Reklama

Noční - já a manžel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 16:46
Noční-já a manžel

Ahoj holky.
Dnes sem řešila se svou teamleadrovou menší problém ohledně šichet.
Jedeme na dvousměnný provoz, což je fajn, ale holky nikdy neví co si vezmou za šichtu(podle počasí)Pracuju ve fabrice…
Dneska jsem řekla kolegyni, že nemůžu mít noční, když muž bude mít taky. Máme doma skoro tříleťačku, takže ji doma samotnou nechat nemůžem????
Bohužel babička ji odmítá v noci hlídat a přes den taky, to by nešlo. Přes to vlak nejede.
Pohlídá když máme ranní, odp, vždy to bylo přes střídačku, takže ji hlídala max 4-6 hod.
Teamleadrová mi řekla, že bohužel, prostě to noční musím dělat i když muž má noční. Pŕitom ví, že mám malé dítě. Když jsem se zeptala teamleadrové z druhé směny jestli bych mohla být u nich, kdyby sme měli oba noční, tak že jo a bez problému. Moje teamleadrová chce mít stálé operátory, tomu rozumím ale když to nejde tak to nejde.Co byste mi poradili? Dost mě to dneska nakrklo…když jsem dělala třísměnný provoz, bylo vše ok, s mužem a babi sme se prostřídali.
Výpověď nechci dávat, jsem tam od 1.3.,hned jak mi skončil rodičák ajsem pŕímo pod kmenem.
Děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4180 příspěvků 23.07.18 16:50

No tak moc řešení nevidím, buď jdi na druhou směnu, kde to není problém nebo si budeš muset najít jinou práci.

Kriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 23.07.18 16:51

A co přejít na tu druhou směnu když je ta druhá vstricnejsi? Jinak chápu tě, já hledám práci teď po rodicaku, syn půjde do skolky a když někde řeknu že potřebuju jenom ranní směnu, abych stihla dítě vyzvednout tak na mě koukají jak kdybych měla lepru :zed:

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 23.07.18 16:53

To se ptáš jestli ji doma můžete nechat samotnou nebo proč ty otazníky?
co nějaké kamarádky?

Kamkam
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 23.07.18 16:54

No pokud to v práci opravdu nejde vydupat a nebude to pravidlo, tak si zaplatit na noc hlídačku z nějaké ověřené agentury. Nebo nemohla by mala přespat u nějaké kamarádky?
Pokud na vaše potřeby nebudou brát ohledy dal, tak bych si hledala novou práci. Neřeknu, kdyby šlo o nejakou blbinu, ale dítě doma? 8o

Bábrdl
Generální žvanilka 20960 příspěvků 23.07.18 16:54
@Kriss Tina píše:
A co přejít na tu druhou směnu když je ta druhá vstricnejsi? Jinak chápu tě, já hledám práci teď po rodicaku, syn půjde do skolky a když někde řeknu že potřebuju jenom ranní směnu, abych stihla dítě vyzvednout tak na mě koukají jak kdybych měla lepru :zed:

Protože takových lidí je hodně, co by chtěli jen ranní. :nevim:

Katkafaj
Stálice 61 příspěvků 1 inzerát 23.07.18 17:00

@Kaileee tam neměly být otazníky,ale dala jsem tam smajlik z klavesnice a objevily se otazníky.
Kamarádky mám,ale obě mají dvě děti.Otazkou je taky jak by to bylo přes den.Spat musíme taky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 17:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky.
Dnes sem řešila se svou teamleadrovou menší problém ohledně šichet.
Jedeme na dvousměnný provoz, což je fajn, ale holky nikdy neví co si vezmou za šichtu(podle počasí)Pracuju ve fabrice…
Dneska jsem řekla kolegyni, že nemůžu mít noční, když muž bude mít taky. Máme doma skoro tříleťačku, takže ji doma samotnou nechat nemůžem????
Bohužel babička ji odmítá v noci hlídat a přes den taky, to by nešlo. Přes to vlak nejede.
Pohlídá když máme ranní, odp, vždy to bylo přes střídačku, takže ji hlídala max 4-6 hod.
Teamleadrová mi řekla, že bohužel, prostě to noční musím dělat i když muž má noční. Pŕitom ví, že mám malé dítě. Když jsem se zeptala teamleadrové z druhé směny jestli bych mohla být u nich, kdyby sme měli oba noční, tak že jo a bez problému. Moje teamleadrová chce mít stálé operátory, tomu rozumím ale když to nejde tak to nejde.Co byste mi poradili? Dost mě to dneska nakrklo…když jsem dělala třísměnný provoz, bylo vše ok, s mužem a babi sme se prostřídali.
Výpověď nechci dávat, jsem tam od 1.3.,hned jak mi skončil rodičák ajsem pŕímo pod kmenem.
Děkuji :mavam: [/citace Řešení vidím.
  • manžel si přehodí směnu
  • ty půjdeš na tu druhou směnu kde není problém
  • najdeš si někoho jiného na hlidani- kamarádku, sousedku, placenou chůvu
  • dáš výpověď, ale to nechces…

Co jinýho chceš dělat?

Jinak se dá najít práce na jednu směnu. Např. hypace. Mám několik zaměstnanců, kteří chodí dle otevírací doby školky + tedy víkendy jim někdo hlídá. Tam je spíš blbý, že matky s malými dětmi casto čerpají OCR, což je horší než matka na jednu směnu.
Prosím nechat anonym.

Kriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 23.07.18 17:00

@Bábrdl to chápu, dřív mi to bylo jedno dělala sem celodenní, ale když je člověk na dítě sam, a musí stíhat odvézt dítě do skolky a pak ho zas vyzvednout tak to jinak nejde no :nevim: přitom hledám jen částečný úvazek a i u toho maj většinou problém…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 17:01
@Kriss Tina píše:
@Bábrdl to chápu, dřív mi to bylo jedno dělala sem celodenní, ale když je člověk na dítě sam, a musí stíhat odvézt dítě do skolky a pak ho zas vyzvednout tak to jinak nejde no :nevim: přitom hledám jen částečný úvazek a i u toho maj většinou problém…

Najdi si chůvu, která ti dítě zajistí. Práce je, jen to chce maličko operovat.Anonym dík.

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 23.07.18 17:02

no nevím kolik vyděláš, jestli pak nedáš většinu peněz za chůvu, pokud můžeš tak si najdi třeba jen zkrácený úvazek, takhle s tím děckem vůbec nebudeš

PupuP
Kecalka 488 příspěvků 23.07.18 17:03

@Kriss Tina : ja bych zase chtela jen odpoledni, ale u nas se delaji jen ranni :mrgreen:

Bábrdl
Generální žvanilka 20960 příspěvků 23.07.18 17:03
@Kriss Tina píše:

To naprosto chápu.
Jen vysvětluju, proč se tváří.

Obeli
Kecalka 125 příspěvků 23.07.18 17:07

A muž si to nemůže vyměnit?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 17:07
@Kriss Tina píše:
Najdi si chůvu, která ti dítě zajistí. Práce je, jen to chce maličko operovat.Anonym dík.
@Katkafaj píše:
@Kaileee tam neměly být otazníky,ale dala jsem tam smajlik z klavesnice a objevily se otazníky.
Kamarádky mám,ale obě mají dvě děti.Otazkou je taky jak by to bylo přes den.Spat musíme taky

A babička ji nepohlida? Já po noční vypravila děti, zalehla. V 15h stála u školky, fungovala okolo děti. Večer je uložila a jela na noční. Ráno přijela, vypravila, lehla, v 15h školka a znova…Blby je, pokud nemáte hlídání přes den.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama