Zničený fusak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Darcia
Nováček 2 příspěvky 17.08.18 23:02
Zničený fusak?

Zdravím všechny :mavam: asi jsem udělala příšernou kravinu, ale vyprala jsem drahý fusak z beránka, protože ten zápach z očví kůže se prostě nedal snést :nevim: Teď mi ztvrdnul a já se obávám, že se poláme nebo popraská :( půjde to ještě nějak zachránit? slyšela jsem o mazání, ale nechci ho párat z krásné manšestrové obšívky, uvítám jakékoliv řešení.

Moc děkuji za odpovědi :hug:

Reakce:

Janli
Kelišová 6051 příspěvků 9 inzerátů 18.08.18 00:44

Čistila jsi ho podle návodu nebo jsi ho šoupla do pračky. Pokud je vypraný na víc než 30 stupňů a v obyčejném prášku, je bohužel na vyhození. Vlna je úžasná, mám z ní ušité fusaky, ale vyžaduje speciální údržbu. Pokud se jednou srazí, nepomůže nic.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 18.08.18 12:13

Beranek se nema prat. Aspon ne klasicky v pracce. Ten se ma namocit do pripravku na vlnu a rucne „vyprat“. Podle navodu. Podle me ti uz nezmekne. Abych te uklidnila, on casem ztvrdne i tak trochu.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 18.08.18 12:19

Ted mi doslo, ze pises o kuzi. Ja myslela vlnu. To neporadim, me by nenapadlo vyprat pravou kuzi :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >