Očkování a cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 16:00
Očkování a cvičení

Hezký den,

Dnes jsem se byla očkovat první vakcínou proti klíšťové encefalitidě a na večer mám domluvený deepWork, což je aerobní cvičení s vlastní váhou. Myslíte, že mohu jít? Případně jaké následky z toho mohu mít? :nevim:

Přečtěte si článek: Které vakcíny zahrnuje povinné očkování?

Reakce:
stinga
Kelišová 5948 příspěvků 3 inzeráty 11.04.19 16:04

Myslím, že bys cvičit neměla, ještě i zítra bys měla mít klidnější režim, ale jaké následky můžeš mít, to netuším, ale očkování je velká zátěž organismu

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 8666 příspěvků 11.04.19 16:04

Vím, že doktor vždycky říká, že je potřeba po očkování klid aspoň ten den. Jinak klistovka je zrádná sama o sobě.

Heivka
Závislačka 3884 příspěvků 11.04.19 16:10

Cvičení zrušte, minimálně vám bude hodně špatně, ale v krajním případě si můžete i poškodit játra protože kromě matabolizace látek z vakcíny jim ještě přidáte požadavek na další energii pro cvičení. Mě na tohle upozorňoval veterinář když jsem u něj poprvé očkovala psy že dva dny po očkování mají mít jen krátké procházky a jinak ležet doma a spát. A lidi v tomhle ohledu fungují hodně podobně.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30524 příspěvků 11.04.19 16:32

Urcite zrusit.

Uživatel je onlineTopSecret
Závislačka 3753 příspěvků 11.04.19 16:39
@Anonymní píše:
Hezký den,Dnes jsem se byla očkovat první vakcínou proti klíšťové encefalitidě a na večer mám domluvený deepWork, což je aerobní cvičení s vlastní váhou. Myslíte, že mohu jít? Případně jaké následky z toho mohu mít? :nevim:

To jako fakt 8o dospelej clovek a nezna zakladni veci, co se tyka ockovani.
Samozrejme co nejmensi zatez. Takze zrusit.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30524 příspěvků 11.04.19 16:51

Beztak zas nejaka provokace :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 18:10

Rozhodně nechoď. Já po očkování proti klíštěcí encefalitidě dobíhala na nádraží na vlak, dalo mi to tehdy hodně zabrat, ve vlaku jsem pak cítila, jak mi není dobře. Bohužel od toho očkování mám problémy s klouby :-( Dodnes si vyčítám, že jsem se nechala očkovat. Nebo jestli za to mohla ta zátěž, nevím :-(

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 8666 příspěvků 11.04.19 18:51
@Anonymní píše:
Rozhodně nechoď. Já po očkování proti klíštěcí encefalitidě dobíhala na nádraží na vlak, dalo mi to tehdy hodně zabrat, ve vlaku jsem pak cítila, jak mi není dobře. Bohužel od toho očkování mám problémy s klouby :-( Dodnes si vyčítám, že jsem se nechala očkovat. Nebo jestli za to mohla ta zátěž, nevím :-(

Spíš ta zátěž.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 20:42
@Anonymní píše:
Rozhodně nechoď. Já po očkování proti klíštěcí encefalitidě dobíhala na nádraží na vlak, dalo mi to tehdy hodně zabrat, ve vlaku jsem pak cítila, jak mi není dobře. Bohužel od toho očkování mám problémy s klouby :-( Dodnes si vyčítám, že jsem se nechala očkovat. Nebo jestli za to mohla ta zátěž, nevím :-(

Děkuji za radu :-)

Váš příspěvek
Reklama