Znečištění vakcín?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 16:13
Znečištění vakcín?

Prosím o názor především ty, kteří očkují. Jak tyto informace berete?
Nejsem proti očkování, ale informace o znečištění vakcín mě dost znepokojují. Názor nějakého odborníka, který by tohle vyvracel, jsem nikde nenašla.

Opakovaně se setkávám s informacemi, že vakcíny nejsou čisté.
Viry se množí na nejrůznějších buňkách. Např. na rakovinných buňkách, vero buňkách (např. v haxavakcíně, jde o zmutované buňky z opice umožňující nekonečné dělení buňek), lidských buňkách z potracených plodů (např. zarděnky v MMR vakcíně), využívají se tzv. „rekombinantní DNA technologie“ (např. v hexavakcíně) atd. Jak můžeme věřit tomu, že aplikace vakcíny takto vypěstovaných virů nebude mít ani po několika (či mnoha) letech negativní vliv na člověka? Souvisí to i s tím, že je otázka, zda se např. ty opičí buňky před pomnožením viru skutečně STOPROCENTNĚ očistí od nejrůznějších patogenů a tyto se nedostanou spolu s vakcínou do lidského těla?
Na internetu je celá řada článků, které na toto upozorňují Nenašla jsem nikde ale vyjádření erudované osoby nebo úřadu, která by tato fakta o znečištění a zmíněných potenciálních nebezpečí vakcín vyvracela.
Osobně se domnívám, že imunitní systém je natolik složitý, že ani současná věda o něm nyní zdaleka neví všechno - např. před asi dvěma lety jsem četla doporučení jednoho amerického lékaře, že by se měly vakcíny pěstované na lidských buňkách ještě velmi zevrubně zkoumat, protože o tomto tématu se mnoho neví a není jisté, zda po aplikaci vakcíny nedojde k nějaké změně či „pošpinění“ DNA očkované osoby.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Cenarius
Kecalka 320 příspěvků 20.04.19 16:16

Znečištení čím? Nejak jsem to z vaseho prispevku nepochopil.

Russet
Neúnavná pisatelka 15867 příspěvků 20.04.19 16:21
@Anonymní píše:
Prosím o názor především ty, kteří očkují. Jak tyto informace berete?
Nejsem proti očkování, ale informace o znečištění vakcín mě dost znepokojují. Názor nějakého odborníka, který by tohle vyvracel, jsem nikde nenašla.Opakovaně se setkávám s informacemi, že vakcíny nejsou čisté.
Viry se množí na nejrůznějších buňkách. Např. na rakovinných buňkách, vero buňkách (např. v haxavakcíně, jde o zmutované buňky z opice umožňující nekonečné dělení buňek), lidských buňkách z potracených plodů (např. zarděnky v MMR vakcíně), využívají se tzv. „rekombinantní DNA technologie“ (např. v hexavakcíně) atd. Jak můžeme věřit tomu, že aplikace vakcíny takto vypěstovaných virů nebude mít ani po několika (či mnoha) letech negativní vliv na člověka? Souvisí to i s tím, že je otázka, zda se např. ty opičí buňky před pomnožením viru skutečně STOPROCENTNĚ očistí od nejrůznějších patogenů a tyto se nedostanou spolu s vakcínou do lidského těla?
Na internetu je celá řada článků, které na toto upozorňují Nenašla jsem nikde ale vyjádření erudované osoby nebo úřadu, která by tato fakta o znečištění a zmíněných potenciálních nebezpečí vakcín vyvracela.
Osobně se domnívám, že imunitní systém je natolik složitý, že ani současná věda o něm nyní zdaleka neví všechno - např. před asi dvěma lety jsem četla doporučení jednoho amerického lékaře, že by se měly vakcíny pěstované na lidských buňkách ještě velmi zevrubně zkoumat, protože o tomto tématu se mnoho neví a není jisté, zda po aplikaci vakcíny nedojde k nějaké změně či „pošpinění“ DNA očkované osoby.

Tak neočkuj. Sice ti může dítě onemocnět závažnou chorobou, ale na druhou stranu máš čisté svědomí, že jsi ho „nepošpinila“ vakcínou. Důvěřuju pediatrovi a očkuju. Syn prospívá normálně, je zdravý.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 16:23

@Cenarius Jednak patogeny (třeba z těch opičích buněk, z vaječných bílků atd.). A jednak ze zmutovaných buněk (hela buňky, vero buňky, DNA úpravy buněk). Přijde mi, že nikdo neví, co to vlastně udělá.

Cenarius
Kecalka 320 příspěvků 20.04.19 16:24

Jinak co znamena „pospineni“ DNA? Jako konkretne co se s tim clovekem stane, jestli zezelena jako Hulk nebo co.

Russet
Neúnavná pisatelka 15867 příspěvků 20.04.19 16:25
@Anonymní píše:
@Cenarius Jednak patogeny (třeba z těch opičích buněk, z vaječných bílků atd.). A jednak ze zmutovaných buněk (hela buňky, vero buňky, DNA úpravy buněk). Přijde mi, že nikdo neví, co to vlastně udělá.

Jsi imunolog, biolog, lékařka…asi ne, co?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 16:25

@Russet Pediatři podle mě o očkování moc nevědí, zdají očkovací schéma, umí aplikovat vakcínu a někteří mají přehled o nežádoucích účincích, které se projeví v brzké době po aplikaci. Jenže to právě mi přijde zrádné, že ten důsledek se může projevit až za mnoho let.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 16:26
@Russet píše:
Jsi imunolog, biolog, lékařka…asi ne, co?

Ne, ani jednoho z toho.

Russet
Neúnavná pisatelka 15867 příspěvků 20.04.19 16:27
@Anonymní píše:
Ne, ani jednoho z toho.

Tak co jsi?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 16:27

@Cenarius Tak není to nic, co by se projevilo po aplikaci vakcíny, ale třeba až na potomcích očkované osoby, příp. neplodnost, příp. náchylnost k některým chronickým nemocem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 16:28

@Russet Je to důležité? Mám VŠ ale ne přírodovědného typu.

Cenarius
Kecalka 320 příspěvků 20.04.19 16:31
@Anonymní píše:
@Cenarius Jednak patogeny (třeba z těch opičích buněk, z vaječných bílků atd.). A jednak ze zmutovaných buněk (hela buňky, vero buňky, DNA úpravy buněk). Přijde mi, že nikdo neví, co to vlastně udělá.

Ale patogeny ceho? Tech viru co se na tom pestuji nebo jinych viru nebo bakterii? A bunky vam mutuji zcela prirozene (treba slabnouci efekt antibiotik kvuli mutaci a vetsich odolnosti viru a bakterii). A udela kdy? Tomu naockovanymu? Nebo nejake xte generaci po nem?

Russet
Neúnavná pisatelka 15867 příspěvků 20.04.19 16:32
@Anonymní píše:
@Russet Je to důležité? Mám VŠ ale ne přírodovědného typu.

Myslím, že je. Nejsi odborník a přispíváš k tomu, že se o očkování šíří nepřesné informace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 16:34

@Cenarius Patogeny jiných virů a bakterií, které se v těch buňkách (např. opičích, slepičích) vyskytují. Může to mít vliv na toho očkovaného, pokud dostane ve vakcíně nějaký virus, který tam nemá co dělat (není to ten, který se očkuje).
@Russet Jen se ptám, jestli někdo má relevantní zdroj (odborný), který by tyhle věci vyvracel. A jak se s těmi informacemi vyrovnávají ty matky, které normálně očkují. Sama nejsem žádný odpůrce očkování.

Janli
Echt Kelišová 8462 příspěvků 20.04.19 16:34

Tak to se budeš holky muset uzavřít do sterilní bubliny a nevycházet z ní ven? Víš jak fungují viry? Aplikují svoji genetickou informaci do tvojí buňky a pak se sami replikují. A víš to, že to se dnes a denně děje v milionech tvých buněk naprosto bez tvojí kontroly? A víš to, že část tvojí DNA vůbec není tvoje, ale pochází od různých živočichů a viry ti ji propašovaly do těla? Nevíš, kdyby jsi to věděla, tak by jsi neřešila takový hovadiny…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama