18 12:01
@Svetluska.Lulu píše:
@Lucousek6 Zatim vsechny spolecnosti sidlici v AZ Tower byly prazdne mistnosti s par zidlema a telefonama, obvolavej lidi s xxx… teda co se jedna o nabidky administrativ­ni prace.

Moje zkusenost za posledni 3 roky (manzel 3× menil praci, ma docela odpohovorovane). Moc casto se meni firmy, co tam jsou :D a vetsina nabidek stejne na ZL/ICO. :nevim:

Jinak jmeno tady te neznam :lol:

No, mám právě podobnou zkušenost s AZ Tower, proto se ptám tady, a tu firmu jsem našla jen v obchodním rejstříku a na nabídkách práce, ale žádné zkušenosti ani od klientů ani od zaměstnanců. Přijde mi to minimálně divné.

Svetluska.Lulu
Kecalka 239 příspěvků 24.07.18 12:09
@Lucousek6 píše:
No, mám právě podobnou zkušenost s AZ Tower, proto se ptám tady, a tu firmu jsem našla jen v obchodním rejstříku a na nabídkách práce, ale žádné zkušenosti ani od klientů ani od zaměstnanců. Přijde mi to minimálně divné.

No, tohle presne by mi divne prislo taky. Jako, kdybych nevedela, co s volnym casem, zajdu se podivat. Ale jak chteji zamestnat uz pomalu i sekretarku na ICO, tak naschle :poblion: :pocitac:

Lucousek6
Stálice 77 příspěvků 24.07.18 13:04
@Svetluska.Lulu píše:
No, tohle presne by mi divne prislo taky. Jako, kdybych nevedela, co s volnym casem, zajdu se podivat. Ale jak chteji zamestnat uz pomalu i sekretarku na ICO, tak naschle :poblion: :pocitac:

Sice píší „smlouva“, ale znám tady ty plané sliby. :) Už jsem jim volala, že se nedostavím. Kdybych měla cestu, tak klidně, abych mohla referovat na netu aspoň já, ale cestu tam nemám a čas moc taky ne. :mrgreen: Každopádně děkuji za názor. Pomohlo mi, že se na to někdo dívá stejně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama